Як подорожувати поїздом із велосипедом, правила перевезення

Як подорожувати поїздом із велосипедом, правила перевезення

21.02.2024

Мрієте про незабутню подорож на поїзді в компанії свого вірного двоколісного друга? Тепер це стало ще простіше з AnyTrain! Наш онлайн-сервіс не лише допоможе вам придбати квитки на поїзд, а й надасть усю необхідну інформацію про правила перевезення велосипедів. Готуйте свій рюкзак, перевіряйте колеса - вперед, до нових пригод на залізницях!

Перевезення велосипедів у поїздах: зручні варіанти

У регіональних поїздах, обладнаних вагонами 2-го та 3-го класу (квитки на які можна придбати онлайн на сайті AnyTrain), передбачені спеціальні місця для перевезення велосипедів. Ці місця доступні в нових або модернізованих поїздах. У разі старих типів електричок або дизель-поїздів, велосипеди слід розміщувати в тамбурі (не більше одного на тамбур). Перевезення велосипедів оподатковується оплатою, аналогічною вартості 20 кг багажу, що оформляється спеціальною квитанцією або електронним перевізним документом.

Правила перевезення велосипедів у купейних і плацкартних вагонах

У нічних швидких і пасажирських поїздах допускається перевезення велосипедів у розібраному й упакованому стані. При цьому велосипеди повинні вільно поміщатися на місцях для ручної поклажі, і додаткова оплата за перевезення не стягується. Заборонено перевозити велосипеди в тамбурах купейних і плацкартних вагонів.

Правила перевезення велосипедів у поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+"

У поїздах категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" заборонено перевезення нерозібраних велосипедів через відсутність технічних умов для їх розміщення у вагоні. Допускається тільки перевезення розібраних і упакованих велосипедів (не більше одного на пасажира). При цьому велосипед не повинен перевищувати висоту 200 см, загальна вага з ручною поклажею не повинна перевищувати 36 кг, і велосипед повинен вільно розміщуватися на місцях для ручної поклажі. Оплата за перевезення в цьому випадку не стягується.

Дізнавшись про всі правила перевезення велосипедів залізничним транспортом - вирушайте у свою наступну пригоду потягом із велосипедом і відчуйте непередавані емоції від поєднання двох таких захопливих видів пересування!

Читати російською

Новини сервісу покупки залізничних квитків онлайн

Новини

Технології та інновації в логістиці вантажів залізницею

Технології та інновації в логістиці вантажів залізницею

Дізнайтеся про останні технологічні розробки та інновації, що застосовуються в транспортуванні вантажів залізницею. ...читати далі

Історія розвитку залізничного транспорту в Україні

Історія розвитку залізничного транспорту в Україні

Вивчіть історію розвитку залізничного транспорту в Україні, починаючи з відкриття перших ліній у XIX столітті до сучасних програм модернізації та будівництва нових інфраструктурних об'єктів. Дізнайтеся, як залізничний транспорт відігравав ключову роль у соціальному та економічному розвитку країни і які виклики та перспективи стоять перед цією галуззю в майбутньому. ...читати далі

Поради щодо організації часу та розваг для тривалих подорожей потягом

Поради щодо організації часу та розваг для тривалих подорожей потягом

Тривалі поїздки можуть бути захопливими пригодами, але також можуть спричиняти втому та нудьгу. Однак, з правильною організацією часу та різноманітними розвагами, ваша подорож залізничним транспортом з AnyTrain може стати незабутнім і приємним досвідом. Давайте розглянемо кілька корисних порад, які допоможуть вам комфортно провести час у поїзді. ...читати далі