ФУНДУКЛІЇВКА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ФУНДУКЛІЇВКА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
01:20
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
01:20
06:20
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
01:20
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
01:20
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
01:20
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
01:20
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
01:20
08:33
херсонкиїв
2-12/06/2024 ПО ПАРНИХ
03:08
07:20
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
03:08
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-22,24-30/05,2-12/06/2024
03:08
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
03:08
07:20
харківумань
15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
03:41
09:03
харківумань
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
03:41
09:03
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ
04:32
09:23
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
04:32
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
04:32
09:39
івано-франківськдніпро
4-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-12,14-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
04:32
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
04:32
09:39
львівдніпро
31/05/2024
04:32
09:25
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
04:59
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
04:59
12:50
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
16:42
08:23
дніпротрускавець
21/05/2024
19:48
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
19:48
11:13
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
19:48
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
19:48
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
19:48
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
19:48
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
19:48
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
19:48
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
19:48
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
19:48
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
19:48
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
19:48
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
19:48
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
19:48
14:09
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
21:24
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
21:24
10:23
уманьхарків
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
23:32
09:20

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ФУНДУКЛІЇВКА.

У розкладі поїздів по станції ФУНДУКЛІЇВКА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ФУНДУКЛІЇВКА: 39

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ФУНДУКЛІЇВКА.

Розклад поїздів по станції ФУНДУКЛІЇВКА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ФУНДУКЛІЇВКА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!