МИКОЛАЇВ ПАС.

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції МИКОЛАЇВ ПАС.

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
06:55
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
06:55
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
06:55
08:33
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
06:55
08:33
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
11:11
12:50
херсонмиколаїв-вантаж.
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 29/02/2024 * ВІДМІНЕНО 2/06; 2/08; 2/09; 2/11/2024
11:20
11:37
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
11:40
08:23
миколаїв-вантаж.херсон
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
14:19
15:55
миколаїв-вантаж.херсон
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
14:50
16:26
миколаїв-вантаж.херсон
2-12/06/2024 ПО ПАРНИХ
14:50
16:26
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
16:00
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
16:00
10:23
миколаїв-вантаж.херсон
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-22,24-30/05,2-12/06/2024
16:23
17:59
херсонкиїв
2-12/06/2024 ПО ПАРНИХ
21:46
07:20
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
21:46
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-22,24-30/05,2-12/06/2024
21:46
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
21:46
07:20

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції МИКОЛАЇВ ПАС..

У розкладі поїздів по станції МИКОЛАЇВ ПАС. представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції МИКОЛАЇВ ПАС.: 17

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції МИКОЛАЇВ ПАС..

Розклад поїздів по станції МИКОЛАЇВ ПАС. регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції МИКОЛАЇВ ПАС., заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!