Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> КОСТЯНТИНІВКА поїзд №92

сполученням ОДЕСА >> КОСТЯНТИНІВКА

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 16:23
ОДЕСА 16:55 16:57
МИКОЛАЇВ ПАС. 20:35 20:55
КРИВИЙ РІГ 00:32 00:56
КАМ'ЯНСЬКЕ 03:06 03:08
ДНІПРО 03:53 04:15
СИНЕЛЬНИКОВЕ 05:13 05:15
ПАВЛОГРАД 05:49 05:54
ЛОЗОВА 07:10 07:35
БАРВІНКОВЕ 08:20 08:22
СЛОВ'ЯНСЬК 08:58 09:06
КРАМАТОРСЬК 09:19 09:24
ДРУЖКІВКА 09:34 09:37
КОСТЯНТИНІВКА 10:00

Зворотній маршрут: КОСТЯНТИНІВКА >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, КОСТЯНТИНІВКА.


На нашому сайті ви завжди можете: