ГОРОДИЩЕ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ГОРОДИЩЕ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
01:36
13:40
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
01:36
13:40
запоріжжяковель
24,26/05/2024
01:36
13:48
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
01:36
13:48
трускавецьдніпро
18/05/2024
02:46
09:25
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
02:46
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
02:46
09:39
трускавецьдніпро
16/05/2024
02:46
09:39
івано-франківськдніпро
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1-21/04; 23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
02:46
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
02:46
09:39
кривий рігкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
02:52
06:26
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
03:19
14:15
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
03:19
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
03:19
14:15
запоріжжяльвів
14,16,20/05/2024
03:19
14:19
покровськльвів
21,23,28/05/2024
03:19
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
03:19
14:15
покровськльвів
30/05/2024
03:19
14:15
покровськльвів
17/05/2024
03:19
14:15
покровськльвів
24/05/2024
03:19
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,14,16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,11,13,20/06/2024
03:19
14:15
покровськльвів
16/04; 4,6,11,13,20/06/2024
03:19
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
03:19
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
03:19
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
03:19
14:15
покровськльвів
31/05/2024
03:19
14:15
покровськльвів
14/05/2024
03:19
14:19
покровськльвів
16/05/2024
03:19
14:19
покровськльвів
20/05/2024
03:19
14:19
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
04:49
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-30/04,2-12,14-22,24-30/05/2024
04:49
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
04:49
07:20
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
04:59
13:36
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
04:59
13:36
черкасикиїв
16/02-22/04 ПО 1,5,6 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 23/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6/05/2024
07:54
09:39
івано-франківськчеркаси
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6,8-13,14-17,19-24/05; 26/05/2024
11:26
13:11
івано-франківськчеркаси
14-17,19-24/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024
11:31
13:16
івано-франківськчеркаси
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
11:48
13:33
львівдніпро
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 12-26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,26/05-6/06; 10,12,16-20/06/2024
12:11
18:05
львівдніпро
2,6,8,26/05-6/06 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 10,12,16-20/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 26/05/2024
12:11
18:26
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
14:43
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
14:43
09:11
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/04-3/05; 5/05/2024
18:07
08:23
черкасиівано-франківськ
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
18:42
09:56
черкасиівано-франківськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05/2024
18:42
09:56
київчеркаси
15/02-21/04 ПО 4,5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 22/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,3,4,5/05/2024
19:36
20:56
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
21:36
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
21:36
11:13
дніпротрускавець
13/05/2024
21:36
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
21:36
11:13
дніпротрускавець
21/05/2024
21:36
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
21:36
11:37
дніпроівано-франківськ
20/05/2024
21:36
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
21:36
11:22
дніпроівано-франківськ
14,16/05/2024
21:36
11:22
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
21:36
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
21:36
11:22
дніпроворохта
16/05/2024
21:36
14:09
дніпроворохта
14,20/05/2024
21:36
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
21:36
14:09
дніпроворохта
10,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
21:36
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
21:36
14:09
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
22:10
06:30
львівзапоріжжя
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
22:10
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
22:10
06:30
львівзапоріжжя
18/05/2024
22:10
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
22:10
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
22:10
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
22:10
06:30
львівзапоріжжя
16/05/2024
22:10
06:30
львівпокровськ
21/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
23,27/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
16/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
8-11/05 ЩОДЕННО; 14/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
12,13/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
15,17/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
18/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
22:10
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/05; 12,13,14,15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05/2024
22:10
13:00
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
23:40
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
23:40
06:20
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,24,26,30/05; 2,4/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
23:40
08:33
краматорськхерсон
14/05/2024
23:40
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
23:40
08:33
краматорськхерсон
24,26/05/2024
23:40
08:33
краматорськхерсон
10,12/05/2024
23:40
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
23:40
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
23:40
08:33
київкривий ріг
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
23:49
05:57

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ГОРОДИЩЕ.

У розкладі поїздів по станції ГОРОДИЩЕ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ГОРОДИЩЕ: 93

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ГОРОДИЩЕ.

Розклад поїздів по станції ГОРОДИЩЕ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ГОРОДИЩЕ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!