monitoring


monitoring

1. Вибір маршруту і дати відправлення.

Для оформлення заявки на відстеження залізничних квитків введіть станції відправлення і прибуття, а також дату відправлення. Додатково Ви можете вибрати час відправлення. Натисніть кнопку «Шукати поїзди».

відстеження залізничних квитків

2. Вибір поїздів.

У списку поїздів між обраними станціями відзначте галочкою потрібні Вам поїзди. Поки Ви не обрали жодного поїзда, праворуч відображається допомога по відстеженню залізничних квитків. Потім всі вибрані Вами поїзда відображаються праворуч у полі «Відстеження квитків». Ви можете видалити поїзд із замовлення на відстеження, натиснувши на хрестик поруч з ним. Після того, як Ви вибрали всі потрібні Вам поїзди, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».

відстеження залізничних квитків

3. Оформіть замовлення.

У полі праворуч заповніть параметри відстеження залізничних квитків, обов'язкові параметри відзначені *:

  • кількість місць,
  • тип (люкс, купе, плацкарт, сидячий першого класу, сидячий другого класу) вагона,
  • пріоритет типу вагона - в разі, якщо в наявності є квитки в декількох вагонах різного типу, буде заблокований в тому вагоні, тип якого має пріоритет,
  • місця для вагонів типу купе і плацкарт - якщо Ви не хочете верхні або нижні місця, зніміть навпроти їх галочку, якщо Ви не хочете бокові місця - відзначте галочкою відповідний пункт,
  • розташування - якщо Ви замовляєте кілька місць і хочете, щоб всі вони були в одному купе (для плацкартних вагонів - відсіку) або хоча б в одному вагоні, відзначте галочкою відповідний пункт,
  • при бажанні вкажіть граничну ціну за залізничний квиток,
  • імена та прізвища всіх пасажирів,
  • контактний телефон для відправлення смс про знайдені і заблоковані залізничні квитки,
  • якщо Ви замовляєте кілька залізничних квитків і хочете, щоб Вам заблокувалися квитки, навіть якщо в продажу з'явилася менша їх кількість, а решта квитків відстежувалися далі, відзначте галочкою пункт «Дозволити часткове бронювання квитків».

Ви можете видалити поїзд із замовлення, знявши з нього галочку.

відстеження залізничних квитків

Після того, як Ви заповнили всі параметри відстеження, натисніть на кнопку «Відстежувати». На екрані з'явиться повідомлення про успішне оформлення замовлення

відстеження залізничних квитків

4. Чекайте повідомлення про блокування залізничних квитків.

Система буде автоматично відстежувати залізничні квитки згідно із зазначеними Вами умовами. Як тільки будуть знайдені відповідні залізничні квитки, вони будуть заблоковані для Вас і Вам буде надіслано електронного листа і SMS з повідомленням. Протягом 90 хвилин після цього Ви повинні оплатити заблоковані залізничні квитки.

Ви можете подивитися всі Ваші замовлення на відстеження квитків на поїзд, а також їх статус в Кабінеті на вкладці Відстеження.

Якщо Ви хочете скасувати активне замовлення, натисніть «Видалити».

Щоб оплатити заблокований залізничний квиток, натисніть «Оплатити».

відстеження залізничних квитків

5. Сплатіть замовлення

Перевірте правильність обраних залізничних квитків та інформації про пасажирів. Зверніть увагу на ціну - це остаточна перерахована вартість залізничних квитків. Обов'язково ознайомтеся і підтвердіть свою згоду з умовами публічної оферти і натисніть кнопку «Перейти до оплати».

Оплата залізничного квитка онлайн

У спливаючому вікні Українського Процесингового Центру введіть номер і термін дії Вашої платіжної карти, а також Ваш e-mail, натисніть кнопку «Продовжити». Далі ввести код CVV2 / CVC2, натисніть кнопку «Продовжити».

Оплата залізничного квитка онлайн

6. Отримайте замовлені залізничні квитки.

На екрані з'явиться повідомлення про успішну оплату, ви можете відкрити або зберегти бланк інтернет-замовлення, натиснувши на відповідні кнопки. Бланк інтернет-замовлення необхідно роздрукувати, або хоча б переписати унікальний код. Також Вам буде надіслано листа з Вашим замовленням.

відстеження залізничних квитків

Роздрукований бланк інтернет-замовлення або унікальний код потрібно пред'явити в офіційних касах УЗ на материковій частині України для отримання проїзного документа встановленого зразка. Якщо Ви придбали електронний проїзний документ (бланк замовлення містить QR-код), то в залізничну касу звертатися не треба. Під час посадки пред'явіть провіднику роздрукований бланк електронного проїзного документа, що містить QR-код.

7. Відео-інструкція як відслідковувати залізничні квитки.