КИЇВ – ЛЬВІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом київльвів

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
233
06:11
12:59
233
06:11
13:06
79
06:11
13:06
131
07:37
22:46
131
07:37
22:46

Інформація про маршрут поїзда Київ-Пасажирський - Львів

Відстань між станціями становить 627 км. Найшвидший поїзд №743К подолає цю відстань за 5 годин 38 хвилин. Найдовший маршрут - поїзд №1130, який займає 15 годин 4 хвилини. Всього доступно 22 поїзда між Києвом і Львовом. Найранішим відправленням є поїзд №194, який вирушає о 07:05. Найпізніше відправляється о 23:00, це поїзд №73.

Залізничні квитки Київ – Львів

AnyTrain пропонує сервіс покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Київ - Львів за вигідною ціною у будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний у касі. Покупка квитків онлайн дозволяє зекономити час і уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадочного талона. Існує три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (при потребі обміняти на квиток на вокзалі) та квитки, які потрібно обміняти у касі на вокзалі.

Для покупки онлайн квитка на поїзд Київ-Пасажирський - Львів на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Києвом і Львовом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ – Львів?

Вартість квитка на поїзд Київ - Львів визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення і прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги.

Покупку квитків Київ - Львів можна здійснити за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, Приват24 або WebMoney. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Бронювання квитків Київ-Львів

Бронювання квитків на поїзд Київ-Пасажирський - Львів доступно за 45 днів до подорожі. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмежена.

Розклад поїздів Київ – Львів

Дізнайтеся розклад поїздів Київ - Львів на сайті AnyTrain. Виберіть дату і напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity та Intercity+. Виберіть найзручніший і підходящий для вас варіант.

Підтримка