Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ФАСТІВ >> ШОСТКА поїзд №872

сполученням ФАСТІВ >> ШОСТКА

Станція Прибуття відправлення
ФАСТІВ 07:32
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ 08:27 08:31
КАРАВАЄВІ ДАЧІ 08:36 08:38
КИЇВ 08:45 09:01
ВИДУБИЧІ 09:11 09:13
ДАРНИЦЯ 09:23 09:26
БРОВАРИ 09:39 09:40
БОБРОВИЦЯ 10:09 10:10
НОСІВКА 10:28 10:29
НІЖИН 10:45 10:47
КРУТИ 11:02 11:03
ПЛИСКИ 11:21 11:22
БАХМАЧ 11:42 11:43
БАХМАЧ 11:49 11:51
КОНОТОП 12:14 12:19
КРОЛЕВЕЦЬ 12:53 12:54
ТЕРЕЩЕНСЬКА 13:10 13:12
ШОСТКА 13:25

Зворотній маршрут: ШОСТКА >> ФАСТІВ.
Розклад поїздів по станціях: ФАСТІВ, ШОСТКА.


На нашому сайті ви завжди можете: