БАХМАЧ-КИЇВ.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції БАХМАЧ-КИЇВ.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
конотопфастів
З 22/01/2024 ЩОДЕННО
05:03
09:43
шосткакиїв
З 20/01/2024 ЩОДЕННО
07:24
09:52
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:24
09:52
київшостка
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
09:56
11:36
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:56
11:36
жмеринканеплюєве
23/05/2024
13:28
15:44
київнеплюєве
14,15,16,17,18,19,21/05/2024
13:28
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
13:28
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
13:28
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
13:28
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
13:28
15:50
шосткакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
14:02
16:37
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:02
16:37
неплюєвекиїв
17,18,20,21/05/2024
19:15
21:56
хутір-михайлівськийкиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
19:15
21:56
неплюєвежмеринка
22/05/2024
19:15
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
19:15
02:20
шосткакиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
19:15
21:56
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
19:15
02:20
фастівконотоп
З 3/01/2024 ЩОДЕННО
20:38
21:14
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
20:54
22:44
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:54
22:44

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції БАХМАЧ-КИЇВ..

У розкладі поїздів по станції БАХМАЧ-КИЇВ. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції БАХМАЧ-КИЇВ.: 22

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції БАХМАЧ-КИЇВ..

Розклад поїздів по станції БАХМАЧ-КИЇВ. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції БАХМАЧ-КИЇВ., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!