ГАЛИЧ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ГАЛИЧ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
одесаівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
08:20
08:49
одесачернівці
3,4,5,6/06/2024
08:20
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
08:20
11:33
одесаясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:20
12:19
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
08:20
12:19
одесаівано-франківськ
26-30/05/2024 ЩОДЕННО
08:20
08:49
одесачернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:20
11:22
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25,26-30/05,3-7/06/2024
08:20
11:22
одесачернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
08:20
11:33
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
08:20
11:33
кременчуківано-франківськ
28,30/05/2024
09:21
09:50
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
09:21
12:25
полтаваівано-франківськ
28,30/05/2024
09:21
09:50
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
09:21
12:25
харківівано-франківськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
10:58
11:28
харківворохта
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
10:58
14:09
івано-франківськкременчук
29,31/05/2024
17:54
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
17:54
10:02
івано-франківськполтава
29,31/05/2024
17:54
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
17:54
10:10
ясіняодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:22
08:26
чернівціодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:22
08:26
івано-франківськодеса
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
18:25
08:26
чернівціодеса
20-23/05 ЩОДЕННО; 4,5,6,7/06/2024
18:25
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
18:25
08:26
івано-франківськодеса
27-31/05/2024 ЩОДЕННО
18:25
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27-31/05/2024
18:25
08:26
івано-франківськдніпро
4,6/06/2024
19:27
12:35
ворохтадніпро
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,23,29,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
19:27
12:35
івано-франківськхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
20:18
12:50
ворохтахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
20:18
12:50

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ГАЛИЧ.

У розкладі поїздів по станції ГАЛИЧ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ГАЛИЧ: 31

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ГАЛИЧ.

Розклад поїздів по станції ГАЛИЧ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ГАЛИЧ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!