КОЗЯТИН-1

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції КОЗЯТИН-1

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
00:04
10:26
львівхерсон
16,18/05/2024
00:04
12:50
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
00:04
12:50
київгайворон
22/03/2024
00:19
06:45
харківпшемисль головний
17,19/05/2024
00:19
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
00:19
11:16
харківпшемисль головний
7,9,13,15/05/2024
00:19
11:16
київпшемисль головний
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,20/05/2024
00:19
11:16
київпшемисль головний
14,16,20/05/2024
00:19
11:16
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
00:30
02:20
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
00:30
02:20
івано-франківськчернігів
18/05/2024
00:57
07:54
рахівсуми
18/05/2024
00:57
09:56
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
01:06
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
01:06
11:13
дніпротрускавець
13/05/2024
01:06
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
01:06
11:13
дніпротрускавець
21/05/2024
01:06
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
01:06
11:37
дніпроівано-франківськ
20/05/2024
01:06
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
01:06
11:22
дніпроівано-франківськ
14,16/05/2024
01:06
11:22
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
01:06
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
01:06
11:22
дніпроворохта
16/05/2024
01:06
14:09
дніпроворохта
14,20/05/2024
01:06
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
01:06
14:09
дніпроворохта
10,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
01:06
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
01:06
14:09
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
01:12
07:54
ворохтасуми
8,10,14,20,22/05/2024
01:12
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,18,20,22/05/2024
01:12
09:56
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
01:22
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
01:25
13:36
ковельодеса
2/04-2/05 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4-14,20/04-2/05/2024
01:30
09:08
ковельодеса
4-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
01:30
09:08
пшемисль головнийхарків
16,18/05/2024
01:39
13:53
пшемисль головнийкиїв
15,17,21/05/2024
01:39
03:54
одесаковель
1/04-1/05 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3-15/04/2024
01:50
09:31
одесаковель
3-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
01:50
09:31
київкам'янець-подільський
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
02:01
08:36
пшемисль головнийхарків
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
02:31
13:53
пшемисль головнийкиїв
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
02:31
05:01
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
02:31
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
02:31
10:23
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
02:52
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
02:52
13:55
солотвинозапоріжжя
22,26,28,30/05; 2,4,6/06/2024
02:52
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
02:52
14:31
ужгородзапоріжжя
25,31/05; 7/06/2024
02:52
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
02:52
13:55
ужгородзапоріжжя
21,23,27,29/05; 3,5/06/2024
02:52
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
02:52
14:31
солотвинозапоріжжя
18/05/2024
02:55
13:55
солотвинозапоріжжя
16,20/05/2024
02:55
14:31
солотвинозапоріжжя
8,12,14/05/2024
02:55
14:31
ужгородзапоріжжя
17/05/2024
02:55
13:55
ужгородзапоріжжя
11/05/2024
02:55
13:55
ужгородзапоріжжя
15,19/05/2024
02:55
14:31
ужгородзапоріжжя
9,13/05/2024
02:55
14:31
кам'янець-подільськийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
03:09
05:20
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
03:22
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
03:22
16:26
сумирахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/04; З 7/05/2024
03:22
18:10
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,9,13,15,19,21/05/2024
03:22
18:10
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
04:26
06:45
гайворонкиїв
23/03; 20/04/2024
04:26
06:45
чопкиїв
З 3/03/2024 ЩОДЕННО
05:23
07:47
ворохтакиїв
20-23/05/2024 ЩОДЕННО
05:23
07:47
ворохтакиїв
7-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
05:23
07:47
ясінякиїв
З 11/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,13-16,20-23,24-27/05/2024
05:23
07:47
ясінякиїв
24-27/05/2024 ЩОДЕННО
05:23
07:47
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
05:24
13:40
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
05:24
13:40
запоріжжяковель
24,26/05/2024
05:24
13:48
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
05:24
13:48
ужгородкиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО
06:12
08:32
ужгородкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
06:12
08:32
ужгородкиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
06:12
08:32
ужгородкиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО
06:12
08:32
солотвинокиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22,24/05/2024
06:44
08:54
солотвинокиїв
15-20/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05/2024
06:44
08:54
солотвинокиїв
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
06:44
08:54
солотвинокиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-29/04,8-14,15-20,21/05-8/06/2024
06:44
08:54
солотвинокиїв
17/05/2024
06:44
08:54
солотвинокиїв
21,22/05/2024
06:44
08:54
солотвинокиїв
24/05/2024
06:44
08:54
рахівкиїв
З 22/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-10,13-16/05; 17,20-23/05; 24/05/2024
06:44
08:54
рахівкиїв
17,24/05/2024
06:44
08:54
яремчекиїв
22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
06:44
08:54
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
06:58
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
06:58
14:15
запоріжжяльвів
14,16,20/05/2024
06:58
14:19
покровськльвів
21,23,28/05/2024
06:58
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
06:58
14:15
покровськльвів
30/05/2024
06:58
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,14,16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,11,13,20/06/2024
06:58
14:15
покровськльвів
16/04; 4,6,11,13,20/06/2024
06:58
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
06:58
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
06:58
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
06:58
14:15
покровськльвів
31/05/2024
06:58
14:15
покровськльвів
14/05/2024
06:58
14:19
покровськльвів
16/05/2024
06:58
14:19
покровськльвів
20/05/2024
06:58
14:19
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
07:02
14:15
покровськльвів
17/05/2024
07:02
14:15
покровськльвів
24/05/2024
07:02
14:15
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
07:56
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
07:56
15:50
київльвів
5,19,26/05/2024
09:50
17:19
могилів-подільськийкиїв
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
09:57
12:05
могилів-подільськийкиїв
24/05/2024
09:57
12:25
ворохтакиїв
14,16,20,22/05/2024
10:28
13:01
рахівкиїв
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,14,16,20,22,24/05/2024
10:28
13:01
рахівкиїв
24/05/2024
10:28
13:23
київжмеринка
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18,25/05/2024
10:39
12:27
тернопількиїв
З 26/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
10:54
12:45
тернопількиїв
16,20,22,24,28/05/2024
10:54
12:48
тернопількиїв
18,25/05/2024
10:54
12:59
тернопількиїв
15,17,21,23,27/05/2024
10:54
13:09
коростеньвінниця
З 16/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1 ДНІВ ТИЖНЯ
10:58
11:53
тернопількиїв
22,26,27,29/04; 3,4,6,10,11/05/2024
11:05
12:55
київжмеринка
18,25/05/2024
11:17
12:48
вінницякоростень
З 15/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1 ДНІВ ТИЖНЯ
14:59
17:47
хмельницькийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
15:11
17:16
хмельницькийкиїв
18,25/05/2024
15:11
17:24
хмельницькийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
15:11
17:30
хмельницькийкиїв
16,20,22,24,28/05/2024
15:11
17:30
хмельницькийкиїв
22-27,29/04-4,6-11/05/2024 ЩОДЕННО
15:26
17:29
київхмельницький
З 12/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
16:17
20:23
київхмельницький
15,17,21,23,27/05/2024
16:23
20:29
київхмельницький
16,20,22,24,28/05/2024
16:29
20:35
київхмельницький
18,25/05/2024
16:37
20:43
жмеринкакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
17:30
19:47
київворохта
7,9,19/05/2024
17:37
06:17
київворохта
13/05/2024
17:37
06:17
київрахів
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 10/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,21,23/04; 7,9,13,15,17,19,21,23,25,27/05/2024
17:37
07:50
київрахів
25/05/2024
17:43
07:50
київворохта
15,21/05/2024
17:44
06:17
київрахів
17,23,27/05/2024
17:44
07:50
запоріжжясолотвино
15/05/2024
18:06
08:40
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
18:06
08:40
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
18:06
08:40
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
18:06
08:43
запоріжжясолотвино
1/06/2024
18:06
08:43
запоріжжясолотвино
11/05/2024
18:06
09:18
запоріжжясолотвино
9,13/05/2024
18:06
09:18
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
18:06
05:40
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
18:06
05:40
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
18:06
06:07
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
18:06
06:07
запоріжжяужгород
12/05/2024
18:06
06:08
пшемисль головнийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-11/05; 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
18:10
19:57
пшемисль головнийкиїв
25/05/2024
18:10
19:58
київсолотвино
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05; 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29/05 -7/06/2024
18:11
11:30
київсолотвино
14,18,19,25,26,29/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
18:11
11:30
київсолотвино
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
18:11
11:36
київяремче
6-9,12-14,19/05/2024 ЩОДЕННО
18:11
06:33
київрахів
З 23/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9,12-15/05; 16,17,19-22/05; 23,24,27,28/05/2024
18:11
08:55
пшемисль головнийкиїв
18/05/2024
18:13
19:58
пшемисль головнийкиїв
15,17,21,23,27/05/2024
18:13
19:58
київсолотвино
15,17,21,23,27/05/2024
18:15
11:30
київяремче
15,21/05/2024
18:15
06:33
київрахів
17,23,27/05/2024
18:15
08:55
пшемисль головнийкиїв
6-11/05/2024 ЩОДЕННО
18:16
20:03
львівзапоріжжя
8-14/05/2024 ЩОДЕННО
18:17
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
18:17
06:30
львівзапоріжжя
18/05/2024
18:17
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
18:17
06:30
львівпокровськ
25/05/2024
18:17
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
18:17
13:00
львівпокровськ
8-11/05 ЩОДЕННО; 14/05/2024
18:17
13:00
львівпокровськ
12,13/05/2024
18:17
13:00
львівпокровськ
18/05/2024
18:17
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
18:17
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/05; 12,13,14,15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05/2024
18:17
13:00
київсолотвино
16,20,22,24,28/05/2024
18:20
11:30
київяремче
20,22/05/2024
18:20
06:33
київрахів
16,24,28/05/2024
18:20
08:55
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
18:20
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
18:20
06:30
львівпокровськ
21/05/2024
18:20
13:00
львівпокровськ
23,27/05/2024
18:20
13:00
львівпокровськ
15,17/05/2024
18:20
13:00
пшемисль головнийкиїв
16/05/2024
18:20
20:15
пшемисль головнийкиїв
20,22,24,28/05/2024
18:20
20:15
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
18:27
06:30
львівзапоріжжя
16/05/2024
18:27
06:30
львівпокровськ
16/05/2024
18:27
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
18:27
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
18:27
13:00
київтернопіль
З 25/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,20,21,22,23,24,27,28/05/2024
18:29
23:02
запоріжжяужгород
22,24,28/05/2024
18:31
06:05
запоріжжясолотвино
25/05/2024
18:33
08:47
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
18:33
08:47
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
18:33
08:47
запоріжжяужгород
14/05/2024
18:33
06:05
запоріжжяужгород
16,20/05/2024
18:33
06:05
запоріжжяужгород
18/05/2024
18:33
06:05
київтернопіль
15,17,21,23,27/05/2024
18:33
23:02
київтернопіль
16,20,22,24,28/05/2024
19:01
23:33
київмогилів-подільський
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3/05/2024
19:12
23:42
львівкиїв
5,19,26/05/2024
20:09
22:12
київужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
20:41
10:59
київужгород
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
20:41
11:08
київужгород
14-19/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
20:41
11:12
київужгород
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,28/05/2024
20:41
11:14
київужгород
16/05/2024
20:52
11:12
київужгород
20,22,24,28/05/2024
20:52
11:14
київпшемисль головний
З 1/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
22:00
04:25
київпшемисль головний
16,20,22,24,28/05/2024
22:04
04:25
київчоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 15,16,17,18,20,21,22,24,28/05/2024
22:35
12:59
київчоп
15,16,17,18,21/05/2024
22:35
12:59
київчоп
8-13/05/2024 ЩОДЕННО
22:35
12:59
київворохта
15/05/2024
22:35
12:37
київворохта
19/05/2024
22:35
12:37
київворохта
21/05/2024
22:35
12:37
київворохта
9,12-14/05/2024 ЩОДЕННО
22:35
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
22:35
13:25
київясіня
17,18/05/2024
22:35
13:25
київясіня
16/05/2024
22:35
13:25
київясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12-15/05; 16,17,18,19-22,23-26/05; 28/05/2024
22:35
13:25
київчоп
20,22,24,28/05/2024
22:38
12:59
київворохта
20,22/05/2024
22:38
12:37
київясіня
24/05/2024
22:38
13:25
київясіня
28/05/2024
22:38
13:25
трускавецьдніпро
18/05/2024
23:13
09:25
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
23:13
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
23:13
09:39
трускавецьдніпро
16/05/2024
23:13
09:39
івано-франківськдніпро
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1-21/04; 23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
23:13
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
23:13
09:39
київодеса
16,20,22,24,28/05/2024
23:27
06:13
київодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
23:27
06:13

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції КОЗЯТИН-1.

У розкладі поїздів по станції КОЗЯТИН-1 представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції КОЗЯТИН-1: 235

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції КОЗЯТИН-1.

Розклад поїздів по станції КОЗЯТИН-1 регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції КОЗЯТИН-1, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!