ДАРНИЦЯ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ДАРНИЦЯ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київхарків
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
00:12
05:14
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
00:37
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
00:37
16:26
сумирахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/04; З 7/05/2024
00:37
18:10
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,9,13,15,19,21/05/2024
00:37
18:10
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
03:40
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
03:40
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ
03:40
12:41
ужгородхарків
9,11,13/05/2024
03:40
12:41
ужгородхарків
15,17,19/05/2024
03:40
12:41
івано-франківськчернігів
18/05/2024
03:58
07:54
рахівсуми
18/05/2024
03:58
09:56
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
04:10
07:54
ворохтасуми
8,10,14,20,22/05/2024
04:10
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,18,20,22/05/2024
04:10
09:56
чернівцікременчук
9,11,13/05/2024
04:21
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-1/05; 9,11,13/05/2024
04:21
10:02
чернівціполтава
9,11,13/05/2024
04:21
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-1/05; 9,11,13/05/2024
04:21
10:10
харківкиїв
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
04:46
05:01
харківльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
05:18
13:39
харківльвів
24/05/2024
05:18
13:40
харківльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
05:18
13:47
харківльвів
15/05/2024
05:18
13:48
харківльвів
17/05/2024
05:18
13:48
харківльвів
14,16,20/05/2024
05:18
13:50
ізюмльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
05:18
13:39
ізюмльвів
24/05/2024
05:18
13:40
ізюмльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
05:18
13:47
ізюмльвів
17/05/2024
05:18
13:48
ізюмльвів
15/05/2024
05:18
13:48
ізюмльвів
14,16,20/05/2024
05:18
13:50
дарницяльвів
З 15/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
05:53
11:54
дарницяльвів
15,17,21/05/2024
05:53
12:00
дарницяльвів
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
05:53
12:07
київкраматорськ
30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
07:04
13:41
київкраматорськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/04; 8,30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
07:04
13:41
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-19,22-26/04/2024
07:14
11:55
київшостка
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
07:42
11:36
конотопфастів
З 22/01/2024 ЩОДЕННО
07:58
09:43
фастівчернігів
10,11,12,13/05/2024
08:16
10:55
фастівчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17/05-14/06/2024
08:33
11:05
фастівславутич
17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
08:37
11:46
фастівславутич
14/05/2024
08:37
11:46
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 2,4,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28,31/03/2024
08:43
09:03
шосткакиїв
З 20/01/2024 ЩОДЕННО
09:30
09:52
чернігівкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
09:53
10:15
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
10:22
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
10:22
19:26
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
11:04
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
11:04
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
11:04
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
11:04
15:50
сумикиїв
З 7/05/2024 ЩОДЕННО
11:25
11:42
сумикиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
11:25
11:42
харківкиїв
3,6-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
12:13
12:29
харківкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,30/04; 1,2,3,6-10,13-16/05/2024
12:13
12:29
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
16:04
20:47
шосткакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
16:15
16:37
київсуми
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 6/05/2024
17:00
21:43
київсуми
З 6/05/2024 ЩОДЕННО
17:00
21:43
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
17:01
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
17:01
09:11
київчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:31
19:46
фастівконотоп
З 3/01/2024 ЩОДЕННО
17:40
21:14
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
17:54
08:34
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
18:33
22:44
харківкиїв
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
19:05
19:23
славутичфастів
14,17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
20:03
21:44
чернігівфастів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05-14/06/2024
20:03
21:44
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
20:14
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
20:14
06:20
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,24,26,30/05; 2,4/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
20:14
08:33
краматорськхерсон
14/05/2024
20:14
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
20:14
08:33
краматорськхерсон
24,26/05/2024
20:14
08:33
краматорськхерсон
10,12/05/2024
20:14
08:33
краматорськкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
21:12
21:28
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/04-3/05; 5/05/2024
21:25
08:23
хутір-михайлівськийкиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
21:30
21:56
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
21:30
02:20
шосткакиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
21:30
21:56
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
21:30
02:20
харківкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,10,12,17,19,24,26/05/2024
21:52
22:08
кременчукчернівці
8,10,12/05/2024
22:38
12:25
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12/05/2024
22:38
12:25
полтавачернівці
8,10,12/05/2024
22:38
12:25
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12/05/2024
22:38
12:25
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
23:25
15:41
харківужгород
8,10,12/05/2024
23:25
15:41
харківужгород
26-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
23:25
15:42
харківужгород
22,24/05/2024
23:25
15:46
харківужгород
20/05/2024
23:25
15:50
харківужгород
18/05/2024
23:25
16:02
харківужгород
14,16/05/2024
23:25
16:02
львівхарків
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
23:27
05:56
львівізюм
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
23:27
11:15
львівхарків
16,20,22,24,28/05/2024
23:36
06:45
львівізюм
16,20,22,24,28/05/2024
23:36
11:15

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ДАРНИЦЯ.

У розкладі поїздів по станції ДАРНИЦЯ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ДАРНИЦЯ: 99

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ДАРНИЦЯ.

Розклад поїздів по станції ДАРНИЦЯ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ДАРНИЦЯ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!