Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ХАРКІВ поїзд №60

сполученням ОДЕСА >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 19:21
ОДЕСА 19:52 19:54
ВОЗНЕСЕНСЬК 22:21 22:24
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 22:53 22:55
ПОМІЧНА 23:42 23:45
НОВОУКРАЇНКА 00:01 00:03
КРОПИВНИЦЬКИЙ 01:03 01:13
ЗНАМ'ЯНКА 01:59 02:22
КОРИСТІВКА 02:50 02:52
ПАВЛИШ 03:27 03:29
КРЕМЕНЧУК 03:58 04:20
ПОЛТАВА 05:58 06:18
КОЛОМАК 07:07 07:09
ЛЮБОТИН 07:59 08:01
ХАРКІВ 08:31

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: