БРОДИ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції БРОДИ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
івано-франківськчеркаси
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6,8-13,14-17,19-24/05; 26/05/2024
01:55
13:11
івано-франківськчеркаси
14-17,19-24/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024
01:55
13:16
черкасиівано-франківськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05/2024
04:28
09:56
кременчуківано-франківськ
28,30/05/2024
05:26
09:50
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
05:26
12:25
полтаваівано-франківськ
28,30/05/2024
05:26
09:50
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
05:26
12:25
ужгородлуцьк
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 1/05/2024
07:58
11:30
ужгородковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:58
13:40
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
08:03
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
08:03
15:42
харківужгород
5/06/2024
08:03
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
08:03
15:46
харківужгород
3/06/2024
08:03
15:46
рівнельвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ; 4/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
08:13
09:29
рівнельвів
15,17,21/05/2024
08:13
09:34
львіврівне
З 28/01/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 2/06/2024
10:57
12:25
рівнельвів
З 28/01/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 2/06/2024
14:55
16:15
львіврівне
З 25/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
17:58
19:30
ужгородхарків
4/06/2024
18:46
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
18:46
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
18:46
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
18:46
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
18:46
12:41
луцькужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 6,7,8,9-14/05/2024
20:54
07:43
івано-франківськкременчук
29,31/05/2024
21:28
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
21:28
10:02
івано-франківськполтава
29,31/05/2024
21:28
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
21:28
10:10
ковельужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:38
06:51

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції БРОДИ.

У розкладі поїздів по станції БРОДИ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції БРОДИ: 30

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції БРОДИ.

Розклад поїздів по станції БРОДИ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції БРОДИ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!