ДНІПРО – КИЇВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом дніпрокиїв

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
733
06:18
13:41
233
21:58
05:42
233
21:58
05:42
233
22:06
05:42

Інформація про маршрут поїзда Дніпро-Головний - Київ-Пасажирський

Якщо ви плануєте купити квитки на поїзд Дніпро-Головний — Київ-Пасажирський через веб-сайт AnyTrain, вам необхідно спочатку визначити дату вашої подорожі. Нагадуємо, що розклад поїздів може змінюватися, тому рекомендуємо регулярно перевіряти актуальний розклад на сайті.

Характеристики Маршруту:

  • Відстань між станціями: 532 км
  • Кількість курсуючих поїздів: 5

Швидкість Поїздів:

  • Найшвидший: №732П, 6 годин і 3 хвилини
  • Найповільніший: №079Л, 7 годин і 34 хвилини

Час Відправлення

  • Раннє відправлення: поїзд №733, 06:40
  • Пізнє відправлення: поїзд №038П, 22:28

Квитки на цей маршрут стають доступними для покупки за 45 днів до дати відправлення. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше ймовірність вибрати кращі місця в вагоні. З наближенням терміну відправлення кількість вільних місць зменшується.

Зручна покупка залізничних квитків онлайн з AnyTrain

Плануєте подорож з Дніпра до Києва? AnyTrain пропонує вам унікальний сервіс, що дозволяє купити залізничні квитки онлайн. Це зручно, вигідно і не вимагає ходіння до каси. Незалежно від місцезнаходження, ви можете легко придбати квиток на поїзд Дніпро-Головний - Київ-Пасажирський за низькою ціною. Електронний залізничний  квиток, що надається для багатьох маршрутів, дає вам можливість не мучитися з паперовим квитком і не стояти в черзі. Вам залишиться лише роздрукувати його або зберегти на мобільному пристрої.

Однак не всі поїзди підтримують електронні квитки. Існують три типи квитків: квиток з QR-кодом (не обов'язково друкувати), квитки з кодом замовлення (які треба обміняти на паперовий квиток), і квитки, що вимагають обміну в касі на вокзалі. Наприклад, для поїздів Дніпро-Київ ви можете забронювати і оплатити квиток онлайн, потім отримати паперовий квиток без черги.

Ціни на залізничні квитки та зручність вибору

Вартість квитка на поїзд Дніпро-Київ залежить від різних факторів. AnyTrain пропонує простий спосіб дізнатися ціну: вкажіть дату відправлення та пункти призначення, і система надасть всі варіанти з різною вартістю. Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант за ціною, часом відправлення і прибуття. Також вам надається вибір типу вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місць та додаткових послуг.

Простий спосіб покупки

Покупка квитків Дніпро-Київ через AnyTrain дивовижно проста. Ви можете оплатити квиток за допомогою карти Visa/MasterCard, через Приват24 або WebMoney. Після оплати вам буде надісланий електронний квиток на пошту. Якщо у квитка є QR-код, його можна просто показати при посадці. В протилежному випадку, квиток потрібно обміняти на вокзалі без черги.

Гнучкий розклад поїздів

AnyTrain пропонує обширний розклад поїздів на маршруті Дніпро-Київ. За кілька хвилин ви можете дізнатися вартість проїзду, доступні часові варіанти відправлення і прибуття, а також вибрати клас вагона та станції відправлення і прибуття. Наш розклад включає різноманітні типи поїздів: від пасажирських і приміських до швидкісних експресів. Ви можете вибрати найбільш зручний час і клас для комфортної подорожі.

Підтримка