КИЇВ-ПАС.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції КИЇВ-ПАС.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
00:02
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
00:02
15:42
харківужгород
5/06/2024
00:02
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
00:02
15:46
харківужгород
3/06/2024
00:02
15:46
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
01:14
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
01:14
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
01:14
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
01:14
18:10
харківівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/06/2024
01:54
11:22
харківівано-франківськ
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
01:54
11:28
харківівано-франківськ
4,6/06/2024
01:54
11:22
харківворохта
23/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 21,27,29/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024, З 7/06/2024
01:54
14:09
харківворохта
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
01:54
14:09
мукачевохарків
24/05/2024
02:12
08:50
ужгородхарків
22/05/2024
02:12
08:50
ужгородхарків
9,11/06/2024
02:12
08:50
ужгородхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11/06/2024
02:12
08:50
ужгородхарків
3/06/2024
02:12
08:50
ужгородхарків
22-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24/05; 3/06/2024
02:12
08:50
івано-франківськхарків
23,25/04; 7,15,21,23/05; 4,6/06/2024
02:22
09:10
львівхарків
29,31/05/2024
02:22
09:10
ясіняхарків
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,29,31/05; 4,6/06/2024 ,З 7/06/2024
02:22
09:10
івано-франківськкривий ріг
7/06/2024
02:22
10:34
івано-франківськкривий ріг
20,22/05/2024
02:22
10:34
івано-франківськкривий ріг
5/06/2024
02:22
10:34
львівкривий ріг
28,30/05/2024
02:22
10:34
ясінякривий ріг
3/06/2024
02:22
10:34
ясінякривий ріг
18-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,28,30/05; 3,5,7/06/2024
02:22
10:34
ясіняхарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
02:43
09:19
харківльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05/2024 ,З 8/06/2024
02:57
11:30
харківльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
02:57
11:32
краматорськльвів
17/04-7/06/2024 ЩОДЕННО
02:57
11:30
краматорськльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
02:57
11:32
ужгородхарків
4/06/2024
03:19
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
03:19
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
03:19
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
03:19
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
03:19
12:41
львівхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024 ,З 8/06/2024
03:26
10:17
львівкраматорськ
17/04-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
03:26
15:17
львівхарків
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
03:30
10:18
львівкраматорськ
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
03:30
15:17
львівхарків
15,17,21/05/2024
03:48
10:32
львівкраматорськ
15,17,21/05/2024
03:48
15:17
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
03:49
07:54
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
03:49
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
03:49
09:56
івано-франківськчернігів
20,22,24,28/05/2024
03:55
07:54
ворохтасуми
28/05/2024
03:55
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
03:55
09:56
рахівсуми
24/05/2024
03:55
09:56
івано-франківськкременчук
29,31/05/2024
04:00
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
04:00
10:02
івано-франківськполтава
29,31/05/2024
04:00
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
04:00
10:10
пшемисль головнийхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
05:41
13:27
хелмхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 25/06-31/07,2-30/08/2024
05:41
13:27
івано-франківськхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
05:52
12:33
івано-франківськхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
05:52
12:50
івано-франківськхарків
5,7/06/2024
05:52
12:33
ворохтахарків
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7/06/2024, З 8/06/2024
05:52
12:33
ворохтахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
05:52
12:50
дніпрольвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,20-23/05; 24,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
06:10
12:59
дніпрольвів
21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
06:10
12:59
дніпрохелм
17,24/05/2024
06:10
17:20
покровськльвів
31/05/2024
06:10
12:59
покровськльвів
22,27/05/2024
06:10
12:59
покровськльвів
8/06/2024
06:10
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
06:10
12:59
покровськльвів
18,23,25/04; 11,13,18,20/06/2024
06:10
12:59
покровськльвів
17,22/04; 1,6,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
06:10
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,18,20/06/2024
06:10
12:59
покровськльвів
4,6/06/2024
06:10
12:59
покровськльвів
30/05/2024
06:10
12:59
покровськльвів
21,23,28/05/2024
06:10
12:59
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
06:10
12:59
пшемисль головнийхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
06:19
13:53
хелмхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
06:19
13:53
дарницяльвів
З 15/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
06:19
11:54
дарницяльвів
15,17,21/05/2024
06:19
12:00
дніпрольвів
24/05/2024
06:27
13:30
дніпрохелм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:27
16:33
дніпрохелм
З 20/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-23/05; 24,26-30/05/2024 , З 8/06/2024
06:27
17:20
покровськльвів
24/05/2024
06:27
13:30
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:31
14:15
харківльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
06:35
13:39
харківльвів
24/05/2024
06:35
13:40
ізюмльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
06:35
13:39
ізюмльвів
24/05/2024
06:35
13:40
київдніпро
23/05/2024
06:35
12:55
київзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,6,7,8,23/05/2024
06:35
14:15
київкраматорськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/04; 8,30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
06:45
13:41
київкраматорськ
30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
06:45
13:41
дніпрохелм
19-23,26-30/05/2024 ЩОДЕННО
06:47
17:20
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-19,22-26/04/2024
06:52
11:55
київшостка
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
07:17
11:36
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:17
11:36
київлуцьк
ЦІЛИЙ РІК ПО 1,5,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
07:29
13:07
київлуцьк
18,25/05/2024
07:29
13:37
київсуми
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
07:33
13:19
київльвів
5,19,26/05/2024
07:37
17:19
київжмеринка
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
07:46
12:27
київжмеринка
18,25/05/2024
07:46
12:48
фастівчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17/05-14/06/2024
08:07
11:05
фастівславутич
17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
08:11
11:46
івано-франківськчеркаси
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6,8-13,14-17,19-24/05; 26/05/2024
08:59
13:11
івано-франківськчеркаси
14-17,19-24/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024
08:59
13:16
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
09:57
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
09:57
19:26
львівдніпро
З 10/02/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-18/04; 22,24,28-30/04; З 2/05/2024
09:57
18:05
львівдніпро
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 12-26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,26/05-6/06; 10,12,16-20/06/2024
09:57
18:05
львівдніпро
2,6,8,26/05-6/06 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 10,12,16-20/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 26/05/2024
09:57
18:26
київльвів
24,25/05/2024
10:20
17:19
жмеринканеплюєве
23/05/2024
10:37
15:44
київнеплюєве
14,15,16,17,18,19,21/05/2024
10:37
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
10:37
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
10:37
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
10:37
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
10:37
15:50
київізюм
6/03/2024
11:00
23:30
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22,23,24,25,27,28/05; 3,4,5,6/06/2024, З 9/06/2024
12:06
20:20
київпшемисль головний
16,18,20,22,24,25,28/05/2024
12:06
20:20
київпшемисль головний
3,4,5,6/06/2024
12:06
20:20
київпшемисль головний
15,17,21,23,27/05/2024
12:06
20:20
київпшемисль головний
З 9/06/2024 ЩОДЕННО
12:06
20:20
київужгород
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-18/05; 19,20,21/05-8/06/2024
13:20
01:35
київужгород
21/05/2024
13:20
01:43
київужгород
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
13:20
01:43
київхедьешхалом
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
13:20
10:29
київхедьешхалом
21/05/2024
13:20
10:29
київхедьешхалом
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-18/05; 19,20,21/05-8/06/2024
13:20
10:29
київхмельницький
З 12/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
14:08
20:23
київхмельницький
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:08
20:25
київхмельницький
15,17,21,23,27/05/2024
14:08
20:29
київхмельницький
16,20,22,24,28/05/2024
14:08
20:35
київхмельницький
18,25/05/2024
14:08
20:43
київворохта
15,21/05/2024
14:54
06:17
київворохта
27/05/2024
14:54
06:17
київрахів
17,23/05/2024
14:54
07:50
київрахів
25/05/2024
14:54
07:50
київворохта
29/05; 4,6/06/2024
14:59
06:17
київрахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 10/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23,25,27,29/05; 4,6/06/2024
14:59
07:50
київдніпро
17,18,24,25/05/2024
15:04
22:27
київдніпро
13-16,20-23/05 ЩОДЕННО; 27,28/05/2024
15:04
22:35
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
15:43
20:47
київсолотвино
15,17,21,23,27/05/2024
15:58
11:30
київсолотвино
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05; 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29/05 -7/06/2024
15:58
11:30
київсолотвино
14,18,19,25,26,29/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
15:58
11:30
київсолотвино
16,20,22,24,28/05/2024
15:58
11:30
київсолотвино
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
15:58
11:43
київяремче
28/05/2024
15:58
06:33
київяремче
6-9,12-14,19/05/2024 ЩОДЕННО
15:58
06:33
київяремче
20,22/05/2024
15:58
06:33
київяремче
27/05/2024
15:58
06:33
київяремче
3,4,5,6/06/2024
15:58
06:33
київяремче
29,30/05/2024
15:58
06:33
київяремче
15,21/05/2024
15:58
06:33
київрахів
17,23/05/2024
15:58
08:55
київрахів
З 23/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,19-22/05; 23,24,27,28,29,30/05; 3,4,5,6/06/2024
15:58
08:55
київрахів
16,24/05/2024
15:58
08:55
київдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-18,22-25,29/04-2,6-9,13-18/05; 20-25/05; 27-30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024
16:14
22:27
київдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:14
22:27
київдніпро
15-18,22-25,29/04-2,6-9,29,30/05, 3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
16:14
22:35
київтернопіль
З 25/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,20,21,22,23,24,27,28/05/2024
16:30
23:02
київтернопіль
15,17,21,23,27/05/2024
16:30
23:02
київтернопіль
16,20,22,24,28/05/2024
16:30
23:33
київужгород
17,24/05/2024
16:38
07:43
київльвів
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
16:38
23:07
київльвів
15,17,21,23,27/05/2024
16:38
23:07
київльвів
18,25/05/2024
16:38
23:07
київльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:38
23:12
київльвів
16,20,22,24,28/05/2024
16:38
23:30
київужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:38
06:51
київужгород
16,20,22,24,28/05/2024
16:38
07:43
київужгород
15,17,21,23,27/05/2024
16:38
07:43
київужгород
18,25/05/2024
16:38
07:43
київужгород
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3/05; 5,6,7,8,9-13/05; 14,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
16:38
07:43
київсуми
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 6/05/2024
16:42
21:43
київсуми
З 6/05/2024 ЩОДЕННО
16:42
21:43
київсуми
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
16:42
21:43
київмогилів-подільський
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3/05/2024
17:05
23:42
київчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:07
19:46
київкропивницький
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:21
22:20
київкропивницький
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
17:21
22:23
київкременчук
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:21
22:45
київкременчук
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
17:21
22:45
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
17:28
08:34
київчеркаси
З 8/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2 ДНІВ ТИЖНЯ
17:43
21:54
київчеркаси
15/02-21/04 ПО 4,5,7 ДНЯХ ТИЖНЯ ; З 22/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,3,4,5/05/2024
17:50
20:56
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
17:58
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
17:58
09:11
дніпрольвів
10-28/02 ПО ПАРНИХ; 1,3/03-9/04 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3; З 10/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,26,28,30/04; З 2/05/2024
17:58
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
17:58
09:11
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
17:58
09:11
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
18:07
22:44
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:07
22:44
київхелм
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
18:19
04:55
київваршава
19,23/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
18:19
10:15
київваршава
20-22/05/2024 ЩОДЕННО
18:19
10:15
київваршава
З 9/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-22,23/05-7/06/2024, З 8/06/2024
18:19
10:15
київужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
18:35
10:59
київужгород
2,3/06/2024
18:35
11:12
київужгород
5/06/2024
18:35
11:13
київужгород
22,24/05/2024
18:35
11:14
київужгород
23/05/2024
18:35
11:14
київужгород
20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,21,22,23,24,28/05; 2,3,5/06/2024
18:35
11:14
київужгород
28/05/2024
18:35
11:14
київужгород
21/05/2024
18:35
11:15
київужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:19
07:33
київужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
19:19
07:33
київужгород
14/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
19:19
07:36
київпшемисль головний
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
19:27
05:53
київпшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:27
05:53
київхелм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:45
05:42
київваршава
20-30/08/2024 ЩОДЕННО
19:45
10:09
київваршава
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-30/08/2024
19:45
10:18
київпшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:05
04:25
київпшемисль головний
16,20,22,24,28/05/2024
20:05
04:25
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,28/05/2024, З 8/06/2024
20:05
04:25
київчернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:13
08:05
київкривий ріг
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
20:13
05:57
київчернівці
З 10/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024, З 8/06/2024
20:21
08:05
київчернівці
16,20,22,24,28/05/2024
20:21
08:05
київівано-франківськ
20,22/05/2024
20:29
05:52
київівано-франківськ
19,21/05; 3,4,5,6/06/2024
20:29
05:52
київчернівці
28/05/2024
20:29
08:40
київчернівці
27/05/2024
20:29
08:40
київчернівці
29,30/05/2024
20:29
08:50
київрахів
16,24/05/2024
20:29
09:50
київрахів
З 10/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22/05; 24,27,28,29,30/05; 3,4,5,6/06/2024
20:29
09:50
київчоп
20,22,24,28/05/2024
20:37
12:59
київчоп
15,16,17,18,21/05/2024
20:37
12:59
київчоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 15,16,17,18,20,21,22,24,28/05/2024
20:37
12:59
київворохта
28/05/2024
20:37
12:37
київворохта
19/05/2024
20:37
12:37
київворохта
9,12-14/05/2024 ЩОДЕННО
20:37
12:37
київворохта
3,4,5,6/06/2024
20:37
12:37
київворохта
27,29,30/05/2024
20:37
12:37
київворохта
21/05/2024
20:37
12:37
київворохта
20,22/05/2024
20:37
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
20:37
13:25
київясіня
24/05/2024
20:37
13:25
київясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,18,19-22,23-26/05; 27,28,29,30/05; 3,4,5,6,7/06/2024
20:37
13:25
київясіня
7/06/2024
20:37
13:25
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
21:00
08:23
київодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
21:02
06:13
київодеса
16,20,22,24,28/05/2024
21:02
06:13
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
21:08
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
21:08
06:20
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
21:08
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
21:08
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
21:08
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
21:08
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
21:08
08:33
харківясіня
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
21:17
10:06
харківльвів
28,30/05/2024
21:18
04:18
харківівано-франківськ
22,24/04; 20,22/05; 3,5/06/2024
21:18
06:55
харківясіня
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,28,30/05; 3,5/06/2024, З 8/06/2024
21:18
10:06
кривий рігльвів
27/05/2024
21:18
04:18
кривий рігльвів
29/05/2024
21:18
04:18
кривий рігівано-франківськ
4,6/06/2024
21:18
06:55
кривий рігівано-франківськ
15,19,21/05/2024
21:18
06:55
кривий рігясіня
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,19,21,27,29,31/05; 4,6/06/2024
21:18
10:06
кривий рігясіня
31/05/2024
21:18
10:06
черкасиівано-франківськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05/2024
21:26
09:56
харківужгород
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10/06/2024
21:33
09:37
харківужгород
8,10/06/2024
21:33
09:41
харківмукачево
23/05/2024
21:40
08:22
харківужгород
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-7/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21-31/05,2-6/06/2024
21:40
09:34
харківужгород
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23/05; 2/06/2024
21:40
09:37
харківужгород
21/05/2024
21:40
09:41
харківужгород
2/06/2024
21:40
09:41
київдорохуськ
23/06-30/08/2024 ЩОДЕННО
21:41
08:15
київхелм
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/06-30/08/2024
21:41
11:15
харківдорохуськ
24/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-29/08/2024 ПО НЕПАРНИХ
21:41
08:15
харківхелм
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/06-30/07,1-29/08/2024
21:41
11:15
київтрускавець
16,20,22,24,28/05/2024
21:48
07:23
київтрускавець
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 16,20,22,24,28/05/2024
21:48
07:23
київковель
З 9/02/2024 ЩОДЕННО
21:56
08:28
київгайворон
22/03/2024
22:14
06:45
харківпшемисль головний
17,19/05; 6,8/06/2024
22:14
11:16
харківпшемисль головний
2,4/06/2024
22:14
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,19/05; 2,4,6,8/06/2024
22:14
11:16
харківпшемисль головний
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
22:14
11:16
київпшемисль головний
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05; 3,5/06/2024
22:14
11:16
київпшемисль головний
3,5/06/2024
22:14
11:16
київпшемисль головний
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
22:14
11:16
київзапоріжжя
З 5/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
22:17
07:37
київзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
22:17
07:37
неплюєвежмеринка
22/05/2024
22:22
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
22:22
02:20
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
22:22
02:20
львівдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
22:30
06:06
львівпокровськ
29/05/2024
22:30
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
22:30
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
22:30
13:00
львівпокровськ
12,13,19-27/05 ЩОДЕННО; 30,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05/2024
22:30
13:00
львівдніпро
20,22,24,28/05/2024
22:36
06:06
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
22:36
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
22:36
13:00
львівдарниця
З 25/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
22:38
23:00
київхелм
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
22:40
11:05
харківхелм
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6/06/2024, З 7/06/2024
22:40
11:05
харківхелм
17,19/05; 2,4,6/06/2024
22:40
11:05
київльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2-16/04/2024
22:57
06:33
львівхарків
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
23:06
05:56
львівізюм
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
23:06
11:15
дорохуськдніпро
24/06-31/08/2024 ЩОДЕННО
23:13
07:28
хелмдніпро
З 21/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,21,22,23,24,25,27,28,29,30,31/05/2024
23:13
07:28
хелмдніпро
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,24/06-31/08/2024
23:13
07:28
хелмдніпро
8/06/2024
23:13
07:28
хелмдніпро
21,23,25,27,29,30,31/05/2024
23:14
07:28
львівхарків
16,20,22,24,28/05/2024
23:15
06:45
львівізюм
16,20,22,24,28/05/2024
23:15
11:15
кременчуківано-франківськ
28,30/05/2024
23:19
09:50
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
23:19
12:25
полтаваівано-франківськ
28,30/05/2024
23:19
09:50
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
23:19
12:25
хелмдніпро
16,20,22,24,28/05/2024
23:31
07:28
київкам'янець-подільський
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
23:32
08:36
дорохуськхарків
25/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08/2024 ПО ПАРНИХ
23:33
06:45
київхарків
24,26,31/05; 2,7/06/2024
23:53
05:14

Київ-Пассажирский вокзал

Київ Пасажирський вокзал – це важлива транспортна вузлова точка, яка об'єднує подорожі в Україні та за кордоном. У цьому тексті ми розглянемо всі аспекти цього вокзалу, від його адреси до доступу до онлайн-табло та придбання квитків на поїзд.

Один із перших запитів пасажирів, які планують подорож, - це адреса вокзалу. Київ Пасажирський вокзал розташований за адресою: вул. Симона Петлюри, 32, м. Київ, Україна. Він знаходиться у центрі міста, що робить його доступним для мешканців і гостей столиці.

Розклад Руху Поїздів  Київ-Пасажирського

Регулярні рейси дозволяють вам зручно планувати ваші подорожі та пересадки. Один із найважливіших аспектів для пасажирів - це розклад руху поїздів. Київ Пасажирський обслуговує різні напрямки та маршрути, включаючи популярні шляхи як Київ-Львів, Київ-Харків, Київ-Дніпро та інші. 

Для вашої зручності, адміністрація нашого сайту наголошує, що розклад поїздів Київ-Пасажирський може періодично змінюватися. Тому ми настійно рекомендуємо вам завчасно перевіряти наявність та час відправлення поїздів у напрямку, який вас цікавить.

Щодо станції Київ-Пасажирський, на сьогоднішній день через неї проходить в середньому 143 поїзда, включаючи 21 поїзд категорії "Інтерсіті" та 105 швидких поїздів. Більшість поїздів прибувають у першій половині дня. Самий ранній поїзд 258К прибуває на ж/д вокзал Київ-Пасажирський о 00:41, зупиняється на 25 хвилин і відправляється о 01:06. Найпізніший поїзд 139К прибуває відправляється о 23:36. Середній час зупинки поїздів становить приблизно 5 хвилин. Деякі з поїздів, які проходять через Київ-Пасажирський, не курсують щодня, а мають особливий графік руху.

Київ-Пасажирський: Купити Залізничні Квитки Легко та Швидко

Онлайн придбання квитків на поїзд до Київ-Пасажирський стало надзвичайно простим завдяки сучасним технологіям. Тепер ви можете замовити білети на потяги з Києва онлайн, що дозволить вам уникнути черг та забезпечити собі місце в потягу. 

Попередній продаж квитків на поїзд в Дніпро-Головний відкривається за 45 днів до дати відправлення. Щоб мати можливість вибрати кращі місця і забезпечити собі комфортну подорож, рекомендуємо планувати придбання квитків заздалегідь. Пам'ятайте, що чим раніше ви це зробите, тим більше шансів на отримання бажаних місць в поїзді.

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції КИЇВ-ПАС..

У розкладі поїздів по станції КИЇВ-ПАС. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції КИЇВ-ПАС.: 323

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції КИЇВ-ПАС..

Розклад поїздів по станції КИЇВ-ПАС. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції КИЇВ-ПАС., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!