НОВИЙ БУГ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції НОВИЙ БУГ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
краматорськмиколаїв пас.
30/05/2024
04:40
06:20
краматорськмиколаїв пас.
30/01; 30/03; 30/07; 30/08; 30/10/2024
04:40
06:20
краматорськхерсон
24,26/05; 6,8/06/2024
04:40
08:33
краматорськхерсон
2,4/06/2024
04:40
08:33
краматорськхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,30/05; 2,4,6,8/06; 30/07; 30/08; 30/10/2024
04:40
08:33
київмиколаїв пас.
31/12/2023; 31/01; 29/02; 31/03; 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
04:40
06:20
київхерсон
ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 7,31/05; 31/07; 31/08; 31/10/2024
04:40
08:33
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
08:29
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
08:29
12:50
херсонкраматорськ
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3
13:29
08:23
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
18:00
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
18:00
10:23
херсонкиїв
2-12/06/2024 ПО ПАРНИХ
23:38
07:20
херсонкиїв
14-22/05/2024 ПО ПАРНИХ
23:38
07:20
херсонкиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-22,24-30/05,2-12/06/2024
23:38
07:20
херсонкиїв
2-12,24-30/05/2024 ПО ПАРНИХ
23:38
07:20

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції НОВИЙ БУГ.

У розкладі поїздів по станції НОВИЙ БУГ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції НОВИЙ БУГ: 16

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції НОВИЙ БУГ.

Розклад поїздів по станції НОВИЙ БУГ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції НОВИЙ БУГ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!