ЛУБНИ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ЛУБНИ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,16,20/05/2024
00:24
11:30
харківльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
00:24
11:32
харківльвів
14,16,20/05/2024
00:24
11:34
краматорськльвів
З 17/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,16,20/05/2024
00:24
11:30
краматорськльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
00:24
11:32
краматорськльвів
14,16,20/05/2024
00:24
11:34
львівхарків
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
01:17
05:56
львівізюм
З 20/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,24,28/05/2024
01:17
11:15
львівхарків
16,20,22,24,28/05/2024
01:34
06:45
львівізюм
16,20,22,24,28/05/2024
01:34
11:15
київхарків
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
01:46
05:14
харківкиїв
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
02:58
05:01
харківльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
03:15
13:39
харківльвів
24/05/2024
03:15
13:40
харківльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
03:15
13:47
харківльвів
15/05/2024
03:15
13:48
харківльвів
17/05/2024
03:15
13:48
харківльвів
14,16,20/05/2024
03:15
13:50
ізюмльвів
З 19/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,20,24/05/2024
03:15
13:39
ізюмльвів
24/05/2024
03:15
13:40
ізюмльвів
7-13/05/2024 ЩОДЕННО
03:15
13:47
ізюмльвів
17/05/2024
03:15
13:48
ізюмльвів
15/05/2024
03:15
13:48
ізюмльвів
14,16,20/05/2024
03:15
13:50
мукачевохарків
24/05/2024
04:25
08:50
ужгородхарків
8,10,12,14/05/2024
04:25
08:50
ужгородхарків
22-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24/05/2024
04:25
08:50
ужгородхарків
22/05/2024
04:25
08:50
ужгородхарків
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12,14,16,18,20,22-30/05,1-7/06/2024
04:25
08:50
ужгородхарків
16,18,20/05/2024
04:25
08:50
івано-франківськхарків
9,13/05/2024
04:34
09:10
івано-франківськхарків
23,25/04; 7,15,21,23/05/2024
04:34
09:10
ясіняхарків
11/05/2024
04:34
09:10
ясіняхарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23,25/04; 7,9,11,13,15,21,23/05/2024
04:34
09:10
львівхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,21/05/2024
05:32
10:17
львівкраматорськ
З 17/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,21/05/2024
05:32
15:17
львівхарків
16,18/05/2024
05:54
10:32
львівхарків
15,17,21/05/2024
05:54
10:32
львівкраматорськ
16,18/05/2024
05:54
15:17
львівкраматорськ
15,17,21/05/2024
05:54
15:17
чернівцікременчук
9,11,13/05/2024
06:37
10:02
чернівцікременчук
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-1/05; 9,11,13/05/2024
06:37
10:02
чернівціполтава
9,11,13/05/2024
06:37
10:10
чернівціполтава
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-1/05; 9,11,13/05/2024
06:37
10:10
київкраматорськ
30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
08:33
13:41
київкраматорськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 30/04; 8,30,31/05; 1,2,3,4,5/06/2024
08:33
13:41
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15-19,22-26/04/2024
08:42
11:55
пшемисль головнийхарків
10-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
08:55
13:53
пшемисль головнийхарків
16,18/05/2024
08:55
13:53
хелмхарків
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ
08:55
13:53
харківкиїв
3,6-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
10:44
12:29
харківкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,30/04; 1,2,3,6-10,13-16/05/2024
10:44
12:29
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
17:31
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
17:31
06:20
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,24,26,30/05; 2,4/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
17:31
08:33
краматорськхерсон
14/05/2024
17:31
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
17:31
08:33
харківкиїв
3,5,6,10,12,17,19,24,26/05/2024
17:31
19:23
київхарків
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
17:32
20:47
краматорськхерсон
24,26/05/2024
17:55
08:33
краматорськхерсон
10,12/05/2024
17:55
08:33
харківпшемисль головний
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
18:24
11:16
харківпшемисль головний
7,9,13,15/05/2024
18:24
11:16
харківхелм
7,9,13,15/05/2024
18:24
11:05
харківхелм
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,13,15,17,19/05/2024
18:24
11:05
харківівано-франківськ
6,14/05/2024
18:40
06:55
харківівано-франківськ
22,24/04; 20,22/05/2024
18:40
06:55
харківівано-франківськ
12/05/2024
18:40
06:55
харківясіня
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,30/04; 2,6,8,10,12,14,16,20,22/05/2024
18:40
10:06
харківясіня
16/05/2024
18:40
10:06
харківпшемисль головний
17,19/05/2024
18:40
11:16
харківхелм
17,19/05/2024
18:40
11:05
харківмукачево
23/05/2024
19:01
08:22
харківужгород
1-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,7,9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-6/06/2024
19:01
09:34
харківужгород
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23/05/2024
19:01
09:37
харківужгород
15/05/2024
19:01
09:41
харківужгород
21/05/2024
19:01
09:41
харківужгород
17,19/05/2024
19:01
09:41
харківужгород
11/05/2024
19:01
09:44
харківужгород
9,13/05/2024
19:01
09:44
краматорськкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
19:40
21:28
харківкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,10,12,17,19,24,26/05/2024
20:21
22:08
кременчукчернівці
8,10,12/05/2024
20:32
12:25
кременчукчернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12/05/2024
20:32
12:25
полтавачернівці
8,10,12/05/2024
20:32
12:25
полтавачернівці
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12/05/2024
20:32
12:25
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/04-3/05; 5/05/2024
23:52
08:23

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ЛУБНИ.

У розкладі поїздів по станції ЛУБНИ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ЛУБНИ: 87

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ЛУБНИ.

Розклад поїздів по станції ЛУБНИ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ЛУБНИ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!