КОРОСТЕНЬ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції КОРОСТЕНЬ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київковель
З 9/02/2024 ЩОДЕННО
00:17
08:28
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
01:06
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
01:06
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ
01:06
12:41
ужгородхарків
9,11,13/05/2024
01:06
12:41
ужгородхарків
15,17,19/05/2024
01:06
12:41
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
02:04
15:41
харківужгород
8,10,12/05/2024
02:04
15:41
харківужгород
26-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ
02:04
15:42
харківужгород
22,24/05/2024
02:04
15:46
харківужгород
20/05/2024
02:04
15:50
харківужгород
18/05/2024
02:04
16:02
харківужгород
14,16/05/2024
02:04
16:02
ковелькиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
03:28
06:04
ковелькиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05/2024
03:28
06:04
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
04:26
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
04:26
19:26
львівдніпро
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 12-26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,26/05-6/06; 10,12,16-20/06/2024
04:26
18:05
львівдніпро
З 10/02/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-18/04; 22,24,28-30/04; З 2/05/2024
04:26
18:05
львівдніпро
2,6,8,26/05-6/06 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 10,12,16-20/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 26/05/2024
04:26
18:26
львівкиїв
16/05/2024
04:26
09:37
івано-франківськчеркаси
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,5,6,8-13,14-17,19-24/05; 26/05/2024
06:26
13:11
івано-франківськчеркаси
14-17,19-24/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024
06:26
13:16
івано-франківськчеркаси
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
06:57
13:33
дарницяльвів
З 15/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
08:02
11:54
дарницяльвів
15,17,21/05/2024
08:02
12:00
дарницяльвів
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
08:02
12:07
коростеньвінниця
З 16/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1 ДНІВ ТИЖНЯ
08:05
11:53
львівдарниця
16,18/05/2024
20:42
23:00
львівдарниця
З 25/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
20:42
23:00
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
23:18
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
23:18
09:11
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
23:18
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
23:18
09:11
дніпрольвів
10-28/02 ПО ПАРНИХ; 1,3/03-9/04 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3; З 10/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,26,28,30/04; З 2/05/2024
23:18
09:11
київльвів
20/05/2024
23:18
09:11
черкасиівано-франківськ
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
23:44
09:56
черкасиівано-франківськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05/2024
23:44
09:56

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції КОРОСТЕНЬ.

У розкладі поїздів по станції КОРОСТЕНЬ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції КОРОСТЕНЬ: 38

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції КОРОСТЕНЬ.

Розклад поїздів по станції КОРОСТЕНЬ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції КОРОСТЕНЬ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!