БЕРДИЧІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції БЕРДИЧІВ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
запоріжжячернівці
13/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
12/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
15/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
14/05/2024
00:29
10:21
запоріжжяясіня
11/05/2024
00:29
10:43
запоріжжяясіня
17,24,27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО
00:29
10:43
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
00:29
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-17/05; 19-24,27-31/05, 3-7,10-14,17-21/06/2024
00:29
10:43
запоріжжячернівці
13/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
17,19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20-24,27-31/05,3-7, 10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,7,8,9,10,13,14,16,20,21,22,23,24/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
11,12/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
1,3,14,16/05/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22-26,29/04-3,6-10/05; 11,12,13-17/05; 19-25/05; 27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024
00:29
10:21
запоріжжячернівці
20,21,22,24/05/2024
00:29
10:30
запоріжжячернівці
19,25/05/2024
00:29
10:30
запоріжжячернівці
23/05/2024
00:29
10:30
ковельодеса
2/04-2/05 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4-14,20/04-2/05/2024
00:36
09:08
ковельодеса
4-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
00:36
09:08
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
00:36
13:36
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
00:36
13:36
київхелм
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2-16/04/2024
00:56
11:05
харківхелм
7,9,13,15/05/2024
00:56
11:05
харківхелм
17,19/05/2024
00:56
11:05
харківхелм
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
00:56
11:05
солотвинозапоріжжя
18/05/2024
02:04
13:55
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
02:04
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
02:04
13:55
солотвинозапоріжжя
16,20/05/2024
02:04
14:31
солотвинозапоріжжя
22,26,28,30/05; 2,4,6/06/2024
02:04
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
02:04
14:31
солотвинозапоріжжя
8,12,14/05/2024
02:04
14:31
ужгородзапоріжжя
17/05/2024
02:04
13:55
ужгородзапоріжжя
25,31/05; 7/06/2024
02:04
13:55
ужгородзапоріжжя
11/05/2024
02:04
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
02:04
13:55
ужгородзапоріжжя
15,19/05/2024
02:04
14:31
ужгородзапоріжжя
21,23,27,29/05; 3,5/06/2024
02:04
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
02:04
14:31
ужгородзапоріжжя
9,13/05/2024
02:04
14:31
одесаковель
1/04-1/05 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3-15/04/2024
02:20
09:31
одесаковель
3-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
02:20
09:31
пшемисль головнийзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-9,12-16,19-23,26-30/05,2-6,9-13,16-20/06/2024
02:50
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
5-9,12-16,19-23,26-30/05,2-6,9-13,16-20/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
02:50
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
22/05/2024
02:50
14:52
ворохтадніпро
1-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 7,9,13,15,21,23,29,31/05/2024
02:50
12:35
хелмкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2-16/04/2024
03:16
05:39
хелмхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
03:16
13:53
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
05:52
13:40
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
05:52
13:40
запоріжжяковель
24,26/05/2024
05:52
13:48
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
05:52
13:48
івано-франківськкиїв
22-25/04, 7,14-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
06:30
09:01
рахівкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10/05; 11,12,13-16/05; 17,20-23/05; 24/05/2024
06:30
09:01
рахівкиїв
17,24/05/2024
06:30
09:02
івано-франківськкиїв
8,9,10,13/05/2024
06:32
09:01
рахівкиїв
11,12/05/2024
06:32
09:01
запоріжжяпшемисль головний
З 4/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
08:17
15:21
запоріжжяпшемисль головний
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
08:17
15:21
запоріжжяпшемисль головний
15/05/2024
08:17
15:21
запоріжжяпшемисль головний
14,16,20/05/2024
08:17
15:21
запоріжжяпшемисль головний
17/05/2024
08:40
15:21
запоріжжяпшемисль головний
24/05/2024
08:40
15:21
київлуцьк
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
09:29
13:07
київлуцьк
18,25/05/2024
09:59
13:37
коростеньвінниця
З 16/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1 ДНІВ ТИЖНЯ
10:27
11:53
вінницякоростень
З 15/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1 ДНІВ ТИЖНЯ
15:26
17:47
запоріжжясолотвино
15/05/2024
18:35
08:40
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
18:35
08:40
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
18:35
08:40
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
18:35
08:43
запоріжжясолотвино
1/06/2024
18:35
08:43
запоріжжясолотвино
11/05/2024
18:35
09:18
запоріжжясолотвино
9,13/05/2024
18:35
09:18
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
18:35
05:40
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
18:35
05:40
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
18:35
06:07
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
18:35
06:07
запоріжжяужгород
12/05/2024
18:35
06:08
запоріжжяужгород
22,24,28/05/2024
19:00
06:05
запоріжжясолотвино
25/05/2024
19:02
08:47
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
19:02
08:47
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
19:02
08:47
запоріжжяужгород
14/05/2024
19:02
06:05
запоріжжяужгород
16,20/05/2024
19:02
06:05
запоріжжяужгород
18/05/2024
19:02
06:05
луцьккиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,24/05/2024
20:12
22:16
луцьккиїв
20,24/05/2024
20:12
22:32
київівано-франківськ
6,7,14,15,19,21/05/2024
22:42
05:52
київівано-франківськ
8,9,12,13/05/2024
22:42
05:52
київрахів
10,11/05/2024
22:42
09:50
київрахів
З 10/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12-15/05; 16,19-22/05; 24,28/05/2024
22:42
09:50
київівано-франківськ
20,22/05/2024
22:45
05:52
київрахів
16,24,28/05/2024
22:45
09:50
чернівцізапоріжжя
13,14/05/2024
23:16
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
23:16
11:05
ясінязапоріжжя
11,12/05/2024
23:16
11:05
ясінязапоріжжя
27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
23:16
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,18,20-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
23:16
11:05
чернівцізапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,18,20-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
23:16
11:05
чернівцізапоріжжя
13,14/05/2024
23:16
11:05
чернівцізапоріжжя
11,12/05/2024
23:16
11:05
чернівцізапоріжжя
17,18,22-25,29/04-2,6-9,13-16,20-23,27-30/05,3-6,1 0-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,14,15,16,21/05/2024
23:16
11:05

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції БЕРДИЧІВ.

У розкладі поїздів по станції БЕРДИЧІВ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції БЕРДИЧІВ: 102

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції БЕРДИЧІВ.

Розклад поїздів по станції БЕРДИЧІВ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції БЕРДИЧІВ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!