Умови проїзду студентів навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів.


Умови проїзду студентів навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 05.04.1999  N 541 «Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України» передбачено, що пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам та учням оформляється  в разі, коли статус студента (учня) підтверджується даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, створеній відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13. 07. 2011  N 752 «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти»).

Зразки студентських та учнівських квитків, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 10 грудня 2003 р. N810 «Про затвердження студентського та учнівського квитків державного зразка».

Зауважимо, що оформлення проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів зі знижкою вартості проїзду (квитка та плацкарти) 50 % здійснюється у внутрішньому сполученні у загальних, плацкартних вагонах, вагонах 2-го та 3-го класу всіх категорій поїздів та всіх вагонах регіональних поїздів.

При проїзді по території України у поїздах формування іноземних залізниць знижка надається тільки з вартості квитка, вартість плацкарти сплачується на загальних підставах.