КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:54
13:04
харківодеса
8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:54
13:04
краматорськодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:54
13:04
краматорськодеса
16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
00:54
13:04
уманьхарків
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
03:36
09:20
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
03:47
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
03:47
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
03:47
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
03:47
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
03:47
06:30
львівпокровськ
23,27/05/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
21/05/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
03:47
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
03:47
13:00
київзапоріжжя
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
05:09
07:37
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:09
07:37
львівдніпро
20,22,24,28/05/2024
05:33
06:06
львівдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
05:33
06:06
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
05:33
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
05:33
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
05:33
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
05:33
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
05:33
13:00
львівпокровськ
12,13,19-27/05 ЩОДЕННО; 30,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05/2024
05:33
13:00
дорохуськдніпро
24/06-31/08/2024 ЩОДЕННО
06:42
07:28
хелмдніпро
21,23,25,27,29,30,31/05/2024
06:42
07:28
хелмдніпро
З 21/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,21,22,23,24,25,27,28,29,30,31/05/2024
06:42
07:28
хелмдніпро
16,20,22,24,28/05/2024
06:42
07:28
хелмдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,24/06-31/08/2024
06:42
07:28
хелмдніпро
8/06/2024
06:42
07:28
дніпрокиїв
16,18/04,9,10,29-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО
06:46
12:46
дніпрокиїв
13-17,20-24/05 ЩОДЕННО; 27,28/05/2024
06:46
13:41
дніпрокиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/04-3/05; 5-10,13-18/05; 20-25/05; 27-31/05, 3-7,10-14,17-21/06/2024
07:18
12:46
дніпрокиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:18
12:46
дніпрокиїв
18,25/05/2024
07:18
13:41
івано-франківськзапоріжжя
28,29,30/05/2024
08:03
11:05
івано-франківськзапоріжжя
31/05/2024
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
7/06/2024
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
4,5,6/06/2024
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
08:03
11:05
ясінязапоріжжя
27/05, 3/06/2024
08:03
11:05
ясінязапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:03
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06; 7/06/2024, З 8/06/2024
08:03
11:05
івано-франківськзапоріжжя
31/05/2024
08:03
11:05
івано-франківськзапоріжжя
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06/2024 , З 8/06/2024
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
20-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,27-30/05/2024
08:03
11:05
чернівцізапоріжжя
15,21/05/2024
08:03
11:05
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ
08:42
09:23
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
08:51
09:25
івано-франківськдніпро
4-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-12,14-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
08:51
09:25
львівдніпро
31/05/2024
08:51
09:25
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:58
09:11
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
09:02
09:02
запоріжжяужгород
10,12,14,18,20/06/2024
09:02
06:08
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
09:04
08:47
дніпрольвів
10-28/02 ПО ПАРНИХ; 1,3/03-9/04 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3; З 10/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,26,28,30/04; З 2/05/2024
09:04
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
09:04
09:11
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
09:05
09:39
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
09:05
09:39
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
09:13
12:33
одесахарків
21,23/05/2024
09:21
16:42
одесакраматорськ
21,23/05/2024
09:21
16:45
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
09:23
08:40
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
09:23
08:43
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
09:23
08:47
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
09:23
05:40
запоріжжяужгород
28/05/2024
09:23
06:05
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
09:23
06:07
запоріжжясолотвино
22,24/05/2024
09:23
08:53
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
09:24
08:40
запоріжжясолотвино
1/06/2024
09:24
08:43
запоріжжясолотвино
25/05/2024
09:24
08:47
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
09:24
05:40
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
09:24
06:07
одесахарків
6/06/2024
09:25
16:42
одесакраматорськ
6/06/2024
09:25
16:45
запоріжжясолотвино
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21/06/2024
09:45
09:02
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18,20/06/2024
09:45
06:08
одесахарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23/05; 6/06/2024
09:52
16:42
одесакраматорськ
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,23/05; 6/06/2024
09:52
16:45
одесазапоріжжя
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,27/04; 5,7,9/05/2024
10:28
13:24
одесадніпро
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6,10/04/2024
10:28
11:03
ужгородзапоріжжя
3,4/06/2024
10:43
13:08
ужгородзапоріжжя
23/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,6/06/2024
10:43
13:08
ужгородзапоріжжя
6/06/2024
10:43
13:08
ужгородзапоріжжя
21,22/05/2024
10:43
13:08
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
10:54
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
10:54
13:36
солотвинозапоріжжя
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12,16,18,20/06/2024
11:00
13:41
солотвинозапоріжжя
8/06/2024
11:00
13:41
ужгородзапоріжжя
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,17,19/06/2024
11:00
13:41
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
11:17
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
11:17
13:55
солотвинозапоріжжя
25/05/2024
11:17
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
11:17
13:55
ужгородзапоріжжя
31/05; 7/06/2024
11:17
13:55
ужгородзапоріжжя
8/06/2024
11:24
13:49
ужгородзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9-12/06; 13,16-20/06/2024
11:24
13:49
солотвинозапоріжжя
16,18,20/06/2024
11:26
14:03
солотвинозапоріжжя
10,12/06/2024
11:26
14:03
ужгородзапоріжжя
13,17,19/06/2024
11:26
14:03
ужгородзапоріжжя
9,11/06/2024
11:26
14:03
солотвинозапоріжжя
26,28,30/05; 2/06/2024
11:42
14:31
солотвинозапоріжжя
4/06/2024
11:42
14:31
солотвинозапоріжжя
6/06/2024
11:42
14:31
солотвинозапоріжжя
22/05/2024
11:42
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
11:42
14:31
солотвинозапоріжжя
23/05/2024
11:42
14:31
солотвинозапоріжжя
21/05/2024
11:42
14:31
ужгородзапоріжжя
3/06/2024
11:42
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
11:42
14:31
ужгородзапоріжжя
27,29/05; 5/06/2024
11:42
14:31
пшемисль головнийзапоріжжя
22/05/2024
11:51
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
З 9/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,13,16,17,18,19,20/06/2024
11:59
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
9,11,13,16/06/2024
11:59
14:49
пшемисль головнийзапоріжжя
10,12,17,18,19,20/06/2024
11:59
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-23,26-30/05,2-6/06/2024 , З 9/06/2024
12:03
14:37
пшемисль головнийзапоріжжя
3,4,5,6/06/2024
12:03
14:52
пшемисль головнийзапоріжжя
19-23,26-30/05,2-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05; 3,4,5,6/06/2024
12:03
14:52
івано-франківськдніпро
4,6/06/2024
12:03
12:35
ворохтадніпро
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,23,29,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
12:03
12:35
київзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,6,7,8,23/05/2024
12:19
14:15
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
12:19
14:15
київдніпро
23/05/2024
12:25
12:55
запоріжжяльвів
23/05/2024
12:27
12:24
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
12:34
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
12:34
15:36
запоріжжяльвів
27/05/2024
12:34
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
12:34
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
13:14
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
13:14
12:24
дніпротрускавець
21/05/2024
15:05
11:13
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
15:05
11:22
дніпроворохта
22/05/2024
15:05
14:09
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
15:10
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
15:10
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
15:10
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
15:10
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
15:10
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
15:10
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
15:10
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
15:10
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
15:10
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
15:10
14:09
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
15:13
11:13
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
15:30
10:43
запоріжжячернівці
23/05/2024
15:30
10:30
запоріжжяівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
15:32
07:33
запоріжжячернівці
15/05/2024
15:32
10:21
запоріжжячернівці
3,4,5,6/06/2024
15:32
10:21
запоріжжячернівці
20-22/05/2024 ЩОДЕННО
15:32
10:30
запоріжжяясіня
10,12,14,17/06/2024
15:32
10:43
запоріжжяясіня
24,31/05, 7/06/2024
15:32
10:43
запоріжжяясіня
11,13,18,19,20,21/06/2024
15:32
10:43
запоріжжяівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
15:32
07:33
запоріжжячернівці
31/05/2024
15:32
10:21
запоріжжячернівці
18,19,20,21/06/2024
15:32
10:21
запоріжжячернівці
14,17/06/2024
15:32
10:21
запоріжжячернівці
20,21,22,24/05/2024
15:32
10:30
запоріжжячернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
15:32
10:30
запоріжжяясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,14,17,18,19,20,21/06/2024
15:38
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
15:38
10:43
запоріжжяівано-франківськ
26/05/2024
15:38
07:33
запоріжжячернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24/05; 25,26,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
15:38
10:21
запоріжжячернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,13,14,17,18,19,20,21,25,26,27,28/06/202 4
15:38
10:21
запоріжжячернівці
19,25/05/2024
15:38
10:30
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
16:06
12:24
дніпрокиїв
23/05/2024
16:38
22:15
запоріжжякиїв
15-19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20-24,27-31/05,3-7, 10-14,17-21/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,23/05/2024
16:38
22:15
запоріжжякиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,8,9,10,11,15-19,22-26,29/04-3,6-10,13-17,20- 24,27-31/05,3-7,10-14,17-21/06/2024
16:45
22:15
запоріжжякиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:45
22:15
львівдніпро
З 10/02/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-18/04; 22,24,28-30/04; З 2/05/2024
17:32
18:05
львівдніпро
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 12-26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,26/05-6/06; 10,12,16-20/06/2024
17:32
18:05
львівдніпро
2,6,8,26/05-6/06 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 10,12,16-20/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 26/05/2024
17:53
18:26
запоріжжяодеса
16,18,22,24,26,30/04; 2,6,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
18:52
08:00
дніпроодеса
15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
18:52
08:00
запоріжжяодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,16,18,22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
19:05
08:00
дніпроодеса
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12 ПО НЕПАРНИХ; 7,9,11,13/12/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
19:05
08:00
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
19:39
13:40
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
19:39
13:40
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
19:39
13:48
запоріжжяковель
24,26/05/2024
19:39
13:48
запоріжжяужгород
10,11/06/2024
20:02
14:31
запоріжжяужгород
27/05/2024
20:03
14:33
запоріжжяужгород
28,29,30/05, 4,6/06/2024
20:03
14:33
запоріжжяужгород
22,23/05/2024
20:03
14:37
запоріжжяужгород
3/06/2024
20:03
14:37
запоріжжяужгород
5/06/2024
20:03
14:38
запоріжжяужгород
21/05/2024
20:03
15:00
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06; 12,13,17,18,19,20/06/2024
20:13
14:27
запоріжжяужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11/06/2024
20:13
14:31
запоріжжяужгород
25,26,31/05; 1,7/06/2024
20:13
14:33
запоріжжяужгород
24/05/2024
20:13
14:37
запоріжжяужгород
2/06/2024
20:13
14:37
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
21:32
14:15
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
21:32
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
8/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
4,6/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
24/05/2024
21:32
14:15
покровськльвів
21,23,28/05/2024
21:32
14:15
покровськльвів
30/05/2024
21:32
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
31/05/2024
21:32
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
10/12/2023-22/02/2024 ЩОДЕННО; З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,20/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
16/04; 11,13,20/06/2024
21:32
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
21:32
14:15
київдніпро
17,18,24,25/05/2024
21:58
22:27
київдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-18,22-25,29/04-2,6-9,13-18/05; 20-25/05; 27-30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024
21:58
22:27
київдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:58
22:27
київдніпро
15-18,22-25,29/04-2,6-9,29,30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
22:06
22:35
київдніпро
13-16,20-23/05 ЩОДЕННО; 27,28/05/2024
22:06
22:35
дніпрохелм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
22:23
16:33
дніпрольвів
21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
22:30
12:59
покровськльвів
22,27/05/2024
22:30
12:59
покровськльвів
18,23,25/04; 11,13,18,20/06/2024
22:30
12:59
покровськльвів
17,22/04; 1,6,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
22:30
12:59
покровськльвів
4,6/06/2024
22:30
12:59
покровськльвів
30/05/2024
22:30
12:59
покровськльвів
21,23,28/05/2024
22:30
12:59
дніпрольвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,20-23/05; 24,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
22:38
12:59
дніпрольвів
24/05/2024
22:38
13:30
покровськльвів
31/05/2024
22:38
12:59
покровськльвів
8/06/2024
22:38
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
22:38
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,18,20/06/2024
22:38
12:59
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
22:38
12:59
покровськльвів
24/05/2024
22:38
13:30
дніпрохелм
З 20/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-23/05; 24,26-30/05/2024 , З 8/06/2024
22:50
17:20
дніпрохелм
17,24/05/2024
22:50
17:20
дніпрохелм
19-23,26-30/05/2024 ЩОДЕННО
22:50
17:20
запоріжжякиїв
20-23,27-30/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
23:03
05:58
запоріжжякиїв
10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
23:03
05:58
запоріжжякиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10-13,17-20/06/2024
23:08
05:58
запоріжжякиїв
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05,3-6/06/2024, З 8/06/2024
23:08
05:58
запоріжжяпшемисль головний
10,11,12,13,17,18,19,20/06/2024
23:25
15:21
запоріжжяпшемисль головний
З 4/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05; 2,3,4,5/06/2024, З 8/06/2024
23:30
15:21
запоріжжяпшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17,18,19,20/06/2024
23:30
15:21
запоріжжяпшемисль головний
24/05/2024
23:30
15:21
запоріжжяпшемисль головний
2,3,4,5/06/2024
23:30
15:21
харківумань
15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
23:42
09:03
харківумань
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
23:47
09:03

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС..

У розкладі поїздів по станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС.: 252

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС..

Розклад поїздів по станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції КАМ'ЯНСЬКЕ-ПАС., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!