ДНІПРО – ОДЕСА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом дніпроодеса

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
192
00:19
13:04
59
00:19
13:04
52
18:16
08:00
53
18:16
08:00

Інформація про маршрут поїзда Дніпро - Одеса

Якщо ви збираєтеся купити онлайн квиток на поїзд Дніпро - Одеса на сайті AnyTrain, перш за все, вам потрібно визначити дату вашої поїздки. Якщо ви зайшли на сайт, щоб дізнатися розклад поїздів між станціями Дніпро - Одеса, ми хотіли б нагадати, що він періодично змінюється, тому рекомендуємо вам перевіряти наявність поїздів.

На даний момент розклад поїзда за маршрутом Дніпро - Одеса включає в себе 4 поїзди. Відстань між станціями становить 576 км. Найшвидші поїзди номер 59 і номер 192, долають цю відстань за 12 годин 45 хвилин. У той час як більш повільному поїзду номер 52/53, потрібно на це 13 годин 30 хвилин. 

Станції, на яких більш часто робляться зупинки поїздами, що прямують за маршрутом Дніпро - Одеса, включають П'ятихатки, Знам'янка.  Графік руху по цих станціях також доступний на нашому сайті.

Продаж квитків на поїзд Дніпро-Головний - Одеса відкривається за 20 днів. Чим раніше ви вирішите придбати квиток на поїзд, тим більше у вас шансів вибрати найкращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Дніпро-Головний - Одеса на AnyTrain

Сервіс AnyTrain пропонує послугу придбання залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток Дніпро-Головний - Одеса з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, за низькою ціною. Електронний залізничний квиток за багатьма маршрутами є підставою для посадки без традиційного паперового квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, придбання залізничного квитка онлайн - це дешевше і зручніше, оскільки вам не доведеться їхати на вокзал і стояти в черзі.

Однак на всі поїзди передбачена посадка за електронним квитком. Є три види квитків: залізничний квиток із QR-кодом (його не обов'язково друкувати); квитки з кодом бронювання: код бронювання необхідно обміняти на квиток в автоматизованій касі на вокзалі за 35 хвилин до відправлення поїзда; квитки, які необхідно обмінювати на вокзалі - у цьому разі ви можете забронювати й оплатити квитки на потяг, що прямує за маршрутом Дніпро-Головний - Одеса, онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на касі без черги.

Ціна залізничного квитка на поїзд Дніпро-Головний - Одеса

Щоб дізнатися вартість залізничного квитка в Дніпрі за допомогою сервісу AnyTrain, вам необхідно вказати дату, пункт відправлення і прибуття. Система автоматично знайде інформацію з Укрзалізниці про всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви зможете вибрати найзручніший за ціною та часом відправлення і прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, люкс, СВ або загальний), місця і додаткові послуги (постільна білизна, чай, кава та інше). Вартість квитка на поїзд до Одеси з Дніпра відобразиться нижче.

Як купити залізничні квитки Дніпро-Головний - Одеса?

Замовити або купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Одеса можна за допомогою банківської картки Visa/MasterCard через Приват24 (інтернет-банкінг). Після оплати електронний квиток буде надіслано на вашу електронну пошту. Якщо в документі зазначено, що він є підставою для проїзду і містить QR-код, його достатньо просто роздрукувати або зберегти на телефоні чи іншому зручному гаджеті та пред'явити перед посадкою. Якщо ні - обміняти в касі вокзалу без черги.

Розклад поїздів Дніпро-Головний - Одеса

Наш розклад включає такі поїзди: пасажирські поїзди, електрички (приміські поїзди), експреси, поїзди Hyundai, швидкісні поїзди Intercity та Intercity+. Графік руху поїздів дозволяє пасажирам вирушати вранці, вдень і вночі.

Підтримка