ВІННИЦЯ – КИЇВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів за маршрутом вінницякиїв

Поїзд
Маршрут
Відправлення
Прибуття
144
00:04
03:22
13
05:50
09:10
256
09:23
13:01
256
09:28
13:19
256
09:28
13:19
748
10:11
12:55

Інформація про маршрут поїзда Вінниця-Київ

Для придбання залізничних квитків на поїзд з Вінниці до Києва через веб-сайт AnyTrain, вам спершу потрібно визначити дату вашої подорожі. Якщо ви відвідуєте сайт, щоб дізнатися актуальний розклад поїздів між Вінницею та Києвом, варто пам'ятати, що розклад регулярно змінюється, тому ми рекомендуємо перевіряти наявність поїздів.

Відстань між цими станціями складає 221 кілометр. Найшвидший поїзд №104 відправляється з Вінниці о 00:21 і прибуває до Києва о 03:02, тривалість подорожі складає всього 2 години 41 хвилин. Найпізніший поїзд, №192, відправляється з Вінниці о 19:23 і доходить до Києва через 2 години та 42 хвилини, прибуваючи о 22:05 вечора. Всього є 21 поїзд, які здійснюють регулярні рейси між Києвом та Вінницею.

Продаж квитків на поїзд Вінниця-Київ розпочинається за 45 днів. Чим раніше ви вирішите купити квиток на поїзд, тим більше у вас шансів вибрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

Залізничні квитки Вінниця-Київ

AnyTrain пропонує сервіс покупки залізничних квитків онлайн. Ви можете замовити квиток Вінниця-Київ за вигідною ціною в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Електронний квиток часто може замінити традиційний паперовий, придбаний в касі. Покупка квитків онлайн дозволяє заощадити час та уникнути черг на вокзалі.

Зверніть увагу, що не всі поїзди надають можливість електронного посадження. Існують три типи квитків: з QR-кодом (друк не обов'язковий), з кодом замовлення (при необхідності обміняти на квиток на вокзалі) та квитки, які потрібно обміняти в касі на вокзалі.

Для покупки онлайн квитка на поїзд Вінниця-Київ на сайті AnyTrain, почніть з уточнення дати подорожі. Якщо ви просто хочете дізнатися розклад руху поїздів між Вінницею та Києвом, пам'ятайте, що він регулярно змінюється. Рекомендуємо перевіряти наявність поїздів перед покупкою.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця-Київ?

Вартість квитка на поїзд Вінниця-Київ визначається на сайті AnyTrain. Введіть дату та пункти відправлення та прибуття для отримання варіантів проїзду. Виберіть найбільш підходящий маршрут, тип вагона, місця та додаткові послуги.
Покупку квитків Вінниця-Київ можна здійснити за допомогою банківської картки Visa/MasterCard, Приват24. Електронний квиток буде відправлений на вашу електронну пошту. При наявності QR-коду його можна роздрукувати або зберегти на пристрої.
Додатково, сайт AnyTrain пропонує зручний функціонал для моніторингу доступності місць та цін на квитки в реальному часі, що дозволяє вам швидко реагувати на зміни та знаходити найвигідніші пропозиції. Зверніть увагу, що ціни можуть коливатися залежно від сезонності, часу доби та типу вагона. Рекомендуємо планувати вашу поїздку завчасно та користуватися додатковими послугами сайту, щоб зробити вашу подорож максимально комфортною та приємною.

Бронювання квитків Вінниця-Київ

Бронювання квитків на поїзд Вінниця-Київ доступне за 45 днів до подорожі. Чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше можливостей вибрати зручні місця. Ближче до дати відправлення кількість вільних місць буде обмеженою.

Розклад поїздів Вінниця-Київ

Дізнайтеся розклад поїздів Вінниця-Київ на сайті AnyTrain. Виберіть дату та напрямок, а також клас вагона. Наші варіанти включають пасажирські та приміські поїзди, експреси, швидкісні поїзди InterCity та Intercity+. Виберіть найбільш зручний та підходящий вам варіант.

Підтримка