МУКАЧЕВО

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції МУКАЧЕВО

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київужгород
21/05/2024
00:07
01:43
київужгород
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
00:07
01:43
київхедьешхалом
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
00:07
10:29
київхедьешхалом
21/05/2024
00:07
10:29
ужгородкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
00:30
13:12
ужгородковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
00:30
13:40
ужгородкиїв
12,19,26/05/2024
00:34
13:12
ужгородлуцьк
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 1/05/2024
00:34
11:30
ужгородкиїв
З 13/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/05/2024
00:34
13:12
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
03:57
08:40
запоріжжясолотвино
З 13/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,21,23,25,27,29,31/05; 1,3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
03:57
08:40
запоріжжяужгород
З 14/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 2,4,6,10,12,14,18,20/06/2024
03:57
05:40
запоріжжяужгород
18/04; 10,12,14,18,20/06/2024
03:57
05:40
запоріжжясолотвино
1/06/2024
04:00
08:43
запоріжжясолотвино
29,31/05; 3,5,7/06/2024
04:00
08:43
запоріжжяужгород
26/05; 2/06/2024
04:00
06:07
запоріжжяужгород
30/05; 4,6/06/2024
04:00
06:07
запоріжжясолотвино
25/05/2024
04:04
08:47
запоріжжясолотвино
23,27/05/2024
04:04
08:47
запоріжжясолотвино
17,21/05/2024
04:04
08:47
запоріжжяужгород
28/05/2024
04:10
06:05
запоріжжясолотвино
22,24/05/2024
04:10
08:53
запоріжжясолотвино
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,13,17,19,21/06/2024
04:11
09:02
запоріжжясолотвино
11,13,17,19,21/06/2024
04:11
09:02
запоріжжяужгород
10,12,14,18,20/06/2024
04:11
06:08
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18,20/06/2024
04:11
06:08
ковельужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:03
06:51
київужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
05:03
06:51
київужгород
17,24/05/2024
05:16
07:43
луцькужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 6,7,8,9-14/05/2024
05:16
07:43
київужгород
16,20,22,24,28/05/2024
05:16
07:43
київужгород
15,17,21,23,27/05/2024
05:16
07:43
київужгород
18,25/05/2024
05:16
07:43
київужгород
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3/05; 5,6,7,8,9-13/05; 14,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
05:16
07:43
київужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:19
07:33
київужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
06:19
07:33
київужгород
14/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
06:22
07:36
київсолотвино
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3,8-13/05; 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29/05 -7/06/2024
06:39
11:30
київсолотвино
15,17,21,23,27/05/2024
06:44
11:30
київсолотвино
14,18,19,25,26,29/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
06:44
11:30
київсолотвино
16,20,22,24,28/05/2024
06:44
11:30
ужгородльвів
З 15/03/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,10,11,12,13,17,18,19,20,24/05-8/06/2024
06:48
10:50
київсолотвино
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:51
11:43
ужгородльвів
28/05/2024
07:08
11:30
ужгородльвів
24/05-8/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/05/2024
07:08
11:32
одесаужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
07:41
08:55
одесаужгород
25/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
07:43
08:57
одесаужгород
22,23,24/05/2024
07:43
09:01
одесаужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06/2024
07:45
08:58
одесаужгород
20,21/05/2024
07:45
09:00
одесаужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО
07:49
09:02
хедьешхаломкиїв
18,20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20-24/05; 26,27/05/2024
08:12
18:36
хедьешхаломкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7-13/05; 14,15,16,17,18,19,20/05-7/06/2024
08:12
18:36
хедьешхаломкиїв
24/05/2024
08:12
18:42
хедьешхаломкиїв
27/05/2024
08:12
19:06
хедьешхаломкиїв
20-23/05 ЩОДЕННО; 26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20/05/2024
08:12
19:06
ужгородкиїв
19,26/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 27,28/05/2024
08:12
18:36
ужгородкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,16,17,18,19,20,21/05-8/06/2024
08:12
18:36
ужгородкиїв
25/05/2024
08:12
18:42
ужгородкиїв
28/05/2024
08:12
19:06
ужгородкиїв
21-24/05 ЩОДЕННО; 27/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
08:12
19:06
ужгородкиїв
21/05/2024
08:12
19:06
харківужгород
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-7/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21-31/05,2-6/06/2024
08:24
09:34
харківужгород
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-6/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23/05; 2/06/2024
08:27
09:37
харківужгород
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10/06/2024
08:27
09:37
харківужгород
21/05/2024
08:27
09:41
харківужгород
2/06/2024
08:27
09:41
харківужгород
8,10/06/2024
08:31
09:41
київужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
09:18
10:59
кам'янець-подільськийужгород
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13,14-19,20/05-7/06/2024
09:18
10:59
київужгород
5/06/2024
09:21
11:13
кам'янець-подільськийужгород
5/06/2024
09:21
11:13
київужгород
2,3/06/2024
09:22
11:12
київужгород
22,24/05/2024
09:22
11:14
київужгород
23/05/2024
09:22
11:14
київужгород
20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,21,22,23,24,28/05; 2,3,5/06/2024
09:22
11:14
київужгород
28/05/2024
09:22
11:14
київужгород
21/05/2024
09:22
11:15
кам'янець-подільськийужгород
2,3/06/2024
09:22
11:12
кам'янець-подільськийужгород
20/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,21,22,23,24,28/05; 2,3,5/06/2024
09:22
11:14
кам'янець-подільськийужгород
28/05/2024
09:22
11:14
кам'янець-подільськийужгород
22,24/05/2024
09:22
11:14
кам'янець-подільськийужгород
23/05/2024
09:22
11:14
кам'янець-подільськийужгород
21/05/2024
09:22
11:15
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
12:15
12:41
ужгородхарків
4/06/2024
12:16
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
12:17
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
12:41
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
12:41
12:41
ужгородчернівці
З 28/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
13:10
21:32
запоріжжяужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-11/06; 12,13,17,18,19,20/06/2024
13:11
14:27
запоріжжяужгород
10,11/06/2024
13:15
14:31
запоріжжяужгород
8-11/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11/06/2024
13:15
14:31
ужгородчернівці
6/06/2024
13:17
21:32
ужгородчернівці
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22/05; 3,4,6/06/2024
13:17
21:32
ужгородчернівці
3,4/06/2024
13:17
21:32
запоріжжяужгород
27/05/2024
13:21
14:33
запоріжжяужгород
25,26,31/05; 1,7/06/2024
13:21
14:33
запоріжжяужгород
28,29,30/05, 4,6/06/2024
13:21
14:33
запоріжжяужгород
24/05/2024
13:21
14:37
запоріжжяужгород
2/06/2024
13:21
14:37
запоріжжяужгород
22,23/05/2024
13:21
14:37
запоріжжяужгород
3/06/2024
13:21
14:37
запоріжжяужгород
5/06/2024
13:22
14:38
ужгородчернівці
21,22/05/2024
13:24
21:32
запоріжжяужгород
21/05/2024
13:26
15:00
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
14:24
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
14:27
15:42
харківужгород
5/06/2024
14:27
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
14:27
15:46
харківужгород
3/06/2024
14:27
15:46
мукачевохарків
24/05/2024
14:59
08:50
ужгородхарків
22/05/2024
14:59
08:50
ужгородхарків
3/06/2024
14:59
08:50
ужгородхарків
22-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24/05; 3/06/2024
14:59
08:50
ужгородхарків
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11/06/2024
15:06
08:50
ужгородхарків
9,11/06/2024
15:07
08:50
чернівціужгород
З 28/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
15:18
17:20
чернівціужгород
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23,24,25,28,29,30,31/05; 3,4,6/06/2024
15:21
17:18
чернівціужгород
28,29/05/2024
15:21
17:18
чернівціужгород
30,31/05/2024
15:21
17:18
чернівціужгород
23,24,25/05/2024
15:21
17:19
чернівціужгород
3,4/06/2024
15:21
17:22
чернівціужгород
6/06/2024
15:31
17:22
солотвинозапоріжжя
З 8/06/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,12,16,18,20/06/2024
17:07
13:41
солотвинозапоріжжя
8/06/2024
17:07
13:41
солотвинозапоріжжя
24/05; 1,8/06/2024
17:07
13:55
солотвинозапоріжжя
З 4/03/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30/05; 1,2,4,6,8,10,12,16,18,20/06/2024
17:07
13:55
солотвинозапоріжжя
16,18,20/06/2024
17:07
14:03
солотвинозапоріжжя
10,12/06/2024
17:07
14:03
солотвинозапоріжжя
26,28,30/05; 2/06/2024
17:07
14:31
солотвинозапоріжжя
4/06/2024
17:07
14:31
солотвинозапоріжжя
6/05; 10,12,16,18,20/06/2024
17:07
14:31
ужгородзапоріжжя
З 9/06/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,17,19/06/2024
17:07
13:41
солотвинозапоріжжя
25/05/2024
17:07
13:55
ужгородзапоріжжя
З 3/03/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31/05; 3,5,7,9,11,13,17,19/06/2024
17:07
13:55
ужгородзапоріжжя
31/05; 7/06/2024
17:07
13:55
ужгородзапоріжжя
13,17,19/06/2024
17:07
14:03
ужгородзапоріжжя
9,11/06/2024
17:07
14:03
солотвинозапоріжжя
23/05/2024
17:07
14:31
ужгородзапоріжжя
3/06/2024
17:07
14:31
ужгородзапоріжжя
5,7/05; 9,11,13,17,19/06/2024
17:07
14:31
ужгородзапоріжжя
27,29/05; 5/06/2024
17:07
14:31
солотвинозапоріжжя
6/06/2024
17:10
14:31
солотвинозапоріжжя
22/05/2024
17:12
14:31
солотвинозапоріжжя
21/05/2024
17:12
14:31
ужгородзапоріжжя
21,22/05/2024
17:50
13:08
ужгородзапоріжжя
3,4/06/2024
17:52
13:08
ужгородзапоріжжя
23/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,6/06/2024
17:52
13:08
ужгородзапоріжжя
6/06/2024
17:52
13:08
ужгородзапоріжжя
8/06/2024
17:52
13:49
ужгородзапоріжжя
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9-12/06; 13,16-20/06/2024
17:54
13:49
ужгородкиїв
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22/05; 3,4,6/06/2024
18:11
08:32
ужгородкиїв
6/06/2024
18:11
08:32
ужгородкам'янець-подільський
6/06/2024
18:11
08:36
ужгородкам'янець-подільський
21/05-8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22/05; 3,4,6/06/2024
18:11
08:36
ужгородкиїв
З 5/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
18:15
08:32
ужгородкиїв
21,22/05/2024
18:15
08:32
ужгородкам'янець-подільський
З 14/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-20,21/05-8/06/2024
18:15
08:36
ужгородкам'янець-подільський
21,22/05/2024
18:15
08:36
ужгородкиїв
3,4/06/2024
18:19
08:32
ужгородкам'янець-подільський
3,4/06/2024
18:19
08:36
солотвинокиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8/06/2024
19:04
08:54
солотвинокиїв
24/05/2024
19:14
08:54
солотвинокиїв
6/06/2024
19:14
08:54
солотвинокиїв
8/06/2024
19:14
08:54
солотвинокиїв
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,22,24/05; 3,4,6/06/2024
19:14
08:54
солотвинокиїв
21,22/05/2024
19:16
08:54
солотвинокиїв
3,4/06/2024
19:20
08:54
ужгородкиїв
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 3,4,6/06/2024
20:16
07:09
ужгородкиїв
8/06/2024
20:16
07:09
ужгородкиїв
9-12/06/2024 ЩОДЕННО
20:16
07:09
ужгородкиїв
6/06/2024
20:16
07:09
ужгородкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
20:18
07:09
ужгородкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9-12/06/2024
20:18
07:09
ужгородкиїв
3,4/06/2024
20:18
07:09
львівужгород
З 19/02/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,2,3 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,10,11,12,16-19,23/05-8/06/2024
20:42
22:04
львівужгород
23/05-8/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,2,3 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/05/2024
20:44
22:04
львівужгород
28/05/2024
20:44
22:04
ужгорододеса
21/05-7/06/2024 ЩОДЕННО
20:48
12:55
ужгорододеса
8/06/2024
20:48
12:58
ужгорододеса
9,10,11/06/2024
20:48
12:58
ужгорододеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05-7/06/2024 , З 8/06/2024
20:52
12:55
ужгорододеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,9,10,11/06/2024
20:52
12:58
київужгород
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-18/05; 19,20,21/05-8/06/2024
23:59
01:35
київхедьешхалом
З 4/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14,15-18/05; 19,20,21/05-8/06/2024
23:59
10:29

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції МУКАЧЕВО.

У розкладі поїздів по станції МУКАЧЕВО представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції МУКАЧЕВО: 186

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції МУКАЧЕВО.

Розклад поїздів по станції МУКАЧЕВО регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції МУКАЧЕВО, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!