Подорож вузькоколійною залізницею Гайворон

Подорож вузькоколійною залізницею Гайворон

05.03.2024

Починаючи з 23 березня 2024 року, розпочинається сезон весняно-літніх туристичних подорожей вузькоколійною залізницею Гайворон.

Вузькоколійні залізниці, з шириною рейок 750 мм, були збудовані у ХІХ столітті для перевезення робітників і вантажів власниками цукрових заводів. Вони коштували вчетверо дешевше, ніж стандартні залізниці шириною 1520 мм.

Сьогодні вузькоколійна залізниця Гайворон - це унікальна історична пам'ятка, прекрасний спосіб провести цікавий вікенд. Краєвиди Поділля, мандрівка на ретро-транспорті та фотосесії на тлі паровозів обіцяють незабутні моменти.

Квитки на ретропоїзди за маршрутами Гайворон - Бершадь - Гайворон і Гайворон - Хащувате - Гайворон уже доступні в касах вокзалів. 

Для зручності пасажирів будуть організовані вагони Київ-Гайворон-Київ та Львів-Гайворон-Львів. Транзитні квитки можна придбати також через онлайн-сервіс продажу квитків AnyTrain!

Читати російською

Новини сервісу покупки залізничних квитків онлайн

Новини

Технології та інновації в логістиці вантажів залізницею

Технології та інновації в логістиці вантажів залізницею

Дізнайтеся про останні технологічні розробки та інновації, що застосовуються в транспортуванні вантажів залізницею. ...читати далі

Історія розвитку залізничного транспорту в Україні

Історія розвитку залізничного транспорту в Україні

Вивчіть історію розвитку залізничного транспорту в Україні, починаючи з відкриття перших ліній у XIX столітті до сучасних програм модернізації та будівництва нових інфраструктурних об'єктів. Дізнайтеся, як залізничний транспорт відігравав ключову роль у соціальному та економічному розвитку країни і які виклики та перспективи стоять перед цією галуззю в майбутньому. ...читати далі

Поради щодо організації часу та розваг для тривалих подорожей потягом

Поради щодо організації часу та розваг для тривалих подорожей потягом

Тривалі поїздки можуть бути захопливими пригодами, але також можуть спричиняти втому та нудьгу. Однак, з правильною організацією часу та різноманітними розвагами, ваша подорож залізничним транспортом з AnyTrain може стати незабутнім і приємним досвідом. Давайте розглянемо кілька корисних порад, які допоможуть вам комфортно провести час у поїзді. ...читати далі