КИЇВ – ХАРКІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом київхарків

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
15
02:22
09:10
720
23:53
05:14

Інформація про маршрут поїзда Київ-Пасажирський - Харків-Пасажирський

Наразі розклад поїздів маршруту Київ - Харків включає 10 поїздів. Середній час подорожі між цими двома станціями становить 6 годин 51 хвилину, при цьому на маршруті є 3 зупинки. Станції, на яких найчастіше робляться зупинки поїздами, що їдуть за маршрутом Київ - Харків, включають Полтава-Київська, Миргород, Лубни, Дарниця. Графік руху через ці станції також доступний на нашому веб-сайті.

Відстань між станціями становить 545 кілометрів, і найшвидший поїзд, номер 22, подолає цю відстань за 6 годин 57 хвилин. Тоді як найповільніший поїзд, номер 114, потребує на це 9 годин 30 хвилин. Всього на маршруті Київ-Пасажирський - Харків-Пасажирський курсує 10 поїздів. Найраніший відправляється о 03:23, а найпізніший, номер 64, відправляється о 22:57.

Купити залізничні квитки онлайн з AnyTrain

Плануєте подорож з Києва до Харкова? AnyTrain надає вам унікальний сервіс, який дозволяє придбати залізничні квитки в Інтернеті. Це зручно, вигідно і не потребує відвідування каси. Незалежно від місця розташування, ви можете легко придбати квиток на поїзд Київ - Харків за низькою ціною. Електронний залізничний квиток, що надається для багатьох маршрутів, дозволяє вам уникнути клопотів з паперовим квиткам та чергами. Вам лише потрібно роздрукувати його або зберегти на мобільному пристрої.

Проте не всі поїзди підтримують електронні квитки. Є три типи квитків: квиток з QR-кодом (не обов'язково друкувати), квитки з кодом замовлення (які потрібно обміняти на паперовий квиток), і квитки, які потребують обміну в касі на вокзалі. Наприклад, для поїздів Київ - Харків ви можете забронювати та оплатити квиток онлайн, після чого отримати паперовий квиток без черги.

Ціни на квитки та зручний вибір

Вартість квитка на поїзд Київ - Харків залежить від різних факторів. AnyTrain надає простий спосіб дізнатися ціну: вкажіть дату відправлення та пункти призначення, і система надасть всі варіанти з різною вартістю. Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант за ціною, часом відправлення та прибуття. Також вам буде надано вибір типу вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місць та додаткових послуг.

Простий спосіб покупки

Покупка квитків Київ - Харків через AnyTrain дивовижно проста. Ви можете оплатити квиток за допомогою картки Visa/MasterCard, через Приват24. Після оплати вам буде відправлено електронний квиток на пошту. Якщо квиток має QR-код, його можна просто показати при посадці. В іншому випадку, квиток потрібно обміняти на вокзалі без черги.

Гнучкий розклад для вашого вибору

AnyTrain надає обширний розклад поїздів на маршруті Київ - Харків. За декілька хвилин ви зможете дізнатися вартість проїзду, доступні часові варіанти відправлення та прибуття, а також вибрати клас вагона та станції відправлення та прибуття. Наш розклад включає різноманітні типи поїздів: від пасажирських та приміських до швидких експресів. Ви зможете вибрати найзручніший час і клас для комфортної подорожі.

Підтримка