НІЖИН

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції НІЖИН

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
ужгородхарків
4/06/2024
04:52
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
04:52
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
04:52
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
04:52
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
04:52
12:41
ворохтасуми
28/05/2024
05:57
09:56
ворохтасуми
30/05; 5,7/06/2024
05:57
09:56
ворохтасуми
20,22/05/2024
05:57
09:56
рахівсуми
24/05/2024
05:57
09:56
рахівсуми
6-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28,30/05; 5,7/06/2024
05:57
09:56
конотопфастів
З 22/01/2024 ЩОДЕННО
06:25
09:43
івано-франківськчернігів
20,22,24,28/05/2024
06:41
07:54
івано-франківськчернігів
27,29/03; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
06:41
07:54
шосткакиїв
З 20/01/2024 ЩОДЕННО
08:14
09:52
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:14
09:52
чернігівкиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
08:40
10:15
київшостка
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
08:56
11:36
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
08:56
11:36
київсуми
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
09:25
13:19
фастівславутич
17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
09:49
11:46
фастівчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,11,12,13,17/05-14/06/2024
10:01
11:05
сумикиїв
З 7/05/2024 ЩОДЕННО
10:16
11:42
сумикиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
10:16
11:42
сумикиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
10:16
11:42
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
11:45
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
11:45
19:26
жмеринканеплюєве
23/05/2024
12:25
15:44
київнеплюєве
14,15,16,17,18,19,21/05/2024
12:25
15:44
жмеринкахутір-михайлівський
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 23/05/2024
12:25
15:56
київхутір-михайлівський
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
12:25
15:56
жмеринкашостка
З 11/01/2024 ПО 1,4 ДНЯХ ТИЖНЯ
12:25
15:50
київшостка
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 1,4 ДНІВ ТИЖНЯ
12:25
15:50
шосткакиїв
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
14:58
16:37
шосткакиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
14:58
16:37
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
15:38
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
15:38
09:11
київсуми
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 6/05/2024
18:09
21:43
київсуми
З 6/05/2024 ЩОДЕННО
18:09
21:43
київсуми
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
18:09
21:43
славутичфастів
14,17/05-14/06/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ
18:35
21:44
чернігівфастів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 2,3,4 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17/05-14/06/2024
18:35
21:44
київчернігів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
18:45
19:46
сумикиїв
18-26/05/2024 ЩОДЕННО
19:05
20:47
фастівконотоп
З 3/01/2024 ЩОДЕННО
19:17
21:14
київшостка
З 5/02/2024 ЩОДЕННО
19:52
22:44
київшостка
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
19:54
22:44
неплюєвекиїв
17,18,20,21/05/2024
20:10
21:56
хутір-михайлівськийкиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21/05/2024
20:10
21:56
неплюєвежмеринка
22/05/2024
20:10
02:20
хутір-михайлівськийжмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22/05/2024
20:10
02:20
шосткакиїв
З 10/01/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 3,7 ДНІВ ТИЖНЯ
20:10
21:56
шосткажмеринка
З 10/01/2024 ПО 3,7 ДНЯХ ТИЖНЯ
20:10
02:20
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
22:15
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
22:15
15:42
харківужгород
5/06/2024
22:15
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
22:15
15:46
харківужгород
3/06/2024
22:15
15:46
чернігівівано-франківськ
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ
23:14
13:20
сумиворохта
7,9,13,15,19,21/05/2024
23:14
16:26
сумиворохта
27,29/05; 4,6/06/2024
23:14
16:26
сумирахів
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,27,29/05; 4,6/06/2024
23:14
18:10

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції НІЖИН.

У розкладі поїздів по станції НІЖИН представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції НІЖИН: 61

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції НІЖИН.

Розклад поїздів по станції НІЖИН регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції НІЖИН, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!