Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> ЛАРГА поїзд №966

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> ЛАРГА

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 20:55
ЧЕРНІВЦІ 21:02 21:04
САДГОРА 21:11 21:13
МАГАЛА 21:22 21:24
БОЯНИ 21:34 21:35
ЛЕХУЧЕНИ 21:45 21:46
НОВОСЕЛИЦЯ 21:55 21:57
ПЛ.40 КМ 22:06 22:07
ВАНЧИКІВЦІ 22:14 22:15
З.П.49 КМ 22:21 22:22
ДРАНИЦЯ 22:30 22:31
МАМАЛИГА 22:38 23:08
РЗД.61 КМ 23:15 23:16
КРИВА 23:23 23:38
ЛИПКАНИ 00:02 00:04
МЕДВЕЖА 00:16 00:21
ЛАРГА 00:55

Зворотній маршрут: ЛАРГА >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, ЛАРГА.


На нашому сайті ви завжди можете: