ЧОРНОЛІСЬКА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЧОРНОЛІСЬКА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
01:50
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
01:50
06:20
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
01:50
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
01:50
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
01:50
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
01:50
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
01:50
08:33
херсонкиїв
2-12/06/2024 ПО ПАРНИХ
02:39
07:20
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
02:39
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-22,24-30/05,2-12/06/2024
02:39
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
02:39
07:20
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
05:30
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
05:30
12:50
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
16:13
08:23
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
20:54
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
20:54
10:23

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЧОРНОЛІСЬКА.

У розкладі поїздів по станції ЧОРНОЛІСЬКА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЧОРНОЛІСЬКА: 16

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЧОРНОЛІСЬКА.

Розклад поїздів по станції ЧОРНОЛІСЬКА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЧОРНОЛІСЬКА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!