Правила перевезення домашніх тварин


Правила перевезення домашніх тварин

Для перевезення домашніх тварин при покупці залізничного квитка необхідно відзначити пункт «тварини» і додатково оплатити вартість перевізного документа.

Дрібні кімнатні тварини (крім собак) та кімнатні декоративні птахи перевозяться у всіх типах вагонів незалежно від наявності ручної поклажі і повинні бути поміщені в ящики, корзини, клітки (не більше одного місця ручної поклажі).

Наявність оформленого певним чином ветеринарного документа для собак, дрібних кімнатних тварин і кімнатних декоративних птахів є обов'язковим.

Правила перевезення собак:

  • У поїздах далекого прямування:

Перевезення собак незалежно від розміру в купе пасажирського чи швидкого поїзда дозволяється лише в купейному вагоні за умови викупу пасажиром всіх місць в купе.

Великі собаки (вище 45 см, не більше одного) перевозяться в намордниках на повідках, малі собаки - в ящиках, корзинах, клітках (не більше двох).

  • ІНТЕРСІТІ:

У швидкісних поїздах Інтерсіті + та Інтерсіті (Шкода) місця для сидіння не є відокремленими, отже перевезення собак не проводиться.

У швидкісних поїздах Інтерсіті місця для сидіння є відокремленими, перевезення собак дозволяється за умови викупу всіх місць в купе.

  • У регіональних поїздах:

У регіональних поїздах великих собак перевозять в крайніх тамбурах першого і останнього вагонів під наглядом супроводжуючого, а малі собаки розміщуються під місцями для сидіння в ящиках, корзинах, клітках (не більше двох).