МИРОНІВКА

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції МИРОНІВКА

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
01:53
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
01:53
09:39
івано-франківськдніпро
4-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-12,14-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
01:53
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
01:53
09:39
львівдніпро
31/05/2024
01:53
09:25
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ
01:56
09:23
запоріжжяковель
2-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,14,16,20,22,24,26,28,30/05; 3,5,11,17,19/06/2024
02:30
13:40
запоріжжяковель
2,6,14,16/05; 3,5,11,17,19/06/2024
02:30
13:40
запоріжжяковель
20,22,28,30/05/2024
02:30
13:48
запоріжжяковель
24,26/05/2024
02:30
13:48
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
02:44
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
02:44
12:50
кривий рігкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
03:48
06:26
ковельзапоріжжя
5-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,15,17,21/05/2024
04:06
13:36
ковельзапоріжжя
15,17,21/05/2024
04:06
13:36
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
04:10
14:15
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
04:10
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
8/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
4,6/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
24/05/2024
04:10
14:15
покровськльвів
21,23,28/05/2024
04:10
14:15
покровськльвів
30/05/2024
04:10
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
31/05/2024
04:10
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
10/12/2023-22/02/2024 ЩОДЕННО; З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,20/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
16/04; 11,13,20/06/2024
04:10
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
04:10
14:15
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
21:17
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
21:17
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
21:17
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
21:17
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
21:17
06:30
львівпокровськ
23,27/05/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
21/05/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
21:17
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
21:17
13:00
дніпротрускавець
21/05/2024
22:30
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
22:30
11:13
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
22:30
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
22:30
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
22:30
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
22:30
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
22:30
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
22:30
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
22:30
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
22:30
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
22:30
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
22:30
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
22:30
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
22:30
14:09
київкривий ріг
З 5/01/2024 ЩОДЕННО
23:00
05:57
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
23:49
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
23:49
10:23

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції МИРОНІВКА.

У розкладі поїздів по станції МИРОНІВКА представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції МИРОНІВКА: 61

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції МИРОНІВКА.

Розклад поїздів по станції МИРОНІВКА регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції МИРОНІВКА, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!