МИКУЛИЧИН

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції МИКУЛИЧИН

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
харківясіня
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-12/12/2024 ПО ПАРНИХ
08:55
10:06
харківясіня
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,20,22,28,30/05; 3,5/06/2024, З 8/06/2024
08:55
10:06
кривий рігясіня
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,19,21,27,29,31/05; 4,6/06/2024
08:55
10:06
кривий рігясіня
31/05/2024
08:55
10:06
запоріжжяясіня
1,3,16,23/05/2024
09:33
10:43
запоріжжяясіня
10,12,14,17/06/2024
09:33
10:43
запоріжжяясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,14,17,18,19,20,21/06/2024
09:33
10:43
запоріжжяясіня
24,31/05, 7/06/2024
09:33
10:43
запоріжжяясіня
11,13,18,19,20,21/06/2024
09:33
10:43
запоріжжяясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24,27-31/05,3-7/06/2024 , З 8/06/2024
09:33
10:43
одесаясіня
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
11:08
12:19
одесаясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19-22,27-30/05; 3,4,5,6/06/2024
11:08
12:19
київворохта
28/05/2024
12:10
12:37
київворохта
19/05/2024
12:10
12:37
київворохта
9,12-14/05/2024 ЩОДЕННО
12:10
12:37
київворохта
3,4,5,6/06/2024
12:10
12:37
київворохта
27,29,30/05/2024
12:10
12:37
київворохта
21/05/2024
12:10
12:37
київворохта
20,22/05/2024
12:10
12:37
київясіня
23-26/05/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24/05/2024
12:10
13:25
київясіня
24/05/2024
12:10
13:25
київясіня
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,17,18,19-22,23-26/05; 27,28,29,30/05; 3,4,5,6,7/06/2024
12:10
13:25
київясіня
7/06/2024
12:10
13:25
ясінязапоріжжя
27/05, 3/06/2024
13:34
11:05
ясінязапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
13:34
11:05
ясінязапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-23,27-30/05; 31/05; 3-6/06; 7/06/2024, З 8/06/2024
13:34
11:05
ясіняхарків
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,29,31/05; 4,6/06/2024 ,З 7/06/2024
14:37
09:10
ясіняхарків
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
14:37
09:19
ясінякривий ріг
3/06/2024
14:37
10:34
ясінякривий ріг
18-30/12/2023 ПО ПАРНИХ; 1-31/01 ПО НЕПАРНИХ; 2-28/02 ПО ПАРНИХ; 1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,28,30/05; 3,5,7/06/2024
14:37
10:34
ворохтакиїв
28-31/05/2024 ЩОДЕННО
15:20
07:47
ворохтакиїв
20-23/05/2024 ЩОДЕННО
15:20
07:47
ворохтакиїв
7-10,13-16/05/2024 ЩОДЕННО
15:20
07:47
ясінякиїв
4,5,6,7/06/2024
15:20
07:47
ясінякиїв
24-27/05/2024 ЩОДЕННО
15:20
07:47
ясінякиїв
З 11/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,24-27,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
15:20
07:47
ясіняодеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
15:57
08:26
ясіняодеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 13-16,20-23,28-31/05; 4,5,6,7/06/2024
15:58
08:26

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції МИКУЛИЧИН.

У розкладі поїздів по станції МИКУЛИЧИН представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції МИКУЛИЧИН: 38

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції МИКУЛИЧИН.

Розклад поїздів по станції МИКУЛИЧИН регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції МИКУЛИЧИН, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!