Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КОСТЯНТИНІВКА >> ОДЕСА поїзд №92

сполученням КОСТЯНТИНІВКА >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
КОСТЯНТИНІВКА 12:05
ДРУЖКІВКА 12:25 12:27
КРАМАТОРСЬК 12:37 12:42
СЛОВ'ЯНСЬК 12:58 13:05
БАРВІНКОВЕ 13:43 13:45
ЛОЗОВА 14:40 15:05
ПАВЛОГРАД 16:00 16:04
СИНЕЛЬНИКОВЕ 16:39 16:41
ДНІПРО 17:48 18:13
КАМ'ЯНСЬКЕ 18:48 18:50
КРИВИЙ РІГ 21:26 21:56
МИКОЛАЇВ ПАС. 02:10 02:45
ОДЕСА 07:10 07:15
ОДЕСА 08:00

Зворотній маршрут: ОДЕСА >> КОСТЯНТИНІВКА.
Розклад поїздів по станціях: КОСТЯНТИНІВКА, ОДЕСА.


На нашому сайті ви завжди можете: