ГНІВАНЬ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ГНІВАНЬ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
неплюєвежмеринка
22/05/2024
01:56
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
01:56
02:20
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
01:56
02:20
жмеринканеплюєве
23/05/2024
06:28
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
06:28
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
06:28
15:50
київльвів
5,19,26/05/2024
11:15
17:19
київжмеринка
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
12:03
12:27
київжмеринка
18,25/05/2024
12:27
12:48
хмельницькийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
13:52
17:16
хмельницькийкиїв
18,25/05/2024
13:52
17:24
хмельницькийкиїв
16,20,22,24,28/05/2024
13:52
17:30
хмельницькийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
13:52
17:30
хмельницькийкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
13:56
17:34
жмеринкакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
15:56
19:47
київхмельницький
З 12/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
17:38
20:23
київхмельницький
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
17:38
20:25
київхмельницький
15,17,21,23,27/05/2024
17:44
20:29
київхмельницький
16,20,22,24,28/05/2024
17:50
20:35
київхмельницький
18,25/05/2024
17:58
20:43
львівкиїв
5,19,26/05/2024
18:27
22:12

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ГНІВАНЬ.

У розкладі поїздів по станції ГНІВАНЬ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ГНІВАНЬ: 21

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ГНІВАНЬ.

Розклад поїздів по станції ГНІВАНЬ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ГНІВАНЬ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!