ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
00:22
04:25
київпшемисль головний
16,20,22,24,28/05/2024
00:26
04:25
чернівціодеса
8-11,15-18,22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
00:40
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11,15-18,22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024
00:40
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
00:40
08:26
київчоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 15,16,17,18,20,21,22,24,28/05/2024
01:28
12:59
київчоп
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
01:28
12:59
київворохта
19/05/2024
01:28
12:37
київворохта
9,12-14/05/2024 ЩОДЕННО
01:28
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
01:28
13:25
київясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-15/05; 16,17,18,19-22,23-26/05; 28/05/2024
01:28
13:25
київчоп
20,22,24,28/05/2024
01:31
12:59
київворохта
20,22/05/2024
01:31
12:37
київясіня
24/05/2024
01:31
13:25
київясіня
28/05/2024
01:31
13:25
київчоп
15,16,17,18,21/05/2024
01:33
12:59
київворохта
15/05/2024
01:33
12:37
київворохта
21/05/2024
01:33
12:37
київясіня
17,18/05/2024
01:33
13:25
київясіня
16/05/2024
01:33
13:25
одесачернівці
25-28,31/03-3,7-10,14-17,21-24/04,6-9,12-15/05/202 4 ЩОДЕННО
02:02
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
02:02
11:33
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,14-17,21-24/04,6-9,12-15,19-22/05/2024
02:02
12:19
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25/05/2024
02:02
11:22
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
02:02
11:33
чопкиїв
З 3/03/2024 ЩОДЕННО
02:21
07:47
ворохтакиїв
20-23/05/2024 ЩОДЕННО
02:21
07:47
ворохтакиїв
7-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
02:21
07:47
ясінякиїв
З 11/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,13-16,20-23,24-27/05/2024
02:21
07:47
ясінякиїв
24-27/05/2024 ЩОДЕННО
02:21
07:47
одесальвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
02:30
06:18
ужгородкиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
03:08
08:32
ужгородкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
03:08
08:32
ужгородкиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
03:08
08:32
ужгородкиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО
03:08
08:32
харківпшемисль головний
17,19/05/2024
03:41
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
03:41
11:16
харківпшемисль головний
7,9,13,15/05/2024
03:41
11:16
київпшемисль головний
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,20/05/2024
03:41
11:16
київпшемисль головний
14,16,20/05/2024
03:41
11:16
солотвинокиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22,24/05/2024
03:53
08:54
солотвинокиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05/2024
03:53
08:54
солотвинокиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
03:53
08:54
солотвинокиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-29/04,8-14,15-20,21/05-8/06/2024
03:53
08:54
солотвинокиїв
17/05/2024
03:53
08:54
солотвинокиїв
21,22/05/2024
03:53
08:54
солотвинокиїв
24/05/2024
03:53
08:54
рахівкиїв
З 22/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,13-16/05; 17,20-23/05; 24/05/2024
03:53
08:54
рахівкиїв
17,24/05/2024
03:53
08:54
яремчекиїв
22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
03:53
08:54
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
04:20
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
04:20
11:13
дніпротрускавець
13/05/2024
04:20
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
04:20
11:13
дніпротрускавець
21/05/2024
04:20
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
04:20
11:37
дніпроівано-франківськ
20/05/2024
04:20
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
04:20
11:22
дніпроівано-франківськ
14,16/05/2024
04:20
11:22
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
04:20
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
04:20
11:22
дніпроворохта
16/05/2024
04:20
14:09
дніпроворохта
14,20/05/2024
04:20
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
04:20
14:09
дніпроворохта
10,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
04:20
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
04:20
14:09
пшемисль головнийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
05:39
09:58
пшемисль головнийкиїв
18,25/05/2024
05:39
10:06
пшемисль головнийодеса
З 27/03/2024 ЩОДЕННО
05:45
12:55
ужгорододеса
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
05:45
12:55
ужгорододеса
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
05:45
12:55
ужгорододеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-20,21/05-8/06/2024
05:45
12:55
ужгорододеса
14-20/05/2024 ЩОДЕННО
05:45
12:55
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
06:06
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
06:06
10:23
гайворонльвів
23/03; 20/04/2024
06:06
10:23
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
06:29
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
06:29
16:26
сумирахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/04; З 7/05/2024
06:29
18:10
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,9,13,15,19,21/05/2024
06:29
18:10
ворохтакиїв
14,16,20,22/05/2024
06:56
13:01
рахівкиїв
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,14,16,20,22,24/05/2024
06:56
13:01
рахівкиїв
24/05/2024
06:56
13:23
харківльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,16,20/05/2024
07:37
11:30
харківльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
07:37
11:32
харківльвів
14,16,20/05/2024
07:37
11:34
краматорськльвів
З 17/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,16,20/05/2024
07:37
11:30
краматорськльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
07:37
11:32
краматорськльвів
14,16,20/05/2024
07:37
11:34
запоріжжяльвів
23/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
13/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
11/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
12/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
27/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
07:50
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
07:50
12:24
запоріжжяльвів
14,16/05/2024
07:50
12:26
запоріжжяльвів
20/05/2024
07:50
12:26
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
07:50
12:24
тернопількиїв
З 26/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
08:10
12:45
тернопількиїв
16,20,22,24,28/05/2024
08:10
12:48
тернопількиїв
22,26,27,29/04; 3,4,6,10,11/05/2024
08:10
12:55
тернопількиїв
18,25/05/2024
08:10
12:59
тернопількиїв
15,17,21,23,27/05/2024
08:10
13:09
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
10:08
14:15
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
10:08
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
10:08
14:15
запоріжжяльвів
14,16,20/05/2024
10:08
14:19
покровськльвів
21,23,28/05/2024
10:08
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
10:08
14:15
покровськльвів
30/05/2024
10:08
14:15
покровськльвів
17/05/2024
10:08
14:15
покровськльвів
24/05/2024
10:08
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,14,16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,11,13,20/06/2024
10:08
14:15
покровськльвів
16/04; 4,6,11,13,20/06/2024
10:08
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
10:08
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
10:08
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
10:08
14:15
покровськльвів
31/05/2024
10:08
14:15
покровськльвів
14/05/2024
10:08
14:19
покровськльвів
16/05/2024
10:08
14:19
покровськльвів
20/05/2024
10:08
14:19
хмельницькийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
11:10
17:16
хмельницькийкиїв
18,25/05/2024
11:10
17:24
хмельницькийкиїв
22-27,29/04-4,6-11/05/2024 ЩОДЕННО
11:10
17:29
хмельницькийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
11:10
17:30
хмельницькийкиїв
16,20,22,24,28/05/2024
11:10
17:30
київльвів
5,19,26/05/2024
13:17
17:19
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
15:06
06:30
львівзапоріжжя
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
15:06
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
15:06
06:30
львівзапоріжжя
18/05/2024
15:06
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
15:06
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
15:06
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
15:06
06:30
львівзапоріжжя
16/05/2024
15:06
06:30
львівпокровськ
21/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
23,27/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
16/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
8-11/05 ЩОДЕННО; 14/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
12,13/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
15,17/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
18/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
15:06
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/05; 12,13,14,15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05/2024
15:06
13:00
пшемисль головнийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
15:46
19:57
пшемисль головнийкиїв
25/05/2024
15:46
19:58
пшемисль головнийкиїв
6-11/05/2024 ЩОДЕННО
15:46
20:03
пшемисль головнийкиїв
18/05/2024
15:50
19:58
пшемисль головнийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
15:50
19:58
пшемисль головнийкиїв
16/05/2024
15:50
20:15
пшемисль головнийкиїв
20,22,24,28/05/2024
15:50
20:15
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
16:10
20:20
київпшемисль головний
15,17,21,23,27/05/2024
16:16
20:20
київпшемисль головний
16,18,20,22,24,25,28/05/2024
16:17
20:20
львівкиїв
5,19,26/05/2024
16:20
22:12
львівкривий ріг
24,25/05/2024
18:15
10:08
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
18:15
12:33
львівзапоріжжя
16,18/05/2024
18:15
15:36
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
18:15
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
18:15
15:36
львівзапоріжжя
1,12/05/2024
18:15
15:36
трускавецьдніпро
18/05/2024
20:11
09:25
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
20:11
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
20:11
09:39
трускавецьдніпро
16/05/2024
20:11
09:39
івано-франківськдніпро
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1-21/04; 23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
20:11
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
20:11
09:39
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
20:25
10:26
львівхерсон
16,18/05/2024
20:25
12:50
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
20:25
12:50
київтернопіль
15,17,21,23,27/05/2024
21:18
23:02
київтернопіль
З 25/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,20,21,22,23,24,27,28/05/2024
21:18
23:02
київворохта
7,9,19/05/2024
21:23
06:17
київворохта
15,21/05/2024
21:23
06:17
київворохта
13/05/2024
21:23
06:17
київрахів
25/05/2024
21:23
07:50
київрахів
17,23,27/05/2024
21:23
07:50
київрахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 10/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,21,23/04; 7,9,13,15,17,19,21,23,25,27/05/2024
21:23
07:50
київсолотвино
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05; 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29/05 -7/06/2024
21:42
11:30
київсолотвино
14,18,19,25,26,29/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
21:42
11:30
київсолотвино
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
21:42
11:36
київяремче
6-9,12-14,19/05/2024 ЩОДЕННО
21:42
06:33
київрахів
З 23/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9,12-15/05; 16,17,19-22/05; 23,24,27,28/05/2024
21:42
08:55
київсолотвино
15,17,21,23,27/05/2024
21:43
11:30
київяремче
15,21/05/2024
21:43
06:33
київрахів
17,23,27/05/2024
21:43
08:55
київтернопіль
16,20,22,24,28/05/2024
21:49
23:33
київсолотвино
16,20,22,24,28/05/2024
21:54
11:30
київяремче
20,22/05/2024
21:54
06:33
київрахів
16,24,28/05/2024
21:54
08:55
івано-франківськчернігів
18/05/2024
21:55
07:54
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
21:55
07:54
ворохтасуми
8,10,14,20,22/05/2024
21:55
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,18,20,22/05/2024
21:55
09:56
рахівсуми
18/05/2024
21:55
09:56
одесапшемисль головний
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05/2024
22:05
05:53
одесапшемисль головний
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
22:05
05:53
одесаужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
22:05
08:55
одесаужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
22:05
08:55
одесаужгород
20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
22:05
08:57
одесаужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО
22:05
08:59
львівхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,21/05/2024
22:23
10:17
львівкраматорськ
З 17/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,21/05/2024
22:23
15:17
пшемисль головнийхарків
16,18/05/2024
22:25
13:53
пшемисль головнийкиїв
15,17,21/05/2024
22:25
03:54
львівхарків
16,18/05/2024
22:38
10:32
львівхарків
15,17,21/05/2024
22:38
10:32
львівкраматорськ
16,18/05/2024
22:38
15:17
львівкраматорськ
15,17,21/05/2024
22:38
15:17
пшемисль головнийхарків
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
22:48
13:53
пшемисль головнийкиїв
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
22:48
05:01
львівгайворон
22/03/2024
22:48
06:45
львіводеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
23:35
06:23
київужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
23:45
10:59
київужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
23:45
11:08
київужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
23:45
11:12
київужгород
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,28/05/2024
23:45
11:14
київужгород
16/05/2024
23:56
11:12
київужгород
20,22,24,28/05/2024
23:56
11:14

Залізничний вокзал «Хмельницький»

Ключовий залізничний вузол у місті Хмельницький, обласному центрі на заході України. Він розмістився у центральній частині міста за адресою вул. Проскурівська, 92. Напроти будівлі вже багато років стоїть пам'ятник Богдану Хмельницькому в якості визнання заслуг цієї історичної постаті.

Вокзал належить Південно-Західній залізниці. Це досить великий та розвинений вузол залізничного сполучення. Він обслуговує поїзди приміського, далекого та міжнародного сполучення. Саме через Хмельницький залізничний вокзал проходять міжнародні рейси на Будапешт, Софію, Перемишль та інші міста.

Залізничний вокзал «Хмельницький»: екскурс в історію

Залізниця в місті була запущена в 1870 році, хоча первинну вокзальну будівлю звели трохи пізніше на тодішній східній околиці. Оскільки до 1954 року місто називалося історичною назвою «Проскурів», то станція називалася відповідним чином. У період з 1954 по 1973 вона змінила назву на «Хмельницька», і з 1973 року набула статусу вокзалу, а назва була змінена відповідним чином.

Вже багато років місто популярне завдяки одному з найбільших речових оптових торгових майданчиків в Україні, та й на всьому просторі СНД. В тому числі й цим обумовлено те, що через вокзал проходить велика кількість рейсів.

Основна інформація про Хмельницький залізничний вокзал

Незважаючи на те, що будівлю вокзалу не можна назвати великою, у ньому є все необхідне для комфортного перебування пасажирів, включаючи:

  • Платний та безкоштовний зали очікування, зал очікування для приміських поїздів;
  • Готель із номерами для транзитних пасажирів;
  • Камери схову;
  • Сервіс-центр, де можна замовити багато корисних послуг.

На вокзалі є 3 платформи з виходом через наземний перехід, які обслуговують 10 колій. Посадка на поїзди досить комфортна і не викликає особливих труднощів навіть у людей, які досить рідко подорожують залізницею.

ЖД Вокзал «Хмельницький»: розклад

Завантаження вокзалу досить щільне, потяги прибувають і відбувають протягом доби. Розклад включає 70 транзитних рейсів і 17 тих, які починаються в цьому населеному пункті, і це:

  • 69 поїздів міжрегіонального сполучення;
  • 18 приміських поїздів, електричок та дизель-поїздів.

Найбільша активність на вокзалі спостерігається в ранковий час, хоча потяги прямують із завидною періодичністю протягом дня. Найперший поїзд «Рахів-Одеса» вирушає з вокзалу о 00:31, а ось останній «Київ-Ужгород» від'їжджає з вокзалу о 23:51.

Як купити квитки в залізничному вокзалі «Хмельницький»?

Щоб купити квитки та відправитися у поїздку з вокзалу міста Хмельницький, необов'язково відвідувати його та купувати квитки у залізничній касі, адже це можна з комфортом зробити у сервісі AnyTrain. Ми пропонуємо скромні комісійні збори за продаж квитків, зручну навігацію на сайті, а також всі необхідні інструменти для покупки/повернення залізничних квитків. З нами ви можете подорожувати з комфортом.

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.

У розкладі поїздів по станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 226

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.

Розклад поїздів по станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!