ПІДЗАМЧЕ

Система підбере для вас оптимальні варіанти маршруту з пересадкою!

Розклад поїздів по станції ПІДЗАМЧЕ

Поїзд
Маршрут
Періодичність
Відправлення
Прибуття
київчоп
20,22,24,28/05/2024
05:38
12:59
київчоп
15,16,17,18,21/05/2024
05:38
12:59
київчоп
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-13/05; 15,16,17,18,20,21,22,24,28/05/2024
05:38
12:59
одесальвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
06:07
06:18
одесальвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:07
06:18
київльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2-16/04/2024
06:20
06:33
ужгородкиїв
12,19,26/05/2024
06:32
13:12
ужгородкиїв
З 13/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/05/2024
06:32
13:12
ужгородкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:32
13:12
львівкиїв
З 14/12/2023 ЩОДЕННО
06:32
13:12
львівкиїв
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:32
13:12
ужгородлуцьк
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 1/05/2024
06:49
11:30
ужгородковель
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
06:49
13:40
дніпротрускавець
21/05/2024
08:16
11:13
дніпротрускавець
1,3,23/05/2024
08:16
11:13
дніпротрускавець
1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 11,15,17,19,23,25,29/04; 1,3,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:16
11:13
дніпротрускавець
15,17,19,29/04; 9,15,17,29,31/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:16
11:13
дніпротрускавець
8/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; З 11/11/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,18/06/2024
08:16
11:13
дніпротрускавець
27/05/2024
08:16
11:37
дніпрольвів
30/05/2024
08:16
08:27
дніпроівано-франківськ
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 22,24,26,30/04; 2,6,8,10,14,16,20,22,24,28,30/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
08:16
11:22
дніпроівано-франківськ
22/05/2024
08:16
11:22
дніпроівано-франківськ
26,30/04; 8,10,24,28/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
08:16
11:22
дніпроівано-франківськ
3,5/06/2024
08:16
11:22
дніпроворохта
24/05; 7,11,13,17,19,21/06/2024
08:16
14:09
дніпроворохта
22/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 12,14,20,22,28,30/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,14,16,20,22,24/05; 3,5,7,11,13,17,19,21/06/2024
08:16
14:09
дніпроворохта
22/05/2024
08:16
14:09
харківльвів
З 11/04/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
08:59
09:11
харківльвів
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3
08:59
09:11
дніпрольвів
10-28/02 ПО ПАРНИХ; 1,3/03-9/04 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,2,3; З 10/04/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,26,28,30/04; З 2/05/2024
08:59
09:11
дніпрольвів
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,1,4 * ВІДМІНЕНО 14-28/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,10,30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:59
09:11
дніпрольвів
30/05; 4,6,10,12,14,18,20/06/2024
08:59
09:11
харківужгород
8-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; 2/11-14/12/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 10,12,14,16,18,20-30/05,1-7/06/2024
09:08
15:41
харківужгород
20-30/05 ПО ПАРНИХ; 1-7/06/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05; 3,5/06/2024
09:08
15:42
харківужгород
5/06/2024
09:08
15:46
харківужгород
22,24/05/2024
09:08
15:46
харківужгород
3/06/2024
09:08
15:46
рівнельвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ; 4/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
09:18
09:29
рівнельвів
15,17,21/05/2024
09:22
09:34
львіврівне
З 28/01/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 2/06/2024
09:52
12:25
херсонльвів
З 11/12/2023 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 1/08; 1/09; 1/11/2024
10:11
10:23
миколаїв пас.львів
1/01; 1/03; 1/04; 1/06; 1/08; 1/09; 1/11/2024
10:11
10:23
гайворонльвів
23/03; 20/04/2024
10:11
10:23
львівзапоріжжя
15,17,21/05/2024
11:02
06:30
львівзапоріжжя
23,27/05/2024
11:02
06:30
львівзапоріжжя
20,22,24,28/05/2024
11:02
06:30
львівзапоріжжя
25/05/2024
11:02
06:30
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-18,20-25,27,28/05/2024
11:02
06:30
львівпокровськ
23,27/05/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
21/05/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
19,26,30,31/05/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
25/05/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
11:02
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
11:02
13:00
дарницяльвів
З 15/01/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 8-14/05; 15,17,21/05/2024
11:44
11:54
дарницяльвів
15,17,21/05/2024
11:50
12:00
запоріжжяльвів
27/05/2024
12:12
12:24
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 28/04; 1,2,3,6-14,16,20-31/05,3-6/06/2024
12:12
12:24
запоріжжяльвів
28-31/05,3-6/06/2024 ЩОДЕННО
12:12
12:24
запоріжжяльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
12:12
12:24
запоріжжяльвів
21,22,24/05/2024
12:12
12:24
запоріжжяльвів
23/05/2024
12:12
12:24
кривий рігльвів
27,28/04; 25,26/05/2024
12:12
12:24
чернівцільвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,17,21/05/2024
12:21
12:32
чернівцільвів
15,17,21/05/2024
12:25
12:36
дніпрольвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6-9/05; 10,11,12,13-16/05; 17,20-23/05; 24,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
12:47
12:59
дніпрольвів
21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
12:47
12:59
покровськльвів
31/05/2024
12:47
12:59
покровськльвів
22,27/05/2024
12:47
12:59
покровськльвів
8/06/2024
12:47
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
12:47
12:59
покровськльвів
18,23,25/04; 11,13,18,20/06/2024
12:47
12:59
покровськльвів
17,22/04; 1,6,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
12:47
12:59
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,18,20/06/2024
12:47
12:59
покровськльвів
4,6/06/2024
12:47
12:59
покровськльвів
30/05/2024
12:47
12:59
покровськльвів
21,23,28/05/2024
12:47
12:59
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
12:47
12:59
дніпрольвів
24/05/2024
13:19
13:30
покровськльвів
24/05/2024
13:19
13:30
запоріжжяльвів
17,24/05/2024
14:03
14:15
запоріжжяльвів
13,15,21-23,27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024 ЩОДЕННО
14:03
14:15
запоріжжяльвів
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 5-10,13-17/05; 20-24/05; 27-30/05,3-6,10-13,17-20/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
8/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
4,6/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
24/05/2024
14:03
14:15
покровськльвів
21,23,28/05/2024
14:03
14:15
покровськльвів
30/05/2024
14:03
14:15
покровськльвів
З 23/02/2024 ПО 1,3,5 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 6,8,10,13,15,17,20,22,24,27,29,31/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
31/05/2024
14:03
14:15
покровськльвів
25,26/05; 1/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
10/12/2023-22/02/2024 ЩОДЕННО; З 23/02/2024 ПО 2,4,6,7 ДНЯХ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,21,23,25,26,28,30/05; 1,4,6,8,11,13,20/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
17/04; 15,29/05; 3,5,10,12,17,19/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
16/04; 11,13,20/06/2024
14:03
14:15
покровськльвів
13,22,27/05/2024
14:03
14:15
львівкривий ріг
24,25/05/2024
14:13
10:08
львівзапоріжжя
26,27/04; 24,25/05/2024
14:13
12:33
львівзапоріжжя
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 12,16,18,20,21,24,25/05/2024
14:13
15:36
львівзапоріжжя
20,21/05/2024
14:13
15:36
львівдніпро
20,22,24,28/05/2024
15:17
06:06
львівдніпро
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,20,22,24,28/05/2024
15:17
06:06
львівпокровськ
20,22,24/05/2024
15:17
13:00
львівпокровськ
28/05/2024
15:17
13:00
львівпокровськ
29/05/2024
15:17
13:00
львівпокровськ
3,5,7/06/2024
15:17
13:00
львівпокровськ
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,19-27/05; 28,29,30,31/05; 3,5,7/06/2024
15:17
13:00
львівпокровськ
12,13,19-27/05 ЩОДЕННО; 30,31/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 20,22,24/05/2024
15:17
13:00
трускавецьдніпро
9/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ
15:52
09:23
трускавецьдніпро
2/04-30/05 ПО ПАРНИХ; 1/06-31/07 ПО НЕПАРНИХ; 2-30/08 ПО ПАРНИХ; 1/09-31/10 ПО НЕПАРНИХ; З 2/11/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14,16,18,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
15:55
09:25
трускавецьдніпро
14,20,22,28,30/05; 3,5,11,13,17,19/06/2024
15:55
09:39
івано-франківськдніпро
4-30/01 ПО ПАРНИХ; 1-29/02 ПО НЕПАРНИХ; 2-12,14-30/03 ПО ПАРНИХ; 1/04-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 21,23,27,29,31/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
15:55
09:25
івано-франківськдніпро
23,25,29/04; 1,7,9,13,15,21,23,27,29/05; 4,6,10,12,18,20/06/2024
15:55
09:39
львівдніпро
31/05/2024
15:55
09:25
рівнельвів
З 28/01/2024 ПО 7 ДНЯХ ТИЖНЯ * ВІДМІНЕНО 2/06/2024
16:03
16:15
львівмиколаїв пас.
28/02; 30/03; 30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
16:18
10:26
львівхерсон
З 10/12/2023 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18,30/05; 30/07; 30/08; 30/10/2024
16:18
12:50
львівчернівці
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
16:31
23:11
львівдарниця
З 25/04/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16,18/05/2024
16:41
23:00
львіврівне
З 25/04/2024 ЩОДЕННО, КРІМ 6 ДНІВ ТИЖНЯ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 16/05/2024
16:51
19:30
львівхарків
З 9/02/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 7/05/2024
17:26
19:26
львівхарків
З 7/05/2024 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 27,29,31,1,3
17:26
19:26
львівдніпро
З 10/02/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 14-18/04; 22,24,28-30/04; З 2/05/2024
17:26
18:05
львівдніпро
З 2/05/2024 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 * ВІДМІНЕНО 12-26/05/2024 * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2,6,8,26/05-6/06; 10,12,16-20/06/2024
17:26
18:05
львівдніпро
2,6,8,26/05-6/06 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4; 10,12,16-20/06/2024 ПО ПАРНИХ * ВІДМІНЕНО 26/05/2024
17:26
18:26
ужгородхарків
4/06/2024
17:39
12:41
ужгородхарків
6/06/2024
17:39
12:41
ужгородхарків
7-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2/06-30/07 ПО ПАРНИХ; 1-31/08 ПО НЕПАРНИХ; 2/09-30/10 ПО ПАРНИХ; 1/11-13/12/2024 ПО НЕПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 9,11,13,15,17,19,21-31/05,2-8/06/2024
17:39
12:41
ужгородхарків
1,3,5/05/2024
17:39
12:41
ужгородхарків
21-31/05 ПО НЕПАРНИХ; 2-8/06/2024 ПО ПАРНИХ * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 4,6/06/2024
17:39
12:41
львіводеса
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ З 8/06/2024
20:00
06:23
львіводеса
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
20:00
06:23
чопкиїв
З 3/03/2024 ЩОДЕННО
21:49
07:47
луцькужгород
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 24-28/04; 6,7,8,9-14/05/2024
22:00
07:43
ковельужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
22:44
06:51
київужгород
17,24/05/2024
22:57
07:43
київльвів
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
22:57
23:07
київльвів
15,17,21,23,27/05/2024
22:57
23:07
київльвів
18,25/05/2024
22:57
23:07
київужгород
15,17,21,23,27/05/2024
22:57
07:43
київужгород
18,25/05/2024
22:57
07:43
київужгород
З 27/03/2024 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 19/04-3/05; 5,6,7,8,9-13/05; 14,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28/05/2024
22:57
07:43
київльвів
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
23:02
23:12
київужгород
З 8/06/2024 ЩОДЕННО
23:02
06:51
львівкиїв
З 14/12/2023 ЩОДЕННО * КУРСУЄ ЗІ ЗМІНАМИ 2-16/04/2024
23:18
06:19
київльвів
16,20,22,24,28/05/2024
23:20
23:30
київужгород
16,20,22,24,28/05/2024
23:20
07:43

На нашому сайті anytrain.com.ua ви завжди можете:

Підтримка

Інформація по станції

На даній сторінці представлено актуальний розклад поїздів формування "Укрзалізниці" по станції ПІДЗАМЧЕ.

У розкладі поїздів по станції ПІДЗАМЧЕ представлена інформація про кількість поїздів, час відправлення і час прибуття в точку призначення, час у дорозі, маршрут поїзда і його періодичність.

Кількість поїздів по станції ПІДЗАМЧЕ: 149

За замовчуванням поїзда відсортовані за часом відправлення. Клікнувши на заголовок колонки, Ви можете впорядкувати поїзда по необхідному параметру: номер поїзда, час прибуття в точку призначення, час у дорозі.

Натиснувши на посилання "Маршрут", Ви можете перейти до маршруту обраного поїзда. За посиланням "Графік" Ви зможете знайти інформацію про періодичність курсування обраного поїзда по станції ПІДЗАМЧЕ.

Розклад поїздів по станції ПІДЗАМЧЕ регулярно оновлюється, щоб відобразити зміни в курсуванні та надавати актуальну інформацію по потягах.

Для того, щоб перевірити наявність залізничних квитків на поїзд зі станції ПІДЗАМЧЕ, заповніть вгорі сторінки поле "Куди" і "Дата" та натисніть на кнопку "Шукати квитки". Система поверне список доступних залізничних квитків на поїзди в обраному напрямку. Використовуючи нашу систему Ви можете купити залізничні квитки не виходячи з дому. Сайт дозволяє вибрати необхідні вам місця, оплатити карткою і отримати залізничні квитки за 5 хвилин. Більше немає необхідності їхати на залізничний вокзал або стояти в черзі в жд касу. Купити залізничні квитки легко!