Як замовити залізничні квитки


Як замовити залізничні квитки

1. Вибір маршруту і дати відправлення.

Для того щоб купити залізничні квитки онлайн введіть станції відправлення і прибуття, а також дату відправлення. Додатково Ви можете вибрати час відправлення. Натисніть кнопку «Шукати квитки». Пошук залізничних квитків може зайняти деякий час.

Купити залізничний квиток онлайн

2. Вибір поїзду.

На другому етапі покупки залізничних квитків на екрані з'явиться список поїздів, а також типів їх вагонів, в яких є місця. Щоб вибрати місце, натисніть кнопку з назвою потрібного типу вагона.

Купити залізничний квиток онлайн

3. Вибір місць.

Потім вибираєте вагон і місце в вагоні. Ви можете також дивитися вагони іншого типу, для цього треба натиснути на кнопку з назвою потрібного типу вагона. Щоб вибрати місця в іншому поїзді, натисніть на «Продовжити пошук». Поки Ви не обрали жодного квитка, праворуч відображається допомога по вибору квитків. Потім всі вибрані Вами місця відображаються праворуч у полі «Ваше замовлення», Ви можете видалити квиток із замовлення, натиснувши на хрестик поруч з ним. Після того, як Ви вибрали всі потрібні Вам місця, для продовження покупки залізничних квитків натисніть на кнопку «Оформити замовлення».

Вибір місць у вагоні онлайн

4. Оформіть замовлення.

Для кожного квитка введіть ім'я і прізвище пасажира і виберіть дію, яку хочете зробити:резервування або покупка квитка на поїзд. Ім'я та прізвище повинні збігатися з паспортними даними пасажира. Якщо Ви купуєте квиток на поїзд для дитини - відзначте відповідне поле і вкажіть її дату народження, точна вартість дитячого залізничного квитка буде відома на наступному кроці. Якщо Ви будете перевозити тварин, апаратуру або ж Ваш багаж буде важити більше дозволеного до безкоштовного провозу - відзначте це у відповідному полі. Перевірте введену інформацію і натисніть на кнопку «Продовжити». З цього моменту вибрані Вами місця заблоковані на 30 хвилин для оплати.

Оформлення залізничного квитка онлайн

5. Підтвердіть замовлення.

Перевірте правильність обраних залізничних квитків і інформацію про пасажирів. Зверніть увагу на ціну за залізничні квитки - це остаточна перерахована вартість залізничних квитків. Введіть Ваш e-mail, обов'язково ознайомтеся і підтвердіть свою згоду з умовами публічної оферти, і натисніть кнопку «Перейти до оплати».

Оплата залізничного квитка онлайн

6. Сплатіть замовлення.

Для завершення покупки залізничних квитків в спливаючому вікні Українського Процесингового Центру введіть номер і термін дії Вашої платіжної карти, а також Ваш e-mail, натисніть кнопку «Продовжити». Далі ввести код CVV2 / CVC2, натисніть кнопку «Продовжити».

Оплата залізничного квитка онлайн

7. Отримайте замовлені квитки.

На екрані з'явиться повідомлення про успішну оплату, ви можете відкрити або зберегти бланк інтернет-замовлення, натиснувши на відповідні кнопки. Бланк інтернет-замовлення необхідно роздрукувати, або хоча б переписати унікальний код. Також Вам буде надіслано листа з Вашим замовленням.

отримання залізничних квитків

Роздрукований бланк інтернет-замовлення або унікальний код потрібно пред'явити в офіційних касах УЗ на материковій частині України для отримання проїзного документа встановленого зразка. Якщо Ви тільки бронювали залізничний квиток, то в касі також буде потрібно оплатити повну вартість залізничних квитка. Якщо Ви придбали електронний проїзний документ (бланк замовлення містить QR-код), то в залізничну касу звертатися не треба. Під час посадки пред'явіть провіднику роздрукований бланк електронного проїзного документа, що містить QR-код.

Коли Ви вперше купуєте залізничні квитки на нашому сайті, Ви автоматично реєструєтесь в нашій системі, на вказаний при замовленні e-mail Вам відправляється пароль для входу в Кабінет, де відображаються всі Ваші замовлення.

8. Відео-інструкція по покупці або резервуванні залізничних квитків.