ХОДОРІВ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ХОДОРІВ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
одесаівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
07:38
08:49
одесачернівці
3,4,5,6/06/2024
07:38
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
07:38
11:33
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
07:38
12:19
одесаівано-франківськ
26-30/05/2024 ЩОДЕННО
07:38
08:49
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25,26-30/05,3-7/06/2024
07:38
11:22
одесачернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
07:38
11:33
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
07:38
11:33
кременчуківано-франківськ
28,30/05/2024
08:32
09:50
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
08:32
12:25
полтаваівано-франківськ
28,30/05/2024
08:32
09:50
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
08:32
12:25
харківівано-франківськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
10:13
11:28
харківворохта
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
10:13
14:09
чернівцільвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * ВІДМІНЕНО 9,23/05/2024
10:16
11:20
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
12:08
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
12:08
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
12:08
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
12:08
18:10
івано-франківськчернігів
20,22,24,28/05/2024
15:59
07:54
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
15:59
07:54
ворохтасуми
28/05/2024
15:59
09:56
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
15:59
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
15:59
09:56
рахівсуми
24/05/2024
15:59
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
15:59
09:56
івано-франківськкременчук
29,31/05/2024
18:42
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
18:42
10:02
івано-франківськполтава
29,31/05/2024
18:42
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
18:42
10:10
львівчернівці
15-18/05 ЩОДЕННО; 21/05/2024
18:42
21:45
львівчернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * ВІДМІНЕНО 22/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,15-18/05; 21/05/2024
18:42
21:45
івано-франківськодеса
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
19:12
08:26
чернівціодеса
20-23/05 ЩОДЕННО; 4,5,6,7/06/2024
19:12
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
19:12
08:26
івано-франківськодеса
27-31/05/2024 ЩОДЕННО
19:12
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27-31/05/2024
19:12
08:26
івано-франківськдніпро
4,6/06/2024
20:18
12:35
ворохтадніпро
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,23,29,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
20:18
12:35
івано-франківськхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
21:05
12:50
ворохтахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
21:05
12:50

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ХОДОРІВ.

У розкладі поїздів по станції ХОДОРІВ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ХОДОРІВ: 41

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ХОДОРІВ.

Розклад поїздів по станції ХОДОРІВ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ХОДОРІВ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!