БРОВАРИ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції БРОВАРИ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
00:21
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
00:21
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
00:21
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
00:21
18:10
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
04:25
07:54
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
04:25
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
04:25
09:56
івано-франківськчернігів
20,22,24,28/05/2024
04:31
07:54
ворохтасуми
28/05/2024
04:31
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
04:31
09:56
рахівсуми
24/05/2024
04:31
09:56
конотопфастів
З 22/01/2024 ЩОДЕННО
07:41
09:43
фастівчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17/05-14/06/2024
08:47
11:05
фастівславутич
17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
08:49
11:46
шосткакиїв
З 20/01/2024 ЩОДЕННО
09:15
09:52
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
09:15
09:52
чернігівкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
09:38
10:15
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
10:37
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
10:37
19:26
жмеринканеплюєве
23/05/2024
11:18
15:44
київнеплюєве
14,15,16,17,18,19,21/05/2024
11:18
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
11:18
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
11:18
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
11:18
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
11:18
15:50
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
16:46
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
16:46
09:11
київчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:44
19:46
фастівконотоп
З 3/01/2024 ЩОДЕННО
17:54
21:14
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
18:47
22:44
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:47
22:44
славутичфастів
14,17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
19:47
21:44
чернігівфастів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05-14/06/2024
19:47
21:44
неплюєвекиїв
17,18,20,21/05/2024
21:14
21:56
хутір-михайлівськийкиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
21:14
21:56
неплюєвежмеринка
22/05/2024
21:14
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
21:14
02:20
шосткакиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
21:14
21:56
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
21:14
02:20

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції БРОВАРИ.

У розкладі поїздів по станції БРОВАРИ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції БРОВАРИ: 39

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції БРОВАРИ.

Розклад поїздів по станції БРОВАРИ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції БРОВАРИ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!