ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
запоріжжяльвів
27/05/2024
00:14
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
00:14
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
00:14
12:24
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
00:14
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
00:14
12:24
запоріжжяльвів
23/05/2024
00:14
12:24
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
00:14
12:24
львівкривий ріг
24,25/05/2024
01:25
10:08
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
01:25
12:33
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
01:25
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
01:25
15:36
одесахарків
6/06/2024
02:00
16:42
одесахарків
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,19,21,23/05; 6/06/2024
02:00
16:42
одесахарків
21,23/05/2024
02:00
16:42
одесакраматорськ
11-31/12/2023 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19,21,23/05; 6/06/2024
02:00
16:45
одесакраматорськ
6/06/2024
02:00
16:45
одесакраматорськ
21,23/05/2024
02:00
16:45
одесазапоріжжя
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 17,27/04; 5,7,9/05/2024
02:08
13:24
одесадніпро
1-31/03 ПО НЕПАРНИХ; 2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,4,6,10/04/2024
02:08
11:03
одесакривий ріг
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-6/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28,30/05; 3,5/06/2024
02:08
11:12
одесакривий ріг
28,30/05; 3,5/06/2024
02:08
11:19
запоріжжяодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8,10,16,18,22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
02:30
08:00
запоріжжяодеса
16,18,22,24,26,30/04; 2,6,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
02:30
08:00
дніпроодеса
15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
02:30
08:00
дніпроодеса
2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12 ПО НЕПАРНИХ; 7,9,11,13/12/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1,3,5,11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
02:30
08:00
кривий рігодеса
29,31/05; 4,6/06/2024
02:30
08:00
кривий рігодеса
6-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-5/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 29,31/05; 4,6/06/2024
02:30
08:00
київодеса
З 17/01/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ
02:54
08:34
харківодеса
17-29/05/2024 ПО НЕПАРНИХ
07:47
13:04
харківодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
07:47
13:04
харківодеса
8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
07:47
13:04
краматорськодеса
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
07:47
13:04
краматорськодеса
16,18,22,24,28,30/04; 2,6,8,12,14,16,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
07:47
13:04
одесакиїв
ЦІЛИЙ РІК ПО 2,4,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24,26,28,31/03/2024
22:19
09:03

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ.

У розкладі поїздів по станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ: 34

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ.

Розклад поїздів по станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ПЕРВОМАЙСЬК НА БУЗІ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!