ГРЕБІНКА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ГРЕБІНКА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
львівхарків
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
00:47
05:56
львівізюм
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
00:47
11:15
львівхарків
16,20,22,24,28/05/2024
01:05
06:45
львівізюм
16,20,22,24,28/05/2024
01:05
11:15
київхарків
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
01:22
05:14
харківкиїв
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
03:30
05:01
харківльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
03:50
13:39
харківльвів
24/05/2024
03:50
13:40
харківльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
03:50
13:47
харківльвів
15/05/2024
03:50
13:48
харківльвів
17/05/2024
03:50
13:48
харківльвів
14,16,20/05/2024
03:50
13:50
ізюмльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
03:50
13:39
ізюмльвів
24/05/2024
03:50
13:40
ізюмльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
03:50
13:47
ізюмльвів
17/05/2024
03:50
13:48
ізюмльвів
15/05/2024
03:50
13:48
ізюмльвів
14,16,20/05/2024
03:50
13:50
чернівцікременчук
9,11,13/05/2024
06:00
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-1/05; 9,11,13/05/2024
06:00
10:02
чернівціполтава
9,11,13/05/2024
06:00
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-1/05; 9,11,13/05/2024
06:00
10:10
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 2,4,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28,31/03/2024
06:50
09:03
київкраматорськ
30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
08:09
13:41
київкраматорськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/04; 8,30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
08:09
13:41
пшемисль головнийхарків
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
08:23
13:53
пшемисль головнийхарків
16,18/05/2024
08:23
13:53
хелмхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
08:23
13:53
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
18:31
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
18:31
06:20
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,24,26,30/05; 2,4/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
18:31
08:33
краматорськхерсон
14/05/2024
18:31
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
18:31
08:33
краматорськхерсон
24,26/05/2024
18:31
08:33
краматорськхерсон
10,12/05/2024
18:31
08:33
харківпшемисль головний
17,19/05/2024
19:21
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
19:21
11:16
харківпшемисль головний
7,9,13,15/05/2024
19:21
11:16
харківхелм
7,9,13,15/05/2024
19:21
11:05
харківхелм
17,19/05/2024
19:21
11:05
харківхелм
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
19:21
11:05
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
19:49
08:34
краматорськкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
20:05
21:28
кременчукчернівці
8,10,12/05/2024
21:09
12:25
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12/05/2024
21:09
12:25
полтавачернівці
8,10,12/05/2024
21:09
12:25
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12/05/2024
21:09
12:25
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/04-3/05; 5/05/2024
23:01
08:23

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ГРЕБІНКА.

У розкладі поїздів по станції ГРЕБІНКА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ГРЕБІНКА: 48

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ГРЕБІНКА.

Розклад поїздів по станції ГРЕБІНКА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ГРЕБІНКА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!