БІЛА ЦЕРКВА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції БІЛА ЦЕРКВА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
00:46
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
00:46
10:23
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:55
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:55
09:39
івано-франківськдніпро
4-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-12,14-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
00:55
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
00:55
09:39
львівдніпро
31/05/2024
00:55
09:25
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ
00:58
09:23
івано-франківськзапоріжжя
28,29,30/05/2024
01:27
11:05
івано-франківськзапоріжжя
31/05/2024
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
7/06/2024
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
4,5,6/06/2024
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
01:27
11:05
ясінязапоріжжя
27/05, 3/06/2024
01:27
11:05
ясінязапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
01:27
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06; 7/06/2024, З 8/06/2024
01:27
11:05
івано-франківськзапоріжжя
31/05/2024
01:27
11:05
івано-франківськзапоріжжя
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06/2024 , З 8/06/2024
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,27-30/05/2024
01:27
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
01:27
11:05
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
01:46
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
01:46
12:50
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06; 12,13,17,18,19,20/06/2024
02:26
14:27
запоріжжяужгород
10,11/06/2024
02:26
14:31
запоріжжяужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11/06/2024
02:26
14:31
запоріжжяужгород
27/05/2024
02:26
14:33
запоріжжяужгород
25,26,31/05; 1,7/06/2024
02:26
14:33
запоріжжяужгород
28,29,30/05, 4,6/06/2024
02:26
14:33
запоріжжяужгород
24/05/2024
02:26
14:37
запоріжжяужгород
2/06/2024
02:26
14:37
запоріжжяужгород
22,23/05/2024
02:26
14:37
запоріжжяужгород
3/06/2024
02:26
14:37
запоріжжяужгород
5/06/2024
02:26
14:38
запоріжжяужгород
21/05/2024
02:26
15:00
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
03:04
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
03:07
13:36
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
03:24
13:40
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
03:24
13:40
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
03:24
13:48
запоріжжяковель
24,26/05/2024
03:24
13:48
солотвинозапоріжжя
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12,16,18,20/06/2024
04:21
13:41
солотвинозапоріжжя
8/06/2024
04:21
13:41
солотвинозапоріжжя
16,18,20/06/2024
04:21
14:03
солотвинозапоріжжя
10,12/06/2024
04:21
14:03
ужгородзапоріжжя
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,17,19/06/2024
04:21
13:41
ужгородзапоріжжя
13,17,19/06/2024
04:21
14:03
ужгородзапоріжжя
9,11/06/2024
04:21
14:03
ужгородзапоріжжя
3,4/06/2024
04:24
13:08
ужгородзапоріжжя
23/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,6/06/2024
04:24
13:08
ужгородзапоріжжя
6/06/2024
04:24
13:08
ужгородзапоріжжя
21,22/05/2024
04:24
13:08
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
04:37
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
04:37
13:55
солотвинозапоріжжя
26,28,30/05; 2/06/2024
04:37
14:31
солотвинозапоріжжя
4/06/2024
04:37
14:31
солотвинозапоріжжя
6/06/2024
04:37
14:31
солотвинозапоріжжя
22/05/2024
04:37
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
04:37
14:31
солотвинозапоріжжя
25/05/2024
04:37
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
04:37
13:55
ужгородзапоріжжя
31/05; 7/06/2024
04:37
13:55
солотвинозапоріжжя
23/05/2024
04:37
14:31
солотвинозапоріжжя
21/05/2024
04:37
14:31
ужгородзапоріжжя
3/06/2024
04:37
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
04:37
14:31
ужгородзапоріжжя
27,29/05; 5/06/2024
04:37
14:31
кривий рігкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
04:43
06:26
ужгородзапоріжжя
8/06/2024
05:00
13:49
ужгородзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9-12/06; 13,16-20/06/2024
05:00
13:49
пшемисль головнийзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-23,26-30/05,2-6/06/2024 , З 9/06/2024
05:04
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
3,4,5,6/06/2024
05:04
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
22/05/2024
05:04
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
19-23,26-30/05,2-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05; 3,4,5,6/06/2024
05:04
14:52
івано-франківськдніпро
4,6/06/2024
05:04
12:35
ворохтадніпро
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,23,29,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
05:04
12:35
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
05:11
14:15
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
05:11
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
8/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
4,6/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
24/05/2024
05:11
14:15
покровськльвів
21,23,28/05/2024
05:11
14:15
покровськльвів
30/05/2024
05:11
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
31/05/2024
05:11
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
10/12/2023-22/02/2024 ЩОДЕННО; З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,20/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
16/04; 11,13,20/06/2024
05:11
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
05:11
14:15
пшемисль головнийзапоріжжя
З 9/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,13,16,17,18,19,20/06/2024
05:21
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
9,11,13,16/06/2024
05:21
14:49
пшемисль головнийзапоріжжя
10,12,17,18,19,20/06/2024
05:21
14:52
запоріжжяпшемисль головний
З 4/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05; 2,3,4,5/06/2024, З 8/06/2024
06:12
15:21
запоріжжяпшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17,18,19,20/06/2024
06:12
15:21
запоріжжяпшемисль головний
24/05/2024
06:12
15:21
запоріжжяпшемисль головний
10,11,12,13,17,18,19,20/06/2024
06:12
15:21
запоріжжяпшемисль головний
2,3,4,5/06/2024
06:12
15:21
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
16:03
08:40
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
16:03
08:40
запоріжжясолотвино
1/06/2024
16:03
08:43
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
16:03
08:43
запоріжжясолотвино
25/05/2024
16:03
08:47
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
16:03
08:47
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
16:03
08:47
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
16:03
05:40
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
16:03
05:40
запоріжжяужгород
28/05/2024
16:03
06:05
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
16:03
06:07
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
16:03
06:07
запоріжжясолотвино
22,24/05/2024
16:03
08:53
запоріжжясолотвино
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21/06/2024
16:12
09:02
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
16:12
09:02
запоріжжяужгород
10,12,14,18,20/06/2024
16:12
06:08
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18,20/06/2024
16:12
06:08
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
20:14
06:30
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
20:14
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
20:14
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
20:14
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
20:14
13:00
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
20:16
06:30
львівпокровськ
28/05/2024
20:16
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
20:16
13:00
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
20:18
06:30
львівпокровськ
21/05/2024
20:18
13:00
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
20:19
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
20:19
06:30
львівпокровськ
23,27/05/2024
20:19
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
20:19
13:00
київкривий ріг
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
21:45
05:57
запоріжжяівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
22:24
07:33
запоріжжячернівці
15/05/2024
22:24
10:21
запоріжжячернівці
3,4,5,6/06/2024
22:24
10:21
запоріжжячернівці
20-22/05/2024 ЩОДЕННО
22:24
10:30
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
22:24
10:43
запоріжжяясіня
10,12,14,17/06/2024
22:24
10:43
запоріжжяясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,14,17,18,19,20,21/06/2024
22:24
10:43
запоріжжяясіня
24,31/05, 7/06/2024
22:24
10:43
запоріжжяясіня
11,13,18,19,20,21/06/2024
22:24
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
22:24
10:43
запоріжжяівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
22:24
07:33
запоріжжяівано-франківськ
26/05/2024
22:24
07:33
запоріжжячернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24/05; 25,26,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
22:24
10:21
запоріжжячернівці
31/05/2024
22:24
10:21
запоріжжячернівці
18,19,20,21/06/2024
22:24
10:21
запоріжжячернівці
14,17/06/2024
22:24
10:21
запоріжжячернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,13,14,17,18,19,20,21,25,26,27,28/06/202 4
22:24
10:21
запоріжжячернівці
19,25/05/2024
22:24
10:30
запоріжжячернівці
23/05/2024
22:24
10:30
запоріжжячернівці
20,21,22,24/05/2024
22:24
10:30
запоріжжячернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
22:24
10:30
дніпротрускавець
21/05/2024
23:24
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
23:24
11:13
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
23:24
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
23:24
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
23:24
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
23:24
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
23:24
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
23:24
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
23:24
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
23:24
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
23:24
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
23:24
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
23:24
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
23:24
14:09

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції БІЛА ЦЕРКВА.

У розкладі поїздів по станції БІЛА ЦЕРКВА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції БІЛА ЦЕРКВА: 168

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції БІЛА ЦЕРКВА.

Розклад поїздів по станції БІЛА ЦЕРКВА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції БІЛА ЦЕРКВА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!