ЧЕРНІВЦІ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЧЕРНІВЦІ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
чернівціужгород
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23,24,25,28,29,30,31/05; 3,4,6/06/2024
05:30
17:18
чернівціужгород
28,29/05/2024
05:30
17:18
чернівціужгород
30,31/05/2024
05:30
17:18
чернівціужгород
23,24,25/05/2024
05:30
17:19
чернівціужгород
З 28/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
05:30
17:20
чернівціужгород
3,4/06/2024
05:30
17:22
чернівціужгород
6/06/2024
05:30
17:22
чернівцільвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
06:00
12:32
чернівцільвів
15,17,21/05/2024
06:00
12:36
чернівцільвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * ВІДМІНЕНО 9,23/05/2024
07:00
11:20
київворохта
19/05/2024
09:22
12:37
київворохта
3,4,5,6/06/2024
09:22
12:37
київворохта
21/05/2024
09:22
12:37
київворохта
20,22/05/2024
09:22
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
09:22
13:25
київясіня
24/05/2024
09:22
13:25
київясіня
7/06/2024
09:22
13:25
чернівцізапоріжжя
7/06/2024
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
4,5,6/06/2024
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06/2024 , З 8/06/2024
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,27-30/05/2024
12:38
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
12:38
11:05
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
14:32
10:02
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
14:32
10:10
чернівціодеса
20-23/05 ЩОДЕННО; 4,5,6,7/06/2024
14:57
08:26
чернівціодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:57
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27-31/05/2024
14:57
08:26
ворохтакиїв
20-23/05/2024 ЩОДЕННО
18:26
07:47
ясінякиїв
4,5,6,7/06/2024
18:26
07:47
ясінякиїв
24-27/05/2024 ЩОДЕННО
18:26
07:47
чернівцікиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
19:12
07:02
чернівцікиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:12
07:02
чернівцікиїв
28,29,30,31/05/2024
19:30
09:01

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЧЕРНІВЦІ.

У розкладі поїздів по станції ЧЕРНІВЦІ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЧЕРНІВЦІ: 36

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЧЕРНІВЦІ.

Розклад поїздів по станції ЧЕРНІВЦІ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЧЕРНІВЦІ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!