БІЛОПІЛЛЯ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції БІЛОПІЛЛЯ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
конотопхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 3,4,5 ДНІВ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 18-28/05/2024
06:08
09:49
сумикиїв
З 7/05/2024 ЩОДЕННО
07:26
11:42
сумикиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
07:26
11:42
сумикиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:26
11:42
ужгородхарків
4/06/2024
08:01
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
08:01
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
08:01
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
08:01
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
08:01
12:41
ворохтасуми
28/05/2024
09:10
09:56
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
09:10
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
09:10
09:56
рахівсуми
24/05/2024
09:10
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
09:10
09:56
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
12:26
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
12:26
09:11
київсуми
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
12:33
13:19
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
15:00
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
15:00
19:26
сумикиїв
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
15:43
20:47
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
19:19
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
19:19
15:42
харківужгород
5/06/2024
19:19
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
19:19
15:46
харківужгород
3/06/2024
19:19
15:46
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
19:46
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
19:46
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
19:46
18:10
харківконотоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 17-27/05/2024
20:03
21:23
київсуми
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 6/05/2024
20:59
21:43
київсуми
З 6/05/2024 ЩОДЕННО
20:59
21:43
київсуми
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:59
21:43

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції БІЛОПІЛЛЯ.

У розкладі поїздів по станції БІЛОПІЛЛЯ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції БІЛОПІЛЛЯ: 32

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції БІЛОПІЛЛЯ.

Розклад поїздів по станції БІЛОПІЛЛЯ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції БІЛОПІЛЛЯ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!