КРОПИВНИЦЬКИЙ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції КРОПИВНИЦЬКИЙ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
кропивницькийкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
00:01
05:10
кропивницькийкиїв
З 9/06/2024 ЩОДЕННО
00:01
05:16
харківодеса
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17-29/05/2024, З 7/06/2024
01:00
08:10
харківодеса
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
01:00
08:10
одесахарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
02:51
09:58
одесахарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 18-28/05/2024, З 8/06/2024
02:51
09:58
одесахарків
18-28/05/2024 ПО ПАРНИХ
02:51
13:22
львівкривий ріг
24,25/05/2024
03:59
10:08
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
03:59
12:33
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
03:59
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
03:59
15:36
одесахарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23/05; 6/06/2024
04:29
16:42
одесахарків
21,23/05/2024
04:29
16:42
одесакраматорськ
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,23/05; 6/06/2024
04:29
16:45
одесакраматорськ
21,23/05/2024
04:29
16:45
одесахарків
6/06/2024
04:35
16:42
одесакраматорськ
6/06/2024
04:35
16:45
одесазапоріжжя
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,27/04; 5,7,9/05/2024
04:42
13:24
одесадніпро
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6,10/04/2024
04:42
11:03
одесакривий ріг
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-6/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05; 3,5/06/2024
04:42
11:12
одесакривий ріг
28,30/05; 3,5/06/2024
04:42
11:19
харківодеса
17-29/05/2024 ПО НЕПАРНИХ
05:25
13:04
харківодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
05:25
13:04
харківодеса
8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
05:25
13:04
краматорськодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
05:25
13:04
краматорськодеса
16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
05:25
13:04
запоріжжяльвів
27/05/2024
21:47
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
21:47
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
21:47
12:24
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
21:47
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
21:47
12:24
запоріжжяльвів
23/05/2024
21:47
12:24
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
21:47
12:24
запоріжжяодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,16,18,22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
23:57
08:00
запоріжжяодеса
16,18,22,24,26,30/04; 2,6,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
23:57
08:00
дніпроодеса
15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
23:57
08:00
дніпроодеса
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12 ПО НЕПАРНИХ; 7,9,11,13/12/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
23:57
08:00
кривий рігодеса
29,31/05; 4,6/06/2024
23:57
08:00
кривий рігодеса
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,31/05; 4,6/06/2024
23:57
08:00

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції КРОПИВНИЦЬКИЙ.

У розкладі поїздів по станції КРОПИВНИЦЬКИЙ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції КРОПИВНИЦЬКИЙ: 39

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції КРОПИВНИЦЬКИЙ.

Розклад поїздів по станції КРОПИВНИЦЬКИЙ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції КРОПИВНИЦЬКИЙ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!