ЛУЦЬК – КИЇВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом луцьккиїв

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття

Нічого не знайдено!

Інформація про маршрут поїзда Луцьк - Київ-Пасажирський

Для придбання залізничних квитків на поїзд із Луцька до Києва-Пасажирського через веб-сайт AnyTrain, спочатку вам потрібно визначити дату вашої подорожі. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між Луцьком і Києвом-Пасажирським, слід пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність доступних поїздів.

Відстань між цими станціями становить 470 кілометрів. Найшвидший поїзд №756 вирушає з Луцька о 16:30 і прибуває до Києва-Пасажирського о 22:18, що займає всього 5 годин і 48 хвилин. Найповільніший вечірній поїзд, №098, відправляється з Ковеля о 19:02 і досягає Києва-Пасажирського через 8 годин і 2 хвилини, прибуваючи о 05:17 ранку. Загалом існує два поїзда, які здійснюють регулярні рейси між Луцьком і Києвом-Пасажирським.

Залізничні квитки Луцьк - Київ-Пасажирський

AnyTrain пропонує послугу покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Луцьк - Київ-Пасажирський за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний в касі. Покупка квитків онлайн дозволяє заощадити час і уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадки. Існують три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (за необхідності обмінюється на квиток на вокзалі) і квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі.

Для покупки онлайн квитка на поїзд Луцьк - Київ-Пасажирський на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Луцьком і Києвом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Луцьк - Київ-Пасажирський?

Вартість квитка на поїзд Луцьк - Київ-Пасажирський визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату і пункти відправлення та прибуття, щоб отримати варіанти проїзду. Оберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагону, місця і додаткові послуги.

Покупку квитків Луцьк - Київ-Пасажирський можна здійснити за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. З QR-кодом його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.

Бронювання квитків Київ-Львів

Бронювання квитків на поїзд Київ-Пасажирський - Львів доступно за 45 днів до поїздки. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Поблизу дати відправлення кількість вільних місць буде обмежено.

Розклад поїздів Луцьк - Київ-Пасажирський

Дізнайтеся розклад поїздів Луцьк - Київ-Пасажирський на сайті  AnyTrain. Оберіть дату і напрямок, а також клас вагону. Наші варіанти включають пасажирські і приміські поїзди, експреси, швидкі поїзди InterCity та Intercity+. Оберіть найбільш зручний і підходящий для вас варіант.

Підтримка