КРАСНЕ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції КРАСНЕ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
солотвинокиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8/06/2024
00:36
08:54
солотвинокиїв
24/05/2024
00:36
08:54
солотвинокиїв
21,22/05/2024
00:36
08:54
солотвинокиїв
6/06/2024
00:36
08:54
солотвинокиїв
8/06/2024
00:36
08:54
солотвинокиїв
3,4/06/2024
00:36
08:54
солотвинокиїв
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22,24/05; 3,4,6/06/2024
00:36
08:54
рахівкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
00:36
08:54
рахівкиїв
22/02-3/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23/05; 24,28-31/05/2024
00:36
08:54
рахівкиїв
17,24/05/2024
00:36
08:54
яремчекиїв
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
00:36
08:54
яремчекиїв
22-25/04,7-10,13-16,20-23/05/2024 ЩОДЕННО
00:36
08:54
яремчекиїв
4,5,6,7/06/2024
00:36
08:54
київсолотвино
15,17,21,23,27/05/2024
00:57
11:30
київсолотвино
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05; 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29/05 -7/06/2024
00:57
11:30
київсолотвино
14,18,19,25,26,29/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
00:57
11:30
київсолотвино
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
00:57
11:43
київяремче
6-9,12-14,19/05/2024 ЩОДЕННО
00:57
06:33
київяремче
27/05/2024
00:57
06:33
київяремче
3,4,5,6/06/2024
00:57
06:33
київяремче
29,30/05/2024
00:57
06:33
київяремче
15,21/05/2024
00:57
06:33
київрахів
17,23/05/2024
00:57
08:55
київрахів
З 23/02/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,19-22/05; 23,24,27,28,29,30/05; 3,4,5,6/06/2024
00:57
08:55
київсолотвино
16,20,22,24,28/05/2024
01:09
11:30
київяремче
28/05/2024
01:09
06:33
київяремче
20,22/05/2024
01:09
06:33
київрахів
16,24/05/2024
01:09
08:55
одесапшемисль головний
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
01:39
05:53
одесапшемисль головний
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
01:39
05:53
одесаужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
01:39
08:55
одесаужгород
25/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
01:39
08:57
одесаужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06/2024
01:39
08:58
одесаужгород
20,21/05/2024
01:39
09:00
одесаужгород
22,23,24/05/2024
01:39
09:01
одесаужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО
01:39
09:02
пшемисль головнийодеса
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
02:05
12:55
пшемисль головнийодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
02:05
12:58
ужгорододеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
02:05
12:55
ужгорододеса
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
02:05
12:55
ужгорододеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9,10,11/06/2024
02:05
12:58
ужгорододеса
8/06/2024
02:05
12:58
ужгорододеса
9,10,11/06/2024
02:05
12:58
київчоп
20,22,24,28/05/2024
05:05
12:59
київчоп
15,16,17,18,21/05/2024
05:05
12:59
київчоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 15,16,17,18,20,21,22,24,28/05/2024
05:05
12:59
одесаівано-франківськ
27-30/05/2024 ЩОДЕННО
05:24
08:49
одесачернівці
3,4,5,6/06/2024
05:24
11:22
одесачернівці
19-22/05/2024 ЩОДЕННО
05:24
11:33
одесаясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:24
12:19
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
05:24
12:19
одесаівано-франківськ
26-30/05/2024 ЩОДЕННО
05:24
08:49
одесачернівці
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:24
11:22
одесачернівці
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-25,26-30/05,3-7/06/2024
05:24
11:22
одесачернівці
3-7/06/2024 ЩОДЕННО
05:24
11:33
одесачернівці
19-25/05/2024 ЩОДЕННО
05:24
11:33
кременчуківано-франківськ
28,30/05/2024
06:00
09:50
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
06:00
12:25
полтаваівано-франківськ
28,30/05/2024
06:00
09:50
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05/2024
06:00
12:25
ужгородлуцьк
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 1/05/2024
07:24
11:30
ужгородковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
07:24
13:40
харківпшемисль головний
17,19/05; 6,8/06/2024
07:32
11:16
харківпшемисль головний
2,4/06/2024
07:32
11:16
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,19/05; 2,4,6,8/06/2024
07:32
11:16
харківпшемисль головний
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
07:32
11:16
київпшемисль головний
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05; 3,5/06/2024
07:32
11:16
київпшемисль головний
3,5/06/2024
07:32
11:16
київпшемисль головний
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
07:32
11:16
дніпротрускавець
21/05/2024
07:43
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
07:43
11:13
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
07:43
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
07:43
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
07:43
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
07:43
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
07:43
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
07:43
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
07:43
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
07:43
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
07:43
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
07:43
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
07:43
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
07:43
14:09
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
08:35
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
08:35
15:42
харківужгород
5/06/2024
08:35
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
08:35
15:46
харківужгород
3/06/2024
08:35
15:46
рівнельвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ; 4/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
08:46
09:29
рівнельвів
15,17,21/05/2024
08:46
09:34
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
09:35
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
09:35
10:23
гайворонльвів
23/03; 20/04/2024
09:35
10:23
львіврівне
З 28/01/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 2/06/2024
10:25
12:25
запоріжжяльвів
27/05/2024
11:36
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
11:36
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
11:36
12:24
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
11:36
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
11:36
12:24
запоріжжяльвів
23/05/2024
11:36
12:24
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
11:36
12:24
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
11:37
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
11:37
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
11:37
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
11:37
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
11:37
06:30
львівпокровськ
23,27/05/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
21/05/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
11:37
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
11:37
13:00
чернівцільвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
11:48
12:32
чернівцільвів
15,17,21/05/2024
11:48
12:36
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
13:30
14:15
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
13:30
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
8/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
4,6/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
24/05/2024
13:30
14:15
покровськльвів
21,23,28/05/2024
13:30
14:15
покровськльвів
30/05/2024
13:30
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
31/05/2024
13:30
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
10/12/2023-22/02/2024 ЩОДЕННО; З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,20/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
16/04; 11,13,20/06/2024
13:30
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
13:30
14:15
львівкривий ріг
24,25/05/2024
14:46
10:08
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
14:46
12:33
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
14:46
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
14:46
15:36
рівнельвів
З 28/01/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 2/06/2024
15:29
16:15
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ
16:29
09:23
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
16:33
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
16:33
09:39
івано-франківськдніпро
4-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-12,14-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
16:33
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
16:33
09:39
львівдніпро
31/05/2024
16:33
09:25
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
16:52
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
16:52
12:50
львівчернівці
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
17:04
23:11
львіврівне
З 25/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
17:26
19:30
ужгородхарків
4/06/2024
18:14
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
18:14
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
18:14
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
18:14
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
18:14
12:41
пшемисль головнийхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
18:41
13:27
пшемисль головнийхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
18:41
13:53
пшемисль головнийкиїв
15,17,21/05/2024
18:41
03:54
пшемисль головнийкиїв
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
18:41
05:01
пшемисль головнийкиїв
10/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
18:41
05:06
львівгайворон
22/03/2024
18:41
06:45
івано-франківськкременчук
29,31/05/2024
20:56
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
20:56
10:02
івано-франківськполтава
29,31/05/2024
20:56
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13,29,31/05/2024
20:56
10:10
ясіняодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:18
08:26
чернівціодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
21:18
08:26
івано-франківськодеса
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
21:21
08:26
чернівціодеса
20-23/05 ЩОДЕННО; 4,5,6,7/06/2024
21:21
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
21:21
08:26
івано-франківськодеса
27-31/05/2024 ЩОДЕННО
21:21
08:26
чернівціодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27-31/05/2024
21:21
08:26
луцькужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 6,7,8,9-14/05/2024
21:26
07:43
ковельужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
22:10
06:51
чопкиїв
З 3/03/2024 ЩОДЕННО
22:25
07:47

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції КРАСНЕ.

У розкладі поїздів по станції КРАСНЕ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції КРАСНЕ: 172

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції КРАСНЕ.

Розклад поїздів по станції КРАСНЕ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції КРАСНЕ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!