Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> ЛЬВІВ поїзд №829

сполученням УЖГОРОД >> ЛЬВІВ

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 05:13
ЧОП 05:37 05:52
БАТЬОВО 06:12 06:14
МУКАЧЕВО 06:49 06:54
КАРПАТИ 07:08 07:09
СВАЛЯВА 07:18 07:21
ВОЛОВЕЦЬ 07:53 07:55
ОПОРЕЦЬ 08:22 08:23
ЛАВОЧНЕ 08:28 08:29
СЛАВСЬКЕ 08:41 08:43
ТУХЛЯ 08:54 08:56
СКОЛЕ 09:16 09:17
СТРИЙ 09:48 09:50
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ 10:12 10:13
ПУСТОМИТИ 10:35 10:36
ЛЬВІВ 10:59

Зворотній маршрут: ЛЬВІВ >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, ЛЬВІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: