ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
запоріжжяужгород
17,18,22-25,29/04-2,6-9,13-16,20-23,27-30/05,3-6,1 0-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,14,15,16,20,21-23,27-30/05,3-6/06/2024
00:11
14:27
запоріжжяужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,18,19,20-23/05; 24,25,26,27-30/05; 31/05; 1,2,3-6/06; 7,10-13,17-20/06/2024
00:11
14:27
запоріжжяужгород
10,11,12/05/2024
00:11
14:33
запоріжжяужгород
7,8,9,13/05/2024
00:11
14:33
запоріжжяужгород
21-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27/05/2024
00:11
14:33
запоріжжяужгород
27/05/2024
00:11
14:33
запоріжжяужгород
24,25,26,31/05; 1,2,7/06/2024
00:11
14:33
запоріжжяужгород
15/05/2024
00:11
14:38
запоріжжяужгород
17,18,19/05/2024
00:11
14:38
запоріжжяужгород
14,16,20/05/2024
00:11
14:38
київкривий ріг
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
00:30
05:57
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
00:37
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
00:37
06:20
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,24,26,30/05; 2,4/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
00:37
08:33
краматорськхерсон
14/05/2024
00:37
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
00:37
08:33
краматорськхерсон
24,26/05/2024
00:37
08:33
краматорськхерсон
10,12/05/2024
00:37
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
00:37
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
00:37
08:33
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
00:50
13:40
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
00:50
13:40
запоріжжяковель
24,26/05/2024
00:50
13:48
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
00:50
13:48
київзапоріжжя
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,7/05/2024
01:00
07:37
львівдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
01:10
06:06
львівдніпро
18/05/2024
01:10
06:06
львівпокровськ
18/05/2024
01:10
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
01:10
13:00
львівпокровськ
12,13,19-27/05 ЩОДЕННО; 30,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05/2024
01:10
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,13,16,18,19-27/05; 28,29,30,31/05/2024
01:10
13:00
львівдніпро
20,22,24,28/05/2024
01:16
06:06
львівдніпро
16/05/2024
01:16
06:06
львівпокровськ
28/05/2024
01:16
13:00
львівпокровськ
16/05/2024
01:16
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
01:16
13:00
хелмдніпро
21,23,25,27,29,30,31/05/2024
01:54
07:28
хелмдніпро
З 21/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,21,22,23,24,25,27,28,29,30,31/05/2024
01:54
07:28
кривий рігкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
02:10
06:26
хелмдніпро
16,20,22,24,28/05/2024
02:12
07:28
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
02:28
14:15
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
02:28
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
02:28
14:15
запоріжжяльвів
14,16,20/05/2024
02:28
14:19
покровськльвів
21,23,28/05/2024
02:28
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
02:28
14:15
покровськльвів
30/05/2024
02:28
14:15
покровськльвів
17/05/2024
02:28
14:15
покровськльвів
24/05/2024
02:28
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,14,16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,11,13,20/06/2024
02:28
14:15
покровськльвів
16/04; 4,6,11,13,20/06/2024
02:28
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
02:28
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
02:28
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
02:28
14:15
покровськльвів
31/05/2024
02:28
14:15
покровськльвів
14/05/2024
02:28
14:19
покровськльвів
16/05/2024
02:28
14:19
покровськльвів
20/05/2024
02:28
14:19
кропивницькийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
02:37
05:10
кременчуккиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
02:37
05:10
дніпрольвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,20-23/05; 24,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
02:56
12:59
дніпрольвів
21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
02:56
12:59
дніпрольвів
7,8,9,13/05/2024
02:56
13:05
дніпрольвів
10,11,12/05/2024
02:56
13:05
дніпрольвів
14,16,20/05/2024
02:56
13:11
дніпрольвів
15/05/2024
02:56
13:13
дніпрольвів
24/05/2024
02:56
13:30
дніпрольвів
17/05/2024
02:56
13:35
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
02:56
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
02:56
12:59
покровськльвів
18,23,25/04; 4,6,11,13,18,20/06/2024
02:56
12:59
покровськльвів
17,22/04; 1,6,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
02:56
12:59
покровськльвів
30/05/2024
02:56
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,12,14,16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,11,13,18,20/06/2024
02:56
12:59
покровськльвів
22,27/05/2024
02:56
12:59
покровськльвів
31/05/2024
02:56
12:59
покровськльвів
21,23,28/05/2024
02:56
12:59
покровськльвів
11,12/05/2024
02:56
13:05
покровськльвів
13/05/2024
02:56
13:05
покровськльвів
14/05/2024
02:56
13:11
покровськльвів
16/05/2024
02:56
13:11
покровськльвів
20/05/2024
02:56
13:11
покровськльвів
15/05/2024
02:56
13:13
покровськльвів
24/05/2024
02:56
13:30
покровськльвів
17/05/2024
02:56
13:35
дніпрохелм
17,24/05/2024
03:09
17:20
дніпрохелм
19-23,26-30/05/2024 ЩОДЕННО
03:09
17:20
дніпрохелм
З 20/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19-23/05; 24,26-30/05/2024
03:09
17:20
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 2,4,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28,31/03/2024
03:12
09:03
запоріжжякиїв
15-18,22-25,29/04-2/05, 6-9,13-16,20-23,27-30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
03:19
05:58
запоріжжякиїв
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-18,22-25,29/04-2,6-9,13-16,20-23,27-30/05,3-6,1 0-13,17-20/06/2024
03:19
05:58
чернівцізапоріжжя
13,14/05/2024
03:43
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
03:43
11:05
ясінязапоріжжя
11,12/05/2024
03:43
11:05
ясінязапоріжжя
27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
03:43
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,18,20-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
03:43
11:05
чернівцізапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,18,20-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
03:43
11:05
чернівцізапоріжжя
13,14/05/2024
03:43
11:05
чернівцізапоріжжя
11,12/05/2024
03:43
11:05
чернівцізапоріжжя
17,18,22-25,29/04-2,6-9,13-16,20-23,27-30/05,3-6,1 0-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,14,15,16,21/05/2024
03:43
11:05
трускавецьдніпро
18/05/2024
03:50
09:25
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
03:50
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
03:50
09:39
трускавецьдніпро
16/05/2024
03:50
09:39
івано-франківськдніпро
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1-21/04; 23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
03:50
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
03:50
09:39
запоріжжяпшемисль головний
З 4/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
03:56
15:21
запоріжжяпшемисль головний
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
03:56
15:21
запоріжжяпшемисль головний
15/05/2024
03:56
15:21
запоріжжяпшемисль головний
14,16,20/05/2024
03:56
15:21
запоріжжяпшемисль головний
17/05/2024
03:56
15:21
запоріжжяпшемисль головний
24/05/2024
03:56
15:21
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
04:03
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-30/04,2-12,14-22,24-30/05/2024
04:03
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
04:03
07:20
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
04:21
10:26
львівхерсон
16,18/05/2024
04:21
12:50
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
04:21
12:50
харківумань
15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
04:40
09:03
харківумань
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
04:40
09:03
івано-франківськкривий ріг
8,10,14/05/2024
05:08
10:34
івано-франківськкривий ріг
16/05/2024
05:08
10:34
івано-франківськкривий ріг
20,22/05/2024
05:08
10:34
ясінякривий ріг
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5/06/2024
05:08
10:34
ясінякривий ріг
28,30/05; 3,5/06/2024
05:08
10:34
ясінякривий ріг
18/05/2024
05:08
10:34
ясінякривий ріг
12/05/2024
05:08
10:34
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
05:57
13:36
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
05:57
13:36
ужгородзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15-20,21/05-8/06/2024
06:40
13:08
ужгородзапоріжжя
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
06:40
13:08
ужгородзапоріжжя
11/05/2024
06:54
13:48
ужгородзапоріжжя
17,18/05/2024
06:54
13:48
ужгородзапоріжжя
15-20/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,18/05/2024
06:54
13:52
ужгородзапоріжжя
12,13,14/05/2024
06:54
13:52
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
07:00
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
07:00
13:55
солотвинозапоріжжя
22,26,28,30/05; 2,4,6/06/2024
07:00
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
07:00
14:31
ужгородзапоріжжя
25,31/05; 7/06/2024
07:00
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
07:00
13:55
ужгородзапоріжжя
21,23,27,29/05; 3,5/06/2024
07:00
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
07:00
14:31
солотвинозапоріжжя
18/05/2024
07:03
13:55
солотвинозапоріжжя
16,20/05/2024
07:03
14:31
солотвинозапоріжжя
8,12,14/05/2024
07:03
14:31
ужгородзапоріжжя
17/05/2024
07:03
13:55
ужгородзапоріжжя
11/05/2024
07:03
13:55
ужгородзапоріжжя
15,19/05/2024
07:03
14:31
ужгородзапоріжжя
9,13/05/2024
07:03
14:31
черкасикиїв
16/02-22/04 ПО 1,5,6 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 23/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6/05/2024
07:19
09:39
пшемисль головнийзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-9,12-16,19-23,26-30/05,2-6,9-13,16-20/06/2024
07:20
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
5-9,12-16,19-23,26-30/05,2-6,9-13,16-20/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
07:20
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
22/05/2024
07:20
14:52
ворохтадніпро
1-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 7,9,13,15,21,23,29,31/05/2024
07:20
12:35
київдніпро
23/05/2024
08:53
12:55
київзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,6,7,8,23/05/2024
08:53
14:15
дніпрокиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/04-3/05; 5-10,13-18/05; 20-25/05; 27-31/05, 3-7,10-14,17-21/06/2024
10:32
12:46
дніпрокиїв
16,18/04,9,10,29-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО
10:32
12:46
дніпрокиїв
18,25/05/2024
10:32
13:41
дніпрокиїв
13-17,20-24/05 ЩОДЕННО; 27,28/05/2024
10:32
13:41
івано-франківськчеркаси
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6,8-13,14-17,19-24/05; 26/05/2024
12:33
13:11
івано-франківськчеркаси
14-17,19-24/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024
12:38
13:16
львівдніпро
З 10/02/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-18/04; 22,24,28-30/04; З 2/05/2024
12:46
18:05
львівдніпро
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 12-26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,26/05-6/06; 10,12,16-20/06/2024
12:51
18:05
львівдніпро
2,6,8,26/05-6/06 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 10,12,16-20/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 26/05/2024
12:51
18:26
івано-франківськчеркаси
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
12:55
13:33
запоріжжясолотвино
15/05/2024
13:46
08:40
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
13:46
08:40
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
13:46
08:40
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
13:46
08:43
запоріжжясолотвино
1/06/2024
13:46
08:43
запоріжжясолотвино
25/05/2024
13:46
08:47
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
13:46
08:47
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
13:46
08:47
запоріжжясолотвино
11/05/2024
13:46
09:18
запоріжжясолотвино
9,13/05/2024
13:46
09:18
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
13:46
05:40
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
13:46
05:40
запоріжжяужгород
22,24,28/05/2024
13:46
06:05
запоріжжяужгород
14/05/2024
13:46
06:05
запоріжжяужгород
16,20/05/2024
13:46
06:05
запоріжжяужгород
18/05/2024
13:46
06:05
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
13:46
06:07
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
13:46
06:07
запоріжжяужгород
12/05/2024
13:46
06:08
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
14:00
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
14:00
09:11
дніпрольвів
10-28/02 ПО ПАРНИХ; 1,3/03-9/04 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3; З 10/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,26,28,30/04; З 2/05/2024
14:00
09:11
кривий рігівано-франківськ
15,19,21/05/2024
16:17
06:55
кривий рігівано-франківськ
9,13/05/2024
16:17
06:55
кривий рігясіня
11/05/2024
16:17
10:06
кривий рігясіня
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,15,19,21/05/2024
16:17
10:06
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/04-3/05; 5/05/2024
17:21
08:23
черкасиівано-франківськ
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
17:57
09:56
черкасиівано-франківськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05/2024
17:57
09:56
київдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-18,22-25,29/04-2,6-9,13-18/05; 20-25/05; 27-30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024
18:30
22:27
київдніпро
17,18,24,25/05/2024
18:30
22:27
київдніпро
13-16,20-23/05 ЩОДЕННО; 27,28/05/2024
18:30
22:35
київдніпро
15-18,22-25,29/04-2,6-9,29,30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
18:30
22:35
київкропивницький
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
19:57
22:20
київкременчук
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
19:57
22:45
дніпрокиїв
23/05/2024
19:59
22:15
запоріжжякиїв
15-19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20-24,27-31/05,3-7, 10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,23/05/2024
19:59
22:15
запоріжжякиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,8,9,10,11,15-19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20- 24,27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024
19:59
22:15
запоріжжячернівці
13/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
12/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
15/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
14/05/2024
20:05
10:21
запоріжжяясіня
11/05/2024
20:05
10:43
запоріжжяясіня
17,24,27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО
20:05
10:43
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
20:05
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-17/05; 19-24,27-31/05, 3-7,10-14,17-21/06/2024
20:05
10:43
запоріжжячернівці
13/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
17,19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20-24,27-31/05,3-7, 10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,7,8,9,10,13,14,16,20,21,22,23,24/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
11,12/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
1,3,14,16/05/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22-26,29/04-3,6-10/05; 11,12,13-17/05; 19-25/05; 27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024
20:05
10:21
запоріжжячернівці
20,21,22,24/05/2024
20:05
10:30
запоріжжячернівці
19,25/05/2024
20:05
10:30
запоріжжячернівці
23/05/2024
20:05
10:30
київчеркаси
15/02-21/04 ПО 4,5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 22/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,3,4,5/05/2024
20:20
20:56
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
20:53
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
20:53
11:13
дніпротрускавець
13/05/2024
20:53
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
20:53
11:13
дніпротрускавець
21/05/2024
20:53
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
20:53
11:37
дніпроівано-франківськ
20/05/2024
20:53
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
20:53
11:22
дніпроівано-франківськ
14,16/05/2024
20:53
11:22
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
20:53
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
20:53
11:22
дніпроворохта
16/05/2024
20:53
14:09
дніпроворохта
14,20/05/2024
20:53
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
20:53
14:09
дніпроворохта
10,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
20:53
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
20:53
14:09
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
22:15
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
22:15
10:23
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
22:30
08:34
уманьхарків
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
22:50
09:20
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
23:10
06:30
львівзапоріжжя
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
23:10
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
23:10
06:30
львівзапоріжжя
18/05/2024
23:10
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
23:10
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
23:10
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
23:10
06:30
львівзапоріжжя
16/05/2024
23:10
06:30
львівпокровськ
21/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
23,27/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
16/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
8-11/05 ЩОДЕННО; 14/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
12,13/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
15,17/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
18/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
23:10
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/05; 12,13,14,15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05/2024
23:10
13:00

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

У розкладі поїздів по станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА: 263

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

Розклад поїздів по станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!